Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: MegiMar »

Bardzo ciekawi mnie, czy coś się zmieniło w Kolejowym, bo powyższe posty są sprzed 2 lat? Interesuje mnie standard w pokojach i jakie zabiegi oferują w ramach profilaktyki narządu głosu i czy można dobrać na inne schorzenia, np. masaż ręczny lub mobilizacja ew. gimnastyka w basenie, mam nadzieję, że uaktualnimy ten temat, ja jadę do Kolejowego 03.01.2018 z ZUS na 24 dni, pozdrawiam :)
szarotka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 38
Na forum od: 05 lis 2016 18:14

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: szarotka »

Skoro już tam jesteś proszę o jakieś info na temat ośrodka...pozdrawiam i miłego pobytu...
Warmiak_57
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 21 gru 2016 21:58
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: Warmiak_57 »

Dzień Dobry, Mam wyjazd z prewencji rentowej ZUS od 18 sierpnia. W zasadzie to nie jest Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy, ale Ametyst (tam mam mieszkać). Posty są sprzed dwóch - trzech lat, czy może ktoś podać mi bardziej aktualne obserwacje i porady. Z góry dziękuję i pozdrawiam Andrzej (Warmiak_57)
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: dani888 »

Witaj Warmiaku - Andrzeju . Wpisz w prawym górnym rogu w prostokącie z lupką ,,Ametyst '' Ciechocinek , może tam coś znajdziesz na temat tego ośrodka .
Poza tym wejdź w dział ,,Wyjeżdżam do sanatorium '' i załóż temat w Nowy temat '' , może ktoś też tam jedzie . Ale mam pytanko , jedziesz autem czy w inny sposób ? Bo ja 18.08.2020r (ZUS) mam stawić się w Wieńcu Zdroju a to w sumie jakby po drodze . Mogłabym z kimś zabrać się , dopłacić itd... Pozdrawiam z Podlasia :) .
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: Hipokryt »

Po co Kolegę odsyłać do Lupki lub nawet Googlarki??
Przecież każdy znawca Ciechocinka wie, że Ametyst jest tylko sypialnia Kolejowego po drugiej stronie Zdrojowej zaraz za PoloMarketem. Ametyst nazwano domem wczasowym aby Kuracjusz Kolejowego mógł poczuć się jak na wczasach z ZUS :lol:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: dani888 »

Nie rozumiem Twego śmiechu Hipokrycie , nie każdy jest obeznany w tym temacie . Skoro jesteś taki lotny to pomóż naszemu koledze w temacie . Potrzebne jest info ,,z ostatnich chwil '' .
A ZUS , KRUS czy NFZ to jeden czort :lol: . Wszyscy są sobie równi . Tu nie jest potrzebna krytyka tylko pomoc i tyle . Dobrej nocy .
Warmiak_57
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 21 gru 2016 21:58
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: Warmiak_57 »

dani888 pisze: 07 sie 2020 19:24 Witaj Warmiaku - Andrzeju . Wpisz w prawym górnym rogu w prostokącie z lupką ,,Ametyst '' Ciechocinek , może tam coś znajdziesz na temat tego ośrodka .
Poza tym wejdź w dział ,,Wyjeżdżam do sanatorium '' i załóż temat w Nowy temat '' , może ktoś też tam jedzie . Ale mam pytanko , jedziesz autem czy w inny sposób ? Bo ja 18.08.2020r (ZUS) mam stawić się w Wieńcu Zdroju a to w sumie jakby po drodze . Mogłabym z kimś zabrać się , dopłacić itd... Pozdrawiam z Podlasia :) .
Dzięki za info, Bądźmy w kontakcie w sprawie wyjazdu, ale ja jestem z Olsztyna i tak z Podlasia by trzeba dojechać... Być może będę jechał samochodem, decyzja ostateczna zapadnie w poniedziałek lub we wtorek. A tak apropos to na temat Ametystu są informacje sprzed kilku lat. Pozdrawiam
Warmiak_57
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 21 gru 2016 21:58
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: Warmiak_57 »

Hipokryt pisze: 07 sie 2020 20:56 Po co Kolegę odsyłać do Lupki lub nawet Googlarki??
Przecież każdy znawca Ciechocinka wie, że Ametyst jest tylko sypialnia Kolejowego po drugiej stronie Zdrojowej zaraz za PoloMarketem. Ametyst nazwano domem wczasowym aby Kuracjusz Kolejowego mógł poczuć się jak na wczasach z ZUS :lol:
Dobry wieczór, czyli w Ametyście tylko spanie, a zabiegi stołówka etc. w budynku głównym??? Mam pytanie w sprawie Wi-Fi, czy jest i czy trzeba za nie płacić (np. w Kołobrzegu w Mewie jak się chciało mieć dobrą prędkość trzeba było zapłacić). Z góry dziękuję i pozdrawiam
Warmiak_57
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 21 gru 2016 21:58
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: Warmiak_57 »

dani888 pisze: 07 sie 2020 22:59 Nie rozumiem Twego śmiechu Hipokrycie , nie każdy jest obeznany w tym temacie . Skoro jesteś taki lotny to pomóż naszemu koledze w temacie . Potrzebne jest info ,,z ostatnich chwil '' .
A ZUS , KRUS czy NFZ to jeden czort :lol: . Wszyscy są sobie równi . Tu nie jest potrzebna krytyka tylko pomoc i tyle . Dobrej nocy .
Dzięki dani888!!! Pozdrawiam
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: dani888 »

Cześć Andrzeju . Wiesz ? Kontakt możemy mieć ale jazda do Olsztyna jednak nie wchodzi w grę bo to jednak sporo kilometrów ode mnie i byłoby bez sensu :) . Troszkę za daleko mieszkasz ale może ktoś z Twoich stron wybiera się w tym terminie do Ciechocinka . Na pytania zadane przez Ciebie może ktoś odpowie bo ja tam nie byłam , niestety . P.s. Nie dziękuj bo nie ma za co , trzeba sobie pomagać , prawda ? :D . Pozdrawiam serdecznie :) .
ODPOWIEDZ