TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: Zosia »

Może nie jest to specjalna oferta ale z takich chyba średnich. Lądek Hotel Trojan 1590 w pok. 2 os.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: Hipokryt »

Jeśli niedrogi turnus ma być w Lądku to najtaniej jest w pobliskim ośrodku "Złoty Łan". Cena za turnus od 17 września jedyne 1250 zł w pokoju 3-osobowym, w "dwójce" to koszt 1330 zł. Najtaniej jest w listopadzie i na początku grudnia bo ok 1000 zł. Ogólnie ośrodek jest dobry, lecz położony na górce i trzeba podejść kamienna drogą. Za to piękny jest widok z okien, więc tylko można polecić :)
Awatar użytkownika
bogusia28
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 02 cze 2014 17:25
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: bogusia28 »

Dziękuję za podpowiedzi. Może jeszcze ktoś ,coś poleci? a może jakieś biuro podróży które organizują takie turnusy bo wpisując w gogle mało ich jest. Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: Hipokryt »

Szukanie turnusu poprzez biuro turystyczne (a może to być nawet osoba fizyczna) jako organizatora i pośrednika tylko zwiększa koszty, których chyba nie chcesz ponosić? Korzystałem z takich pośredników i cena turnusu rośnie nawet o 1000 zł. Szukaj tam gdzie ośrodek jest również organizatorem turnusu i ma do tego uprawnienia. Może najpierw wybierz miejscowość i ośrodek a już od nich uzyskasz informacje o organizatorze. Po raz kolejny zachęcam do zapoznania się z oficjalnym wykazem na stronie Empatia MPiPS. Zwróć uwagę na datę ważności uprawnień a w necie szukaj opinii.
Życzę udanego wyboru turnusu :)
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: Wienia »

Bogusiu ja w piątek wróciłam z turnusu rehabilitacyjnego w Zakopanem w Hyrnym,cena 1500 zł pokój z balkonem i widokiem na góry.Pokój 2 osobowy ale mieszkałam sama bez dopłaty.Organizator Poltour Krosno,wspaniała opiekunka,bogaty program rozrywkowy.Jestem bardzo zadowolona,spotkałam dużą grupę ludzi ,którzy któryś raz z kolei korzystają z tego turnusu.Nie sposób było się nudzić.Wejdź na stronę turnusy rehabilitacyjne Poltour,masz wszystko opisane.Ośrodek w bardzo dobrej lokalizacji.
Pozdrawiam :kwiat: :) Wienia.
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1376
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: Pancernz »

2 koła za turnus to bardzo drogo no ale to kwesta zarobków oczywiści ,polecam Rabka zdrój za około tysiąc zł,sporo zabiegów ,odwiedź ich stronę i doczytaj resztę,szach mat dla innych ofert mam jeszcze inną ale to nad morzem czyli nie tam gdzie byś chciał :)
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1376
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: Pancernz »

ślepy jestem chodziło o ośrodek Sanvita w Rabce zdroju
Awatar użytkownika
bogusia28
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 02 cze 2014 17:25
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: bogusia28 »

Wielkie dzieki dobre duszyczki :serce: za podpowiedzi,chyba zdecyduję sie na Lądek Zdrój złoty łan i biuro Poltour który poleciłaś mi Wieniu,oni maja najlepszą cenę ,jutro dędę dzwonić. mam nadzieję że to będzie dobry wybór a Wy jak myślicie? Pozdrawiamm i życzę dobrej nocy :)
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: asia13 »

Polecam Zakopane Hyrny.Potwierdzam to co pisze Wienia.Byłam w maju 2016.Było super.Blisko Krupówek i skoczni.Bogna super organizuje wszystkie wypady.Nie sposób się nudzić.Widoki z okna na Giewont.Na pewno jeszcze tam wrócę.Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
bogusia28
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 02 cze 2014 17:25
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: bogusia28 »

Witam wszystkich cieplutko :D właśnie zapadla decyzja wyboru turnusu-Centrum Konferencyjno - Rehabilitacyjne Złoty Łan Lądek-Zdrój od 2 do 16 września i także przez nich organizowany. z racji terminu jaki w moim przypadku wchodził w grę u innych organizatorów nie było już miejsc :shock: .Niestety pokój zarezerwowany jako ostatni i jest od strony lasu ale myślę że twarzystwo i pogoda wynagrodzą mi to. Może ktoś był w Złotym Łanie i podzieli się opinią o tym ośrodku ;) Pozdrawiam
ODPOWIEDZ