Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
jacenty50
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 08 sty 2013 10:58

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: jacenty50 »

Witaj iwanowa! Ja byłem kilka lat temu w Wysowej "Bjawenie" dojazd jest dobry przez Jasło, piszesz że długie czekanie w Krakowie to sprawdż połączenie z Katowic do Rzeszowa a z Rzeszowa do Jasła jest PKP jak i PKS a dalej jak wczśniej pisali to są busy, ale to sama rozważ i sprawdż połączenie w rozkładach jazdy PKP i PKS i busy w internecie. Pisze tą informację bo jestem z podkarpacia a sam wybieram się do sanatorium tylko za następną górę 8- 8-)
jacenty50
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 08 sty 2013 10:58

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: jacenty50 »

Witam wszystkich kuracjuszy wybierających się do tej Wysowej ja nas przewodnicy informowali na wycieczkach po tej okolicy która liczy 1500 mieszkańców jest kilka kościołów (cerkwi) bo na tylu mieszkańców jak w/w jest 8-em wiar.Jak wcześniej forumowicze pisali o góralskich knajpkach to za główną drogą do piwa podawali chleb z własnego pieca oraz wiejski smalec. W las daleko się nie oddalać a zwłaszcza nocą bo do granicy Państwa jest niedaleko. :P
Awatar użytkownika
beamari
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 28 sty 2013 15:46

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: beamari »

Ja też się tam wybieram. 11 marca jadę do szpitala uzdrowiskowego Beskid.
Awatar użytkownika
barszym
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 56
Na forum od: 22 cze 2011 09:34
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: barszym »

Super, podreperowania zdrowia życzę i miłego pobytu, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
beamari
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 28 sty 2013 15:46

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: beamari »

Serdecznie dziękuję Barszym :)
Awatar użytkownika
beamari
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 28 sty 2013 15:46

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: beamari »

Właśnie jestem w Beskidzie. Wszystkich wybierających się tu ostrzegam przed przejmującym chłodem w pokojach, szczególnie tych szczytowych. W nocy temperatura spada nawet do 16 stopni. Poza tym wszystko jest w najlepszym porządku. Lekarze, obsługa i rehabilitantki bardzo mili i pomocni. Wyżywienie nie wszystkim wystarcza. Niepotrzebującym nie polecam diety, bo niewiele różni się od normalnego żywienia (i tak nie przekracza jakichś 1400 kcal). Mimo tego i tak chyba dołączę do miłośników Wysowy.
malgos
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 13 sty 2013 10:46

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: malgos »

Witam cie , a wiesz cos jak jest w w instytucie , ja tam sie wybieram od 8 04 , jak imprezy , czy sa gdzies, zeby potanczyc , zabawic sie, a zabiegi jak , napisz cos jsli wiesz, dzieki i pozdrowka ;)
annaperenna
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 21 gru 2012 09:39
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: annaperenna »

Byłam w styczniu i lutym tego roku. moja opinia jest tutaj
http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... 0&start=10
jezyna
Posty: 2
Na forum od: 21 lis 2013 11:20
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: jezyna »

Witam,
wybieram się na ZUS-owski turnus psychosomatyczny do Wysowej 95 w okresie 30 listopada - 23 grudnia 2013. Jest tu obecny ktoś, kto też będzie tam w tym czasie?
Jakieś opinie o tym sanatorium?
pegazz2
Posty: 4
Na forum od: 26 lis 2013 21:16
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: pegazz2 »

Witam jeżyna, Ja również jadę do Wysowej w tym samym terminie co ty :) Dopiero od kilku dni zaczęłam się stresować :) Skąd jesteś?
pozdrawiam
ODPOWIEDZ