Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Hana51
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 469
Na forum od: 09 sty 2015 22:17
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: Hana51 »

Wejście jest tylko jedno przy recepcji. Drugie jeszcze nieczynne. Niestety. To dość duże utrudnienie dla tych którzy mieszkali w drugim skrzydle. Ale kwestia przyzwyczajenia. Dodam że przez 2 tyg. była nieczynna winda. Mieszkałam na 3 piętrze i miałam dodatkowy zabieg wchodzenie po schodach kilkanaście razy dziennie. A zabiegi? Da radę było fajnie. Mnie się podobało.
forumowicz

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: forumowicz »

Najważniejsze , to dobre nastawienie :)
Awatar użytkownika
Hana51
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 469
Na forum od: 09 sty 2015 22:17
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: Hana51 »

kuracjuszkaasia pisze:Najważniejsze , to dobre nastawienie :)
Dokładnie tak. Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz. ;) :D :D :kwiat:
andrzej1907
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 01 wrz 2015 15:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: andrzej1907 »

Witam wszystkich.!
Uważam że te "sanatorium" zatrzymało się na pczatku 20 wieku. Pokoje to "nory" ciasne ciemne i ponure. A panienki w recepcji to tak pracują jak by tam były za kare. Nie polecam bycia tam! :cry:
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: Selene »

andrzej1907 pisze:Witam wszystkich.!
A panienki w recepcji to tak pracują jak by tam były za kare. :cry:
Andrzeju1907 i tutaj się z Tobą w pełni zgadzam :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
ania
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 277
Na forum od: 07 kwie 2013 09:29
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: ania »

Witam! :serce:
A ja............!!!!! !zupełnie się z z tym NIE ZGADZAM co napisali moi przedmówcy !!!!Byłam ..., widziałam.., przeżyłam tam 24 wspaniałych dni !!! Obiekt/ośrodek rehabilitacyjny jest OK (nie ma co narzekać !) .Czytając takie posty , jak powyższe, mam wrażenie, że wszyscy , którzy się rahabilitują żyją/mieszkają w szklanych domach( a to tylko mit Żeromskiego ), jedzą ambrozję i piją nektar Bogów. Mnie np. wystarczy to, że mam przytulne lokum...., nie robię zakupów... , nie muszę gotować..., nie muszę zmywać..., nie muszę po tym wszystkim sprzątać..., leczą mnie..., masują mnie..., inhalują mnie............gdzie będzie lepiej?( chciałoby się powiedzieć CHWILO TRWAJ!) Z żalem i ubolewaniem czytając takie wpisy jak powyższe. CZłowiek powinien być optymistą i zawsze powinien szukać pozytywów. A może Panie w recepcji miały W TYM DNIU- zły dzień ( wszak mogły ;) .Dla mnie były zawsze miłe, sympatyczne, życzliwe i przyjazne.Być może należy zmienić swoje nastawienie i podejście do ludzi? a nie być stale malkontentem?:shock: Pozdrawiam
forumowicz

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: forumowicz »

Hana51 pisze:...przez 2 tyg. była nieczynna winda. Mieszkałam na 3 piętrze i miałam dodatkowy zabieg wchodzenie po schodach kilkanaście razy dziennie.
A jak sobie z tym radzili np. ludzie na wózkach? Byli noszeni kilkanaście razy dziennie?
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: Hipokryt »

Hipster pisze:Jak można wytrzymać 7-8 zabiegów dziennie? Do tego naprawdę trzeba mieć żelazną kondycję :shock:
Byłem w Kolejowym dokładnie rok temu i miałem 10-12 zabiegów dziennie, czyli ponad 200 w ciągu 24 dni. Na pamiątkę nawet mam fotkę z karty zabiegowej, więc to prawda. Prócz tego co w karcie było 10 szkoleń np. z BHP, z higieny głosu lub zdrowego odżywiania. Czasu na nudy nie było i ogólnie super!
Miło wspominać i innym pozazdrościć rehabilitacji w Sanatorium Kolejowym w Ciechocinku...
forumowicz

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: forumowicz »

200 zabiegów w ciągu 24 dni. Aż nadto dla człowieka zdrowego, a przecież do sanatorium wysyła się ludzi chorych.
Typowy ZUSowski koszmarek :(
forumowicz

Re: Ciechocinek Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy

Post autor: forumowicz »

Maarek36 pisze:Byłem w Kolejowym dokładnie rok temu...
Wiem, widziałem cię obok schodów w holu recepcyjnym, jak w przelocie wpatrywałeś się w ekran komputera ;)
ODPOWIEDZ