Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: andrzej1955 »

Sprawdziłem w necie-około 15-stu połączeń,od 6.40 do 19.20-bla bla car-koszt biletu 6,50,czas przejazdu około 1 godz,ostatni przystanek szpital Beskid-skąd blisko do Biawenny i Instyt.Zdr.Człow.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: Dzia_dek »

heniek61 pisze:(...)Proszę o wskazówki dojazdu komunikacją.(...)
Heniek z Będzina do Wysowej nie masz bezpośredniego połączenia.
Poniżej masz kilka z minimalną ilością przesiadek. W pozostałych jest ich więcej.

Wyjazd 11.10.
1.) Katowice (D.A. ul P. Skargi)- wyjazd 11;30 === Kraków (D.A.) - przyjazd 12;50.
Kraków (D.A.) - wyjazd 13;00 === Wysowa Zdrój ("Biawena") - przyjazd 16;45.

2.) Będzin (D.A.) - wyjazd 12;10 === Kraków (D.A.) - przyjazd 13;50.
Kraków (D.A.) - wyjazd 14;00 === Gorlice (D.A.) - przyjazd 16;20.
Gorlice (D.A.) - wyjazd 17;15 === Wysowa Zdrój ("Beskid") - przyjazd 18;15.

3.) Będzin (D.A.) - wyjazd 15;00 === Kraków (D.A.) - przyjazd 16;45.
Kraków (D.A.) - wyjazd 16;55 === Gorlice (D.A.) - przyjazd 19;15.
Gorlice (D.A.) - wyjazd 19;40 === Wysowa Zdrój ("Beskid") - przyjazd 20;40.

4.) Katowice (D.A. ul P. Skargi)- wyjazd 17;30 === Kraków (D.A.) - przyjazd 18;50.
Kraków (D.A.) - wyjazd 19;00 === Wysowa Zdrój ("Biawena") - przyjazd 22;30.

Będąc na Twoim miejscu rozważyłbym wyjazd o jeden dzień wcześniej i nocleg na miejscu.
Jadąc do sanatorium zdecydowanie warto być wcześnie rano na miejscu.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: andrzej1955 »

Witam, Dziadku Z. nikt tego nie zrobił to ja czuję się do zachowania dobrego tonu i Serdecznie Dziękuję za wyczerpujące i dokładne informacje w sprawie wyjazdu do Wysowej :!: Pozdrawiam :)
Tomasz78
Posty: 2
Na forum od: 28 wrz 2016 07:28
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: Tomasz78 »

heniek61 pisze:Witam. Jestem z Będzina. Jadę do Wysowa Zdrój 95 dnia 11 -10 -2016 Proszę o wskazówki dojazdu komunikacją.Czy ktoś się tam wybiera w tym czasie?
witam tez jade 11 10 do wysowej 95 moze razem pojedziemy mieszkam w jastrzebiu moj [email] pozdrawiam tomek
Ostatnio zmieniony 09 maja 2018 20:30 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto email
ninamilejuk
Posty: 1
Na forum od: 14 cze 2018 22:16
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: ninamilejuk »

dana50 pisze: 05 cze 2011 20:30 Czy ktoś był w Wysowej Zdrój w ośrodku "Wysowa" 95? Jade 28 czerwca i mam wiele wątpliwości ponieważ każdy pisze co innego:( Jestem ciekawa czego można się tam tak naprawde spodziewać? Jak tam jest? Proszę o któtką opinię, wrażenia.
Pozdrawiam i czekam na rozwianie moich wątpliwości:)
Witam kuracjuszy Wysowa Zdrój byłem tam na turnusie rechabilitacyjnym w styczniu tego roku na depresję jestem bardzo zadowolona z tego pobytu ale nikogo nie zapoznałam osobiście byłam w depresji i unikalam raczej spotkań teraz trochę żałuję bo bym chętnie z kimś porozmawiala albo popisała może byłby ktoś co był na tym turnusie i ma chęć że mną pogadać była bym wdzięczna czekam na nowe wpisy zapamiętalam :kwia
Zaproś znajomych do polubienia tej strony
t: tylko jedną koleżankę Agate [moderacja] pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 15 cze 2018 09:59 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto nazwisko
Petrosj
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 196
Na forum od: 14 gru 2017 07:50
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: Petrosj »

Tomasz78 pisze: 29 wrz 2016 16:57
heniek61 pisze:Witam. Jestem z Będzina. Jadę do Wysowa Zdrój 95 dnia 11 -10 -2016 Proszę o wskazówki dojazdu komunikacją.Czy ktoś się tam wybiera w tym czasie?
witam tez jade 11 10 do wysowej 95 moze razem pojedziemy mieszkam w jastrzebiu moj [email] pozdrawiam tomek
Polecam apkę na Androida - epodróżnik. Mozexwiele pomoc w tej dziedzinie. Sa tam spoje zarowno z Gorlic jak i Nowego Sacza ( w koncu to stolica regionu)
Petrosj
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 196
Na forum od: 14 gru 2017 07:50
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: Petrosj »

Ja jade pod koniec listopada a o tej porze to moze byc tam pelno śniegu i drogi nieprzejezdne
Petrosj
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 196
Na forum od: 14 gru 2017 07:50
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: Petrosj »

Ja jade pod koniec listopada a o tej porze to moze byc tam pelno śniegu i drogi nieprzejezdne
Petrosj pisze: 18 sie 2018 14:30 Ja jade pod koniec listopada a o tej porze to moze byc tam pelno śniegu i drogi nieprzejezdne. Na przyklad o podobnej porze roku do pobliskiej Nowicy samochodem bez lańcuchów sie nie przejedzie. Wiem bo bylem w okolicach Bozego Narodzenia
Petrosj
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 196
Na forum od: 14 gru 2017 07:50
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: Petrosj »

Ja jade pod koniec listopada a o tej porze to moze byc tam pelno śniegu i drogi nieprzejezdne. Na przyklad o podobnej porze roku do pobliskiej Nowicy samochodem bez lańcuchów sie nie przejedzie. Wiem bo bylem w okolicach Bozego Narodzenia
[/quote]
forumowicz

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: forumowicz »

ninamilejuk pisze: 14 cze 2018 22:50

Witam kuracjuszy Wysowa Zdrój byłem tam na turnusie rechabilitacyjnym w styczniu tego roku na depresję jestem bardzo zadowolona z tego pobytu ale nikogo nie zapoznałam osobiście byłam w depresji i unikalam raczej spotkań teraz trochę żałuję bo bym chętnie z kimś porozmawiala albo popisała może byłby ktoś co był na tym turnusie i ma chęć że mną pogadać była bym wdzięczna czekam na nowe wpisy zapamiętalam :kwia
Zaproś znajomych do polubienia tej strony
t: tylko jedną koleżankę Agate [moderacja] pozdrawiam
szkoda , że nie zapoznałaś nikogo osobiście ... składaj kolejny wniosek na wyjazd , może kogoś zapoznasz ;)
ODPOWIEDZ