BAŁTYK w Kołobrzegu

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Krzysio010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 536
Na forum od: 13 wrz 2015 13:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: Krzysio010 »

Czy był ktoś w 2015 roku w Sanatorium BAŁTYK w Kołobrzegu? Jak tam aktualnie wygląda sytuacja po remoncie ? Nie znalazłem świeżych informacji odnośnie tej placówki, więc może ktoś kto był przybliży temat :)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: medi »

Bałtyk to ja znam tylko od strony kawiarni ....suuuuper :D :D :D :D
Krzysio010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 536
Na forum od: 13 wrz 2015 13:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: Krzysio010 »

No to mamy już pierwszy pozytywny element. Z tego co widzę i pamiętam z wcześniejszych pobytów w Kołobrzegu, to lokalizacja też niezła :P
forumowicz

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Kolego. Bałtyk to super sanatorium
Krzysio010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 536
Na forum od: 13 wrz 2015 13:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: Krzysio010 »

Czy nikt nie był w Sanatorium BAŁTYK w Kołobrzegu w 2015 roku ? Ciekawi mnie jak tam obecnie jest ???
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: Suzen »

Krzysio010 pisze: Z tego co widzę i pamiętam z wcześniejszych pobytów w Kołobrzegu, to lokalizacja też niezła .
Lokalizacja jest wprost...wyśmienita. 8-) Na spacerek po plaży blisko,a potańcówki na miejscu. Ach, jak Ci zazdroszczę. ;)
forumowicz

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Nie dla każdej osoby sanatoryjne parkietowanie stanowi atrakcję.
A Bałtyk po remoncie jest niezły. Tylko niestety nie wyremontowali wszystkich pomieszczeń, ale nic to, morski klimat wynagrodzi wszystkie niewygody :D
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: darek »

Krzysio010 pisze:Czy był ktoś w 2015 roku w Sanatorium BAŁTYK w Kołobrzegu? Jak tam aktualnie wygląda sytuacja po remoncie ? Nie znalazłem świeżych informacji odnośnie tej placówki, więc może ktoś kto był przybliży temat :)

...znalazłem ostatnio kilka informacji n/t Bałtyku w Kołobrzegu ..są tam zarezerwowane pokoje dla..chyba Kacperka i jego Pana.

A tak na marginesie.
Po remoncie nie ma śladu oczywiście Goście komercyjni kwaterowani sa w budynku reprezentacyjnym przy kołobrzeskim molo jest tam standard dobrych 3*** z tendencja zwyżkową .
Kuracjusze z NFZ mogą liczyć na tzw Bałtyk 2 dawny ..cukrzycowy wybudowany na przełomie lat 90 tych o standardzie pokoi od 2 do 4 ( dwie dwójki ze wspólna łazienką ) wielkim minusem tego budynku jest mocna wilgotność budynek w parku zasłonięty drzewami , ale połączony z budynkiem głównym.
Baza zabiegowa odnowiona plus to Basen o którym również krążą legendy wybudowano go Drożej o prawdopodobnie kilka milionów niż planowano przy inflacji ...minimalnej.

Co do historii to Bałtyk w dawnych czasach był ośrodkiem zakładowym ...KWK Katowice , ale było to za ..Gomułki gdy budowano a rozkwit miał za Edwarda G

Generalnie fajny ,ale i troszkę snobistyczny ośrodek może wpływ na to ma fajna kawiarnia z dancingami ,ale i z duż ilością tubylców oferujących ..różne usługi
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: ewiko »

BAŁTYK do tej pory był mi znany z pozytywnych opowiadań mojej teściowej, natomiast ostatnio z relacji wszystkich stacji telewizyjnych. Z tego co pokazali warunki i zabiegi są SUPER, więc powinieneś być spokojny , lepiej trafić nie mogłeś..... pozdrawiam. :kwiat:
forumowicz

Re: BAŁTYK w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Krzysiu zobacz jak Ci się fuksło ;) :)
ODPOWIEDZ