Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
pegazz2
Posty: 4
Na forum od: 26 lis 2013 21:16
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: pegazz2 »

jezyna pisze:Witam,
wybieram się na ZUS-owski turnus psychosomatyczny do Wysowej 95 w okresie 30 listopada - 23 grudnia 2013. Jest tu obecny ktoś, kto też będzie tam w tym czasie?
Jakieś opinie o tym sanatorium?

Witam zostawiłam wiadomość na forum:) Spotkamy się w sanatorium :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: andrzej1955 »

Witam,Wysową ,jej sanatoria,miejscowość i wszystko z nią związane macie doskonale opisane,wystarczy troszkę poszperać w tym dziale wpisując w wyszukiwarkę,Wysową,bądź któreś z sanatorium- Biawenna,Beskid-szpital,Glinik,Instytut Zdrowia Człowieka, ostatnio wybudowany piękny basen z zespołem saun w parku,nowa pijalnia,piękne widoki,czyste powietrze i wspaniały klimat do wyciszenia i odpoczynku,pozdrawiam i wspaniałych kuracji życzę :!: :!: :!:
jezyna
Posty: 2
Na forum od: 21 lis 2013 11:20
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: jezyna »

pegazz2 pisze:Witam jeżyna, Ja również jadę do Wysowej w tym samym terminie co ty :) Dopiero od kilku dni zaczęłam się stresować :) Skąd jesteś?
pozdrawiam
Ja się nie stresuję, bo nie ma czym :)
Jestem ze Szczawnicy, więc nie wysłali mnie ani daleko, ani w odmienne warunki geograficzne :) A Ty skąd jesteś i o której już będziesz na miejscu?
Odezwij się do mnie na wiadomość prywatną :) Nie wiem jak to z pokojami, ale jeśli w dwójki przydzielają to bym przynajmniej jakieś miłe towarzystwo chciała :) wiec moze...?
paula25
Posty: 1
Na forum od: 15 paź 2014 18:56
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wysowa Zdrój- wspólne podróże

Post autor: paula25 »

Witam poszukuje kogoś kto jedzie samochodem na turnus do Wysowej Zdroju 3 listopada z woj Lubelskiego i byłby w stanie zabrać mnie ze sobą oczywiście za opłatą. Jeżeli tak to proszę o kontakt pod numerem [tel] z góry dziękuję
Ostatnio zmieniony 19 sie 2018 18:45 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto nr tel.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Wysowa Zdrój- wspólne podróże

Post autor: Dzia_dek »

Witaj na Forum "Paula25". Napisz swój post jedno "piętro" niżej w dziale "Wyjeżdżam do sanatorium. Planuję wyjazd do sanatorium."
Twój nowy post będzie łatwiej znaleźć. W temacie napisz gdzie jedziesz (miejscowość, nazwę ośrodka i termin pobytu),
a w poście całą resztę. Jest jeszcze trochę czasu i może ktoś się znajdzie do wspólnej podróży.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniach, a później miłego pobytu i udanej rehabilitacji.
Maria maryla
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 11 cze 2015 10:30
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: Maria maryla »

Witam w terminie 30.07 2015 otrzymałam prewencje ZUS-u do Wysowa Sanatorium Uzdrowiskowe 95. Jestem z Chrzanowa proszę o kontakt jeżeli ktoś w tym terminie będzie w tym kierunku jechał moj adres e-mail [email] Pozdrawiam:)
:roll:
Ostatnio zmieniony 03 maja 2018 22:35 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto email
Maria maryla
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 11 cze 2015 10:30
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: Maria maryla »

Witam jadę w terminie 30.07.2015. do Sanatorium Uzdrowiskowego 95 Wysowa Zdrój.Jestem z Chrzanowa jeżeli ktoś w tym terminie wybiera się tam proszę o kontakt [email]. Maria.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2018 21:53 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto email
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: andrzej1955 »

Witam :) tak jak pisał poprzednio Dziadek Zbyszek-napiszcie to w temacie-Wyjeżdżam do Sanatorium podając datę pobytu,miejscowość z której wyjeżdżacie i do jakiego sanatorium-na chwilę obecną Macie dużo informacji na temat samej miejscowości,sanatoriów i dojazdu do nich,POCZYTAJCIE Dokładnie poprzednie wpisy-jest tam dużo pożytecznych informacji,przyjemnych pobytów Życzę i Pozdrawiam :)
heniek61
Posty: 1
Na forum od: 27 wrz 2016 13:30

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: heniek61 »

Witam. Jestem z Będzina. Jadę do Wysowa Zdrój 95 dnia 11 -10 -2016 Proszę o wskazówki dojazdu komunikacją.Czy ktoś się tam wybiera w tym czasie?
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: andrzej1955 »

Witaj na forum Henryku,jeżeli znajdziesz połączenie z Będzina do Gorlic to masz sprawę załatwioną bo z Gorlic do Wysowej bardzo często kursują lokalne autobusy-przynajmniej dawniej tak było-jeżeli ktoś kto był ostatnio w Wysowej to potwierdzi to będziesz miał pewność -poszperaj w necie na temat tych połączeń-może coś znajdziesz,Pozdrawiam i Miłego Pobytu Życzę :)
ODPOWIEDZ