Sanatorium Instytut Zdrowia Człowieka Muszyna ul. Mściwujewskiego

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Gosica33
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 98
Na forum od: 10 lut 2014 19:49
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: Gosica33 »

Dzięki, przeczytałam post wspomniany powyżej. Brakuje mi info odnośnie WiFi i wyposażenia pokoju (michę ze sobą brać? szklanka, ręczniki? czy jakaś pralka dostępna?). Ogólnie jeśli dla normalnych ludzi jest ok to może i dla kuracjusza z ZUS też :-). A i jeszcze pytanko odnośnie jedynek i ewentualnych rezerwacji, coby w jakieś trójce nie wylądować bo strasznie te pokoiki malutkie, no i bardzo ale to bardzo przeszkadza mi palenie i otoczenie palacza, nawet we wspólnej szafie na pewnym turnusie mi przeszły ubrania tym zapachem. Cóż palenie działa mi na "puder".
Shahid17
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 22 kwie 2014 15:08
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: Shahid17 »

Witaj Gosica.Trochę czasu mineło od mojego pobytu w Muszynie,ale o ile pamiętam,to wi-fi.koło 17 zeta turnus dostajesz kabel USB i tyle,ręczniki sa w pokoju na dzień dobry 1 duży 2-gi mały jak na borowinę,tależyk łyżeczka dla każdego w pokoju.czajniki na korytarzu,sporo ludzi miało własne czajniki.Pokoje od "Zapopradzia" bez słońca i dość zimne ,zwłaszcza w okresie kiedy nie ma sezonu grzewczego.tylko narożne miały trochę słońca.Ogólnie ośrodek na dość dobrym poziomie ,czysto dobre zabiegi dobre żarcie bajeczne ciasta pieczone przez Panie kucharki,można było zakupić;wielki szacun dla pań z kuchni,super zajęcia z Panią psycholog.ogólnie pobyt super,jak coś chcesz wiedzieć więcej daj znać.
amator60
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 21 mar 2014 14:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: amator60 »

Witaj Shahid17. Wybieram się do tego sanatorium od 31 marca. Mam pytanie odnośnie Wi-fi. Piszesz, że dostaje się kabel z usb. Rozumiem że kabel jest do internetu stacjonarnego i można podłączyć np laptop ale jeśli chcę użyć tylko telefon to kabel mi się nie przyda. Czyli prawdziwego wi-fi bezprzewodowego nie ma ? Jeszcze jedno pytanko zabiegi wszystkie na miejscu ? Po południu również, czy raczej można sobie zorganizować czas dla siebie ?
Shahid17
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 22 kwie 2014 15:08
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: Shahid17 »

Witaj Amator60.WiFi bez przewodowego nie ma,kabel można sobie samemu zorganizowac z domu bo w sanatorium to koszt koło 17 zł.Wszystkie zabiegi na miejscu i bardzo dobra baza zabiegowa.Popołudniu czas wolny choć niektóre zabiegi były do godz 16,najczesciej to spotkania z psychologiem,ale to jak jedziesz z ZUS-u,bo NFZ nie ma zajęc z psychologiem,ale czasu dużo można samemu coś sobie zorganizować.Pozdrawiam i miłego pobytu,jak coś jeszcze to pisz,odpowiem :D
amator60
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 21 mar 2014 14:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: amator60 »

Dzięki za info :) . Jestem z polecenia NFZ to psycholog mnie ominie :D . A gdzie polecasz aby odbyć zajęcia z muzyko i tańcoterapii ;) ?
BeciaN66
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 104
Na forum od: 20 paź 2011 18:33

Re: Sanatorium Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: BeciaN66 »

Witajcie :P . Ja byłam w sierpniu zeszłego roku, mogę powiedzieć,że w tym sanatorium jest super, właściwie pod każdym względem, bardzo miło wspominam czas tam spędzony. Fajne pokoiki, dobra rehabilitacja, smaczne jedzonko. Jeżeli towarzystwo też dopisze to jest ok. Życzę miłego pobytu
dagmara08
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 21 sty 2016 09:35
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: dagmara08 »

Witam, wybiera się ktoś na turnus od 21.02.2016?
Shahid17
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 22 kwie 2014 15:08
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: Shahid17 »

Często chodziliśmy do nas, było bardzo fajnie, choć mało miejsca,barman Paweł super,jak fajna grupa to nie ma problemu, bo nawet jak były mecze a dość duży telewizor w kawiarni ,to można było potańczyć i dało się wszystkich pogodzić.Super balety na Zapopradziu,jak ciepło to podłoga (dechy) na zewnątrz pod namiotem,jak zimno impreza w środku muza super.Jeszcze blisko do sanatorium Korona, też w ramach integracji chodziliśmy do sąsiadów.Oczywiście zawsze można podjechać do Krynicy , a tam wszystko co potrzeba do dobrej zabawy.Pozdrawiam. :D
amator60
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 21 mar 2014 14:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: amator60 »

Dzięki shahid17 i BeciaN66 za wpisy. Wasze ciekawe recenzje pozytywnie mnie nakręcają na pobyt w Muszynie :D. Może w tym okresie mego pobytu tak dopisze pogoda, że będzie możliwa zabawa na powietrzu ;) . Jakoś wolę dużo przestrzeni. Jeszcze jedno mnie ciekawi. Poszukując informacji, znalazłem info, że są organizowane przez Biura Podróży wycieczki na Słowację i Węgry. Korzystałyście z tych wyjazdów? Jakie polecicie ? Czy lepiej coś zorganizować we własnym zakresie ?
Pozdrawiam i przy okazji przesyłam walentynkowe całuski ;) :serce:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: malgorzatas »

Witaj amator60 :kwiat: nie tylko Biura Podróży organizują wycieczki...są one też organizowane przez sanatorium w którym będziesz :) ja bym polecała i Słowację i Węgry...jedne i drugie godne polecenia...są to wycieczki całodniowe...więc na pewno będą organizowane w niedzielę...pozdrawiam i życzę miłego pobytu...Gosia
ODPOWIEDZ