TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: Hipokryt »

Bogusiu - gratuluję dokonanego wyboru turnusu. Ciekaw jestem czy skorzystałaś z mojej podpowiedzi a jeśli tak to dlaczego?
W temacie wątku jest słowo: "tanie". więc proszę o podanie ceny turnusu i czy jest jak napisałem i czy według Ciebie to okazja?
Mogę dodać, że ten niewielki ośrodek jest blisko części uzdrowiskowej Lądka i położony na górce, ale ogólnie fajne miejsce.
Awatar użytkownika
bogusia28
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 02 cze 2014 17:25
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: bogusia28 »

Marku36 w tym przypadku to u organizatorów cena była taka sama jak w samym ośrodku -1410zł w dwójce a w studio 2+2 -1340zł ,ja wybrałam tę drugą opcje a dlaczego, pisałam w poprzednim wątku ale jeszcze raz napiszę w tym terminie w który ja mogę jechać (czyli pierwszpołowa września) nie ma już miejsc u organizatorów a cenowo to według mnie nie okazja chociaż organizatorzy twierdzą że to dobra cena , jedna z tańszych w tym sezonie.
hipek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 243
Na forum od: 09 lis 2015 15:00
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: hipek »

Witaj Bogusia.
Napisz proszę po powrocie lub w trakcie pobytu o skuteczności zabiegów oraz warunkach ogólnych w Złotym Łanie.
Planuję na jesieni wybrać się do przedmiotowego obiektu lecz nie chciałbym jechać całkowicie w ciemno.
Będę wdzięczny za każda informację.

Pozdrawiam
Hipek
Awatar użytkownika
bogusia28
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 02 cze 2014 17:25
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: bogusia28 »

Witam Hipku.
Napewno opiszę swoje wrażenia i te dobre i te złe,chociaż mam nadzieję że tych drugich nie będzie. czekam na Wasze opinie ośrodka ZŁOTY ŁAN w Lądku Zdroju
Pozdrawiam
Janina491
Posty: 1
Na forum od: 05 lip 2017 13:53
Oddział NFZ: Opolski

TURNUS REHABILITACYJNY POLTOUR HYRNY ZAKOPANE

Post autor: Janina491 »

Z pobytu jestem bardzo zadowolona, obsługa i zabiegi super.Jednak najwspanialszą z profesjonalnym doświadczeniem była Bogna, która potrafiła zagospodarować każdą chwilę naszego czasu doskonałą gimnastyką i wycieczkami i informacjami turystycznymi.
Polecam każdemu.Napewno jeszcze odwiedzę to miejsce :D
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: andrzej1955 »

Witam,ciekaw jestem Janino-czy jak ci tam ;) ilu potencjalnych klientów zdecyduje się na pobyt w reklamowanym przez ciebie obiekcie-Misiem zaleciało TOTALNIE ;) z niecierpliwością czekam na następne twoje opinie z Ośrodków w których będziesz przebywać :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: Maryann »

Bogna sobie komentarz "trzasnela". 8-) :D
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: Fionka »

Masz rację Andrzeju -Miś się kłania :roll: .Ja na pewno tego ośrodka nie polecę nikomu .Mimo ze znam prawie wszystkie nadmorskie to i te inne też mi są znane .Wierzcie mi wiem co pisze bo kupę czasu przy tym pracowałam i zęby zjadłam :lol: na tych wszystkich ośrodkach i organizatorach.Mnie jeżeli chodzi o turnusy nikt w pole nie wyprowadzi.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: Zosia »

No nie, muszę w tym temacie zabrać głos jeszcze raz. Andrzeju , Elu ja również byłam w Hyrnem z Polturu w ubiegłym roku. Był to mój najlepszy z turnusów rehabilitacyjnych. Zabiegi raczej jak wszędzie bez fajerwerków , rehabilitanci bardzo mili, jedzenie ok, zakwaterowanie super od strony gór ale organizacja jak nigdzie po powrocie napisałam swoją opinię może nie zbyt obszerną , ponieważ Asia z forum też pisała o tym miejscu i nie chciałam się powtarzać . Wszystkim polecam a Bogna sobie opinii nie musi wystawiać ludzie wystawili jej już nie jedną . Dużo na jej temat pisze w innych wątkach i choć trudno w to uwierzyć to zdarzają się jeszcze tacy ludzie , z ikrą i z sercem wykonujący swoje obowiązki i więcej. Pozdrawiam i wszystkim a w najbliższych dniach również sobie bo wyjeżdżam życzę takich turnusów jak było w Hyrnym ale z Polturu bo u innych organizatorów niestety było inaczej :kwiat: .
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: Zosia »

Dodam jeszcze tylko , że w Hyrnym z forum byli jeszcze oprócz Asi : Edek 52, Wienia , Marzenka (ze mną - pozdrawiam) wszyscy zadowoleni . Teraz od 1 września będzie Teri 5 z pewnością podzieli się wrażeniami czy się nic nie zmieniło.
ODPOWIEDZ