Sanatorium Instytut Zdrowia Człowieka Muszyna ul. Mściwujewskiego

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Subtelna
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 12 maja 2013 13:31

Sanatorium Instytut Zdrowia Człowieka Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: Subtelna »

Bardzo proszę o opinię o Sanatorium w Muszynie ul. Mściwujewskiego 1
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2018 23:17 przez moderator, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: uściślono tytuł
forumowicz

Re: Sanatorium Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: forumowicz »

Można tam wybrać sobie zdrową dietę warzywno-owocową :idea:
Poza tym warunki dobre, personel fachowy. Sanatorium położone w terenie górskim, więc zależy jak dajesz radę z kondycją potrzebną do intensywnego spacerowania.
Muszyna jest ładna i mają tam świeżą, smaczną wodę Muszyniankę - tylko polecam tę butelkowaną (szklane butelki).
Jedziesz z NFZ/KRUS, z ZUS, czy prywatnie?
8-)
Subtelna
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 12 maja 2013 13:31

Re: Sanatorium Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: Subtelna »

Bardzo dziękuję za informację
skierowanie mam ZUS
pozdrawiam D.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: andrzej1955 »

Witam,może nie powinienem ale nie masz ikonki na Pw Ave-cieszę się bardzo że jesteś bardzo aktywny na forum ale gro Twoich informacji to te zaczerpnięte z netu-przykre ale prawdziwe :!: a tu chodzi o opinię ludzi którzy tam byli na TURNUSIE :!: byłem wielokrotnie w Muszynie i widziałem ten obiekt,w wielu byłem co nie upoważnia mnie do tego żebym pisał ogólnodostępne ogólniki :!: jest wiele tematów w których możesz pisać-ale tu chodzi o KONKRETY :!: Pozdrawiam Niedzielnie
Subtelna
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 12 maja 2013 13:31

Re: Sanatorium Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: Subtelna »

andrzej1955
Panie Andrzeju
jeśli Pan był w Sanatorium Uzdrowiskowym w Muszynie więc proszę napisać jakie są tam warunki,zabiegi,jedzenie,obsługa :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: andrzej1955 »

Proszę czytać uważnie moje wpisy-napisałem że byłem wielokrotnie w Muszynie-jeździłem tam regularnie przez 15 lat głównie do Geofizyka a teraz Geovity,stąd moja dobra znajomość miasta MUSZYNY-nie mylić z sanatorium o tej samej nazwie,znam wiele ośrodków w Muszynie-ale ten konkretny jest na Zapopradziu zupełnie nie w tym ciągu sanatoriów które znajdują się w Muszynie Złockim i nigdy tam nie zawędrowałem i teraz żałuję bo mógłbym coś na jego temat napisać,pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: andrzej1955 »

Konstytuując-są to bodajże dwa sanatoria-INT Zdrowia Człowieka i Korona w bardzo ładnym miejscu na wzgórzu po drugiej stronie Popradu z pięknym widokiem na całą okolicę,z tego co poczytałem w necie to jest mały basenik rekreacyjny i wszystkie zabiegi na miejscu,natomiast w sąsiadującej z IST Koronie kawiarenka z dodatkową rehabilitacją tzn,tańcami,pozdrawiam i miłego pobytu życzę :)
forumowicz

Re: Sanatorium Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: forumowicz »

andrzej1955, mylisz się. Znam z autopsji izc w Muszynie i też w Uniejowie :shock:
A ty byłeś jedynie w tej miejscowości (Muszyna) :)
agnes315
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 22 lip 2014 11:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: agnes315 »

Byłam w tym sanatorium w ubiegłym roku. nie mam za bardzo porównania, bo to było moje pierwsze sanatorium w życiu, ale było ok. Pokoje spartańskie, nawet bardzo, oprócz dwóch łóżek (czasem trzech), dwóch malutkich szafeczek nocnych i stolika + 2 krzeseł i wnękowej szafy nie było nic. Najbardziej doskwierał mi brak jakiejkolwiek półki, czy to na kosmetyki, czy książki lub laptopa, także większość rzeczy trzeba trzymać na łóżku. Internet w pokoju jest przewodowy, trzeba zapłacić 14 zł za kabelek, lub mieć własny, podobnie telewizor, płatny ok. 60 zł za turnus, 14 cali, zabiegi jak to z ZUS, bez rewelacji, basen obowiązkowo codziennie, nachlorowany aż w oczy piecze, jedzenie bardzo dobre, możliwość wyboru diety lekkostrawnej i chyba niskokalorycznej, nie wiem, bo nie brałam i się z tego potem bardzo cieszyłam, bo cały czas mieli gotowaną pierś i brokuły. Co do miejscowości, to straszna jednak dziura, ale do Krynicy blisko, chyba 4 zł busem. Woda w kilku pijalniach za darmo, polecam tę z Milusiej w Rynku. Fajny kaowiec, dużo wycieczek, na pewno nie będziesz się nudzić. W budynku kawiarnia i tańce, nie wiem, czy codziennie, bo nie chodziłam. personel bardzo miły. Nie wiem co jeszcze, w razie czego pytaj :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Sanatorium Muszyna ul. Mściwujewskiego

Post autor: andrzej1955 »

Dzięki Agnes :) choć mnie to nie dotyczy to jednak liczyłem że ktoś się odezwie z Konkretami i się nie zawiodłem :!: Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ