SANATORIUM UZDROWISKOWE KORONA MUSZYNA

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 378
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: SANATORIUM UZDROWISKOWE KORONA MUSZYNA

Post autor: tygrys »

poznanianka pisze:Butla z wodą podgrzewaną na korytarzu ,-,,,Najważniejsze towarzystwo ,,,będzie dobrze ,,,pamiętaj o uśmiechu ,,,Pozdrawiam... B,,
:lol: z tej butli z wodą w korytarzu ,bo chyba za bardzo przesadzają z tym oszczędzaniem.Prościej by było wyposażyć pokoje w czajniki energooszczędne,a tak ludzie "buzują" wodę grzałkami mało energooszczędnymi,rezultat-"chytry swa razy traci" ;) .Na wszelki wypadek biorę "ruski" kubeczek elektryczny,którego jak włączę to aż licznik huczy.
Trochę szumnie się ogłaszają na swoich stronach z wyposażeniem i warunkami,ale szczerze mówiąc to akurat mnie nie wzrusza.
Najważniejsi są ludzie,nastawienie psychiczne,uśmiech :) i góry ;) i wszystko będzie "oczeń very charaszo" jak to mawiają nasi wschodni sąsiedzi"Francuzi".
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za wpisy.Jeżeli Wam coś się jeszcze przypomni,to proszę o komentarz.
elva
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 03 paź 2017 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: SANATORIUM UZDROWISKOWE KORONA MUSZYNA

Post autor: elva »

Wybieram się do tego sanatorium ,czy mógłby ktos wyrazić opinie aktualną bo posty są stare z 2013 :)
Awatar użytkownika
iruchna1969
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 06 wrz 2015 14:55
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 3

Re: SANATORIUM UZDROWISKOWE KORONA MUSZYNA

Post autor: iruchna1969 »

Niedawno wróciłam z tego sanatorium .Moim zdaniem super .Najlepsze w jakim byłam .
Awatar użytkownika
Alex373
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 19 sie 2018 13:22
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 3

Sanatorium Korona Muszyna

Post autor: Alex373 »

Byłam w Muszynie w Koronie w czerwcu 2015 roku. Chciałam dostać jedynkę, ale się nie udało, bo jedynek jest mało. Więc poprosiłam panią na recepcji, żeby przydzieliła mi kogoś fajnego - pani okazała się dobrym psychologiem - i trafiła mi się super współlokatorka. Byłyśmy chyba najbardziej bezproblemową "parą", i mimo pozornych różnic i preferencji, dogadywałyśmy się rewelacyjnie.

Samo sanatorium jest ładnie położone, blisko ogrodów sensorycznych, do centrum i na szlaki blisko. Dobrze też skomunikowane z Krynicą-Zdrój.

Pokój miałyśmy duosobowy od slonecznej strony, z balkonem na całej szerokości. Współlokatorka lubiła się opalać i była bardzo zadowolona. Miejsca było dosyć (ja nie lubię klitek), jasno i czysto. Łazienki może nie najnowsze, ale sprzątająca pani była bardzo dokładna. Nie było też problemu z wymianą pościeli i ręczników "na życzenie". W pokoju był czajnik i naczynia.

Raz miałyśmy jakąś usterkę w łazience, pan konserwator przyszedł niemal natychmiast po zgłoszeniu.

Zabiegi były bardzo dobre (ja nie miałam porównania, ale moja współlokatorka to weteranka, wiedziała, co mówi).

To fajne miejsce dla osób które chcą odpocząć i się wyciszyć, i dla tych aktywnych też. Blisko na szlaki, jest gdzie chodzić, pobiegać i spacerować. Na ostatnim piętrze klub fitness (przystępne ceny karnetów).

Samo miasteczko jest spokojne i urokliwe. Dla lubiących tłum i zgiełk - Krynica blisko.

Obsługa bardzo miła.

Posiłki bardzo dobre i urozmaicone, nie było nawet problemu z dietą wegetariańską (nie jem mięsa). Panie kucharki prześcigały same siebie w wymyślaniu różnych potraw dla mnie. "Mięsożercy" przy moim stole czekali z zapartym tchem, co też dostanę do jedzenia.

Reasumując, gdybym jeszcze raz miała tam pojechać, byłabym bardzo zadowolona.
ODPOWIEDZ