Świeradów Zdrój- wspomnienia

Uzdrowisko Świeradów-Zdrój okiem kuracjusza.
forumowicz

Re: Świeradów Zdrój- wspomnienia

Post autor: forumowicz »

Parę fotek z Harrachova i wracamy przez Szklarską Porębę do Świeradowa .W Szklarskiej Porębie przywita nas duch Gór Karkonosz Liczyrzepa 8-) [ obrazek zewnętrzny ][ obrazek zewnętrzny ][ obrazek zewnętrzny ][ obrazek zewnętrzny ][ obrazek zewnętrzny ]...... :D
forumowicz

Re: Świeradów Zdrój- wspomnienia

Post autor: forumowicz »

Aga tak jak Ty kocham góry :D Może kiedyś na szlaku 8-) Jeszcze tyle do zobaczenia , byle zdrowie :) i ;) pogoda dopisała :)
Awatar użytkownika
agat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 329
Na forum od: 08 mar 2012 22:07
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Świeradów Zdrój- wspomnienia

Post autor: agat »

Smuga 8-)
Kiedy te piękne zdjęcia robiłaś :?:
... chyba nie wtedy jak byłaś mnie odwiedzić w Świeradowie :?:

pozdrawiam :kwiat: :kwiat: :kwiat:
forumowicz

Re: Świeradów Zdrój- wspomnienia

Post autor: forumowicz »

Witaj Agat :D Tak , wtedy jak miałam tą wspaniałą okazję spotkania z Tobą :D Nie w tym samym dniu :!: ale w następnych :) wojażując po okolicy ;) Zgodnie z propozycjami miłego towarzystwa z którym zajadałam się pysznymi lodami z gorącymi malinami 8-) Buziaczki przesyłam :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
agat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 329
Na forum od: 08 mar 2012 22:07
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Świeradów Zdrój- wspomnienia

Post autor: agat »

Smuga 8-)
To jeszcze oprócz wędrówek po okolicy bliższej i dalszej należałoby podpowiedzieć innym forumowiczom parę miejsc gdzie można dobrze zjeść i nadrobić kilogramy :lol: :lol: stracone na zabiegach i wędrówkach.
Pstrąg pieczony na kamieniu w drodze do stacji kolejki gondolowej, wspomniany deser w Starym Zdroju, naleśniki w Chacie Izerskiej albo w Pizzerii La Gondola mnóstwo pyszności. Aż ślinka cieknie na samo wspomnienie :lol: :lol:

pozdrawiam
forumowicz

Re: Świeradów Zdrój- wspomnienia

Post autor: forumowicz »

Oj tak :lol: :lol: jak wspomnę tego pstrąga :roll: pychota i jeszcze kufelek Skalaka ....który swoim łagodnym smakiem nie zdominował tej delikatnej rybki ...ho,ho,ho :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8578
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Świeradów Zdrój- wspomnienia

Post autor: Lewek »

smuga pisze:Witaj Agat :D Tak , wtedy jak miałam tą wspaniałą okazję spotkania z Tobą :D Nie w tym samym dniu :!: ale w następnych :) wojażując po okolicy ;) Zgodnie z propozycjami miłego towarzystwa z którym zajadałam się pysznymi lodami z gorącymi malinami 8-) Buziaczki przesyłam :kwiat: :kwiat:
Smużko byłoby mi bardzo miło wędrować z Tobą szlakami i podziwiać piękno i potęgę naszych gór :serce: :kwiat: :serce:
Awatar użytkownika
Leon43
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1379
Na forum od: 05 sty 2014 22:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Świeradów Zdrój- wspomnienia

Post autor: Leon43 »

wspomnienia wracają, myślę, że Świeradów Zdrój jest niedoceniony turystycznie.
Awatar użytkownika
agat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 329
Na forum od: 08 mar 2012 22:07
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Świeradów Zdrój- wspomnienia

Post autor: agat »

Zgadzam się z Tobą Leon43 w 100%.
To piękne miejsce tylko brakuje jak zwykle funduszy na remonty i promocję.
:( :( :(
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Świeradów Zdrój- wspomnienia

Post autor: biedroneczka »

Leon43 pisze:wspomnienia wracają, myślę, że Świeradów Zdrój jest niedoceniony turystycznie.
agat pisze:Zgadzam się z Tobą Leon43 w 100%.
To piękne miejsce tylko brakuje jak zwykle funduszy na remonty i promocję.
:( :( :(
Też myślę, że Świeradów nie jest promowany. Gdy pod koniec 2011 roku szykowałam się do wyjazdu do Świeradowa myślałam, że jadę na zesłanie, do jakiejś dziury, zapomnianej przez Boga i ludzi :( bo nie mogłam nigdzie znaleźć żadnych rzetelnych informacji :( ... a tymczasem okazało się, że można zakochać się w tym miejscu i chętnie tam wracać. Ale to dopiero, gdy sami zobaczymy jak jest, bo promocji naprawdę nie ma żadnej :( Remonty na szczęście są i dzięki temu miasteczko pięknieje coraz bardziej :kwiat:
ODPOWIEDZ