Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
barszym
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 56
Na forum od: 22 cze 2011 09:34
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: barszym »

Mam nadzieję, że po udanym wypoczynku podzielicie się wrażeniami, bądź na bieżąco jak będziecie miały czas.....bowiem możecie go nie mieć :-).... zapomniałam dodać, że z innych rozrywek jak ktoś lubi i umie to są kręgle, bilard, tenis ziemny i stołowy oczywiście wszystko płatne.....po za tym jest bezprzewodowy internet (darmowy), w pokojach od północy nawet działa nieźle, przy swoim laptopie oczywiście, stacjonarny w obiekcie jest ale złom i chodzi jak ślimak....
Życzę wszystkim udanego wypoczynku i dobrego towarzystwa, jak będziecie na parkietoterapi na pewno będziecie tańczyły między innymi przy piosenkach z płyty "211", nagrałam ją bo nie mogłam słuchać utworów przy których nie można tańczyć ani ich w ogóle słuchać........zawsze możecie poprosić o zmianę płyty i powołać się na tą właśnie płytkę z piosenkami dla wszystkich.
Enigma7709
Posty: 2
Na forum od: 20 lip 2011 12:09

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: Enigma7709 »

Witam wszystkich forumowiczów:)
Mam na imię Sylwia. Mam 34 lata. Mieszkam we Wrocławiu. Dostałam właśnie skierowanie z ZUS do Ośrodka "Wysowa" w Wysowej-Zdrój, na turnus rozpoczynający się 19 września 2011r. Czytając wcześniejsze wypowiedzi uspokoiłam się trochę, co do tego miejsca. Jedyne co mnie martwi, to ta duża odległość do pokonania i to z przesiadkami a przewoźników, zwłaszcza Kolej - mamy jakich mamy:D
Mam pytanie - odnośnie pokoju jednoosobowego. Jaka jest forma przydziału takiego pokoju - wcześniejsza rezerwacja i dopłata, czy może odbywa się to jakoś inaczej? Do tej pory korzystałam w sanatoriach z pokojów wieloosobowych, bo jestem towarzysko usposobioną osobą ale teraz raczej potrzebuje ciszy i spokoju.
Może ktoś napiszę coś więcej nt. turnusów Zus w tym ośrodku (zabiegów, terapii, co ze sobą wziąć), a może ktoś ma skierowanie w tym samym terminie co Ja?!
Pozdrawiam:)
forumowicz

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: forumowicz »

Witaj Sylwio :) z pokojami jest tak:można zajechać na miejsce i poprosić o taki pokój ,lub zadzwonić wcześniej i dopytać się jaka jest możliwość,otrzymania go. .Mnie się zdarzyło w Cieplicach pokój zarezerwować telefonicznie.Dzwoń wczesniej ,natomiast im pokój mniejszy tym większa dopłata ,o tym też powiedzą w recepcji sanatorium.Pozdrawiam i życze pomyślnego pobytu 8-)
Awatar użytkownika
barszym
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 56
Na forum od: 22 cze 2011 09:34
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: barszym »

Witam, zacznijmy od tego, że turnusy ZUS-owskie są darmowe, a Instytucie Zdrowia Człowieka nie ma możliwości zarezerwowania pokoju jednoosobowego, aczkolwiek po przyjeździe na miejsce można o taki poprosić. Rezerwacji pokoi jednoosobowych dokonują tylko na skierowania z NFZ, pozdrawiam Barbara.
iwanowa31
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 20 maja 2011 15:21

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: iwanowa31 »

Wrocilam juz z fantastycznego wypoczynku,bedac tam zaczynałam widziec ze za ostrym zakretem jest kawałek prostej drogi , ale wszystko co dobre szybko sie konczy :( :oops:
Enigma7709
Posty: 2
Na forum od: 20 lip 2011 12:09

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: Enigma7709 »

Witaj "iwanowa31"!
Z krótkiego postu odnoszę wrażenie, że wróciłaś zadowolona:) Ja czekam na swój turnus w Wysowej i chętnie się dowiem czegoś więcej o Twoim tam pobycie:) Może byś coś więcej opisała?! Pozdrawiam
mosia
Posty: 3
Na forum od: 02 sie 2011 16:39

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: mosia »

Witaj Enigmo-kiedy jedziesz?.Ja zaczynam turnus 26.08. jadę z Warszawy-może odezwie się ktoś,kto w tym terminie jedzie-pozdrawiam.
malgos
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 13 sty 2013 10:46

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: malgos »

Az nie wierze ze nik nic nie napisal od tak dawna, ja jade do Wysowej po parkiem , na zdjeciach osrodek super a jak jest naprawde , kto jest moze teraz albo jedzie w lutym, napiszcie ja jade z chorzowa 8.04,pozdrawiam
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: andrzej1955 »

Witam, pełna nazwa- Instytut Zdrowia Człowieka- opinii na jego temat całe mnóstwo, niepokoi Cię fakt że nie ma ich z niedawnych pobytów- nie wszyscy kuracjusze zaglądają na to forum i być może stąd to wynika, jedż bez obaw, na pewno dobrze odpoczniesz i wrócisz zadowolona- czego Ci szczerze życzy nieustający fan Wysowej i ciągle w niej zauroczony od wielu, wielu lat, pozdrawiam :) Andrzej
malgos
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 13 sty 2013 10:46

Re: Wysowa Zdrój-wasze wrażenia

Post autor: malgos »

O jak milo ze sie odezwałeś, pocieszyłeś mnie troszke, nie lubie nudy , ale okolice piekne no i to będzie juz KWIECIEŃ, wiec pięknie, WIOSNA,ciesze sie i pozdraweiam
ODPOWIEDZ