Sałatki - różne

Kulinarny kącik kuracjuszy. Jeśli gotowanie to Twoja pasja i chcesz się tym podzielić, pisz w tym dziale. Mile widziana posiłki, diety mogące pomóc w różnych schorzeniach.
Regulamin forum
Uwaga! Zamieszczamy osobiście sprawdzone przepisy. Jeśli wstawiacie zdjęcia, powinny to być zdjęcia samodzielnie przygotowanych potraw.
W pozostałych zasadach pisania obowiązuje jak zwykle regulamin forum http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... p?f=2&t=10 oraz netykieta.
Awatar użytkownika
MaKa1
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4157
Na forum od: 12 mar 2013 20:06
Oddział NFZ: Opolski

Re: Sałatki - różne

Post autor: MaKa1 »

Marylka, te śledziki robiłam pierwszy raz i wszystkim smakowały,a mnie trochę ten smak gruszki przeszkadzał bo nie przepadam za gruszkami :)
forumowicz

Re: Sałatki - różne

Post autor: forumowicz »

MaKa1 ja lubię gruszki, więc powinno mi smakować :kwiat: dzięki :kwiat: pa
Awatar użytkownika
Alicja1691
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 30 kwie 2015 20:12
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sałatki - różne

Post autor: Alicja1691 »

MaKa może zamiast gruszki dać jabłko?
forumowicz

Re: Sałatki - różne

Post autor: forumowicz »

:kwiat: A ;) ;) :kwiat: może ananas
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sałatki - różne

Post autor: danusia57 »

Marylka pisze:Dzień dobry, Danusiu ten pasztecik brzmi ciekawie :) tylko powiedz podać go na kolację czy w porze obiadowej :kwiat: :kwiat: :kwiat: zrobię go, Może jeszcze Feli coś pysznego podrzuci. ;)
Marylka :kwiat: jak ten pasztet robiłam pierwszy raz,to nie doczekał obiadu, nie mówiąc o kolacji :lol: :lol: :lol:
Może jako przystawka :?:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sałatki - różne

Post autor: Felice »

Marylka pisze:Dzień dobry, Danusiu ten pasztecik brzmi ciekawie :) tylko powiedz podać go na kolację czy w porze obiadowej :kwiat: :kwiat: :kwiat: zrobię go, Może jeszcze Feli coś pysznego podrzuci. ;)
Marylko,rano.Teraz wróciłam od ortopedy i zaraz zalegam.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sałatki - różne

Post autor: Sloneczko »

Proszę mi podać przepis na pastę ze śledzia ale bardzo delikatną , bez cebuli i pieprzu aby moja mama mogła to zjeśc.
Tak mnie o coś takiego prosi :?
forumowicz

Re: Sałatki - różne

Post autor: forumowicz »

Maryla , bardzo smaczny jest seler (korzeń) w sosie beszmelowym z dodatkiem zmielonych suszonych grzybów i posypane serem żółtym .
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sałatki - różne

Post autor: Felice »

Basiu,miałam napisać o warzywach pod beszamelem,tylko nie wiedziałam jak mleko ...czy pija.
Moim dziewczynom często robię warzywa(pomidor,papryka,cukinia) faszerowane kaszą jaglaną dobrze doprawione.
Robię też gołąbki nadziewane farszem z kaszy gryczanej i grzybów,bardzo lubią zapiekankę ziemniaczano - grzybową z gniazdkami z jajek,zapiekankę ziemniaczano - rybną z sosem koperkowym.Często na życzenie kotlety z kalafiora (kalafior sparzony ścieram na tarce o dużych oczkach,dodaję bułkę tartą,jajko surowe i doprawiam.Smażę jak mielone.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sałatki - różne

Post autor: Sloneczko »

Czy nikt nie ma takiego przepisu :? :?
ODPOWIEDZ