Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: Hipokryt »

Proponuję założyć osobny temat w dziele wyjazdowym.
Również będę na początku lipca w Dąbkach, lecz w innym ośrodku
elak
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 20 kwie 2018 09:00
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: elak »

dzięki
Awatar użytkownika
MoniaWawa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 06 mar 2015 15:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: MoniaWawa »

elak pisze: 25 kwie 2018 21:11dzięki
Byłam w hotelu z NFZ, kwiecień- maj 2018 , ale jedno co bolało to że byliśmy gorzej traktowani na stołówce aniżeli goście z poza NFZ.
Cała obsługa bardzo przyjazna dla kuracjuszy. Personel kompetentny, pomocny i uśmiechnięty. Hotel posiada bardzo dobre warunki. Pokoje przestronne z łazienką , wymiana ręczników co drugi dzień . Hotel posiada windę. Na terenie hotelu parking płatny aż 20 zł za dobę ale jest to standard we wszystkich ośrodkach w Dąbkach (to samo w Dukacie i Argentycie) ale tutaj parking jest monitorowany i zadaszony. Na parkingu miejsce dla rowerów oraz wiata gdzie można trzymać swoje rowery .
Dużo Niemców ale nie wchodzą w drogę .
Panie kucharki pod okiem kucharza gotują cudownie! ( śniadania i kolacje trochę monotonne ale za to obiady bardzo dobre) , raz na pobyt 3 tyg. Kolacja grilowa ( trochę za mało ), były zabawy taneczne raz w tygodniu w środę .
Polecam Lobby Bar – barman Arek potrafi robić takie drinki o jakich nikt nie słyszał ( ma chłopak zacięcie i pomysłowość ) , polecam drinka z surowym jajkiem , a kawa to poezja . POLECAM !!!
Kuracjusze zamieszkują ogólnie 2 i 3 piętro w pokojach 3 lub 4 osobowych. Dwójki tylko dla małżeństw .
Dookoła hotelu dużo miejsca. Na terenie ośrodka SUPER plac zabaw dla dzieci ogrodzony , trampolina, miejsce na ognisko i ławy do letniego imprezowania, boisko do gry w piłkę, kort tenisowy. Hotel posiada basen (dość duży - można popływać). Basen duży jednak godziny otwarcia od 10 do 20 są stanowczo za krótkie bo trzeba pamiętać, że tu ludzie odpoczywają całą dobę. Godziny otwarcia sauny to już jest kpina na całego od 17 do 20 :-). Pełna oszczędność na saunach.
Bogata oferta SPA w rozsądnych cenach.
Do morza nie tak daleko - spacerkiem 15 min. ,dla osób z małymi dziećmi i osób starszych trochę daleko. Przy hotelu jeden mały sklepik i jeden bar gdzie można coś zjeść( oczywiście tylko w sezonie ) . Więcej sklepów dopiero w Dąbkach. Trzeba podejść ok. 0,5 godziny pieszo.
Można na prawdę odpocząć i nabrać sił do dalszej pracy.
Ogólnie polecam ten ośrodek i jako wyjazd z NFZ i prywatnie.
Pozdrawiam Monia
elak
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 20 kwie 2018 09:00
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: elak »

Dziękuję za informację , trochę się bałam wyjazdu czytając opinie innych kuracjuszy. Mam nadzieję,że będzie dobrze. Mam tylko jedno pytanie czy faktycznie trzeba byc w pokoju o 21.00?
Awatar użytkownika
MoniaWawa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 06 mar 2015 15:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: MoniaWawa »

elak pisze: 15 maja 2018 23:43 Dziękuję za informację , trochę się bałam wyjazdu czytając opinie innych kuracjuszy. Mam nadzieję,że będzie dobrze. Mam tylko jedno pytanie czy faktycznie trzeba byc w pokoju o 21.00?
Oczywiście że nie :P , jedna z piguł chodzi i pyta czy wszystko w porządku około 21 ( można wtedy zgłosić na recepcji że wszystko Ok , wtedy przekazują do niej ) pozostałe nie chodzą . Ja wracałam czasami z LOBBY BARU :arrow: o 1,00 i nikt mi nic nie powiedział . :lol: Palę papierosy więc zanim się położyłam spać schodziłam po kilka razy po 22:00 . :D
elak
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 20 kwie 2018 09:00
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: elak »

To super. Ja też pale papierosy. Czy jest tam wydzielone miejsce dla palaczy?
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: Hipokryt »

Przyglądam się Waszej rozmowie i....
czy nie lepiej się przenieść z dyskusją do Twojego tamtego tematu wyjazdowego?
Temat wyjazdu do Dąbek będzie odświeżany, więc może jeszcze ktoś się zgłosi prócz mnie?
Awatar użytkownika
MoniaWawa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 06 mar 2015 15:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: MoniaWawa »

elak pisze: 16 maja 2018 14:19 To super. Ja też pale papierosy. Czy jest tam wydzielone miejsce dla palaczy?
Oczywiście że jest :lol: Przed Lobby jest strefa stolików dla palących i nie palących . Są bardzo wygodne fotele i kanapy do posiedzenia pomiędzy zabiegami i po kolacji np. :D :serce:
elak
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 20 kwie 2018 09:00
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: elak »

Dzięki. Juz niedługo i ja tam zawitam :D :D :D :D
Awatar użytkownika
Jolka13
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 09 mar 2018 20:45
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: Jolka13 »

Witam Monia
czekałam na twoją opinię cieszę się że udał się wypoczynek. jadę tam za miesiąc pocieszyłaś mnie swoją opinią czekam na ten wyjazd z utęsknieniem moje zmęczenie przekracza wszystkie normy. na pewno będzie mi tam dobrze wyłączę telefon i zniknę na 3 tygodnie. pozdrawiam! :kwiat:
ODPOWIEDZ