BAŁTYK w Kołobrzegu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: Atina »

Czytam ,czytam... "lato w Kołobrzegu to koszmar" ech chyba nie :roll: gdybyście musieli zapłacić za 2-3 tygodnie powyżej 3 tys...to dopiero można nazwać "koszmarem" :roll:
Ok rozumiem ,że nie każdy lubi masyw ludzki,ale...
A ja bardzo chciałabym dostać do Kołobrzegu skierowanie w pełni sezonu jak i poza sezonem 8-) a nie mam takiego "szczęścia" 8-) aby kurować się w Bałtyku
Pozdrawiam i życzę spełnienia marzeń dla każdego to co chce i lubi :kwiat:
forumowicz

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Ależ Atinko przecież napisałam ze nie dla każdego - dla mnie koszmar, nie pojechałabym za żadne pieniądze. W Kołobrzegu bywam dość często ale nigdy latem. Na pewno sa amatorzy letniego wypoczynku - widać to.po ilości ludzi latem w kurortach naszych i zagranicznych. Dla mnie to nie jest atrakcja żadna.Dlatego chętnie odstępuje swoje letnie miejsce zainteresowanym i udanego wypoczynku życzę :D !
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: Atina »

Pusiu Kołobrzeg jest piękny :) a ten klimat...mieszkam w Trójmieście,ale powietrze w Kołobrzegu marzenie dla moich zatok i dróg oddechowych :)
Pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Mnie tez klimat pasuje- wiosną i jesienią :D
Latem za gorąco, za duszo, za tłoczno i w ogóle NIE. Maj jak jest zielono albo wrzesień jakł juz liście zółkną. Wtedy jest mój klimat.
I dobrze. Wszyscy nie mogą latem przyjeżdżać. :D
Krzysio010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 536
Na forum od: 13 wrz 2015 13:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: Krzysio010 »

Pusiu trudno się z Tobą nie zgodzić, bo chyba nikt nie lubi tłoku :D
forumowicz

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Krzysio010 pisze: 21 lut 2018 13:31 Widzisz Kotek1972 finanse nie maja tu nic do rzeczy gdy masz skierowanie z NFZ-u. Wszystko zależy od szczęścia i kolejności zakwaterowania :shock:
Jak czytam te śmieszne krytyczne komentarze, zwłaszcza ludzi którzy znają Sanatorium ze słyszenia, to mnie w dołku ściska. Malkontenci powinni pojechać do Sanatorium w Kamieniu Pomorskim, gdzie pokoje trzyosobowe i łazienki tylko na korytarzu a do morza 7km. Byłem , doświadczyłem i wiem, że Kołobrzeg to jak wczasy. To tyle tytułem wyjaśnienia. Czasem marzenia się spełniają ;)
masz racje , Kolobrzeg , to jak wczasy , ale nie dla każdego i nie dla każdego w miesiącach 500+ . :mrgreen:
Ty lubisz tłum , wrzask dzieci i war z nieba , inni wolą spokój , ciszę i niekoniecznie Kołobrzeg .
dla mnie Kołobrzeg i 500+ jest ok , wtedy są mamusie :P , dlatego szukam miejscówki na wakacje :P ale pozwól innym miec własne zdanie :?
Krzysio010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 536
Na forum od: 13 wrz 2015 13:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: Krzysio010 »

Czytasz to co napisałem czy tylko zgadujesz. Skąd przekonanie, że lubię tłok i ścisk. Właśnie przed chwila napisałem, że nie przepadam. Czytaj proszę ze zrozumieniem :shock:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: GIENIA »

Atina pisze: 22 lut 2018 07:51 Czytam ,czytam... "lato w Kołobrzegu to koszmar" ech chyba nie :roll: gdybyście musieli zapłacić za 2-3 tygodnie powyżej 3 tys...to dopiero można nazwać "koszmarem" :roll:
Ok rozumiem ,że nie każdy lubi masyw ludzki,ale...
A ja bardzo chciałabym dostać do Kołobrzegu skierowanie w pełni sezonu jak i poza sezonem 8-) a nie mam takiego "szczęścia" 8-) aby kurować się w Bałtyku
Pozdrawiam i życzę spełnienia marzeń dla każdego to co chce i lubi :kwiat:
Próbuj Atinko ze zwrotów , ja tak sobie wydzwoniłam w ub roku w listopadzie Posejdon . Wróciłam mega szczęśliwa :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: GIENIA »

Kotek1972 pisze: 20 lut 2018 21:01 dostać latem sanatorium nad morzem to wygrana w lotto.
Oj Kotek .... nigdy nie chciałabym dostać skierowania na lipiec , lub sierpień .... dla mnie to nie byłaby wygrana , tylko kara :cry:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: Atina »

Geniu....zawalcze :lol: :lol:
ODPOWIEDZ