TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
bogusia28
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 02 cze 2014 17:25
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: bogusia28 »

Witam. Tak jak obiecałam opiszę po krótce Złoty Łan. Ośrodek nie jest z tej wysokiej półki ale jet czysto, jedzenie -dużo i smacznie ( mają swoja kuchnię) , stół szwedzki śniadanie i kolacja , obiad do stołu. Personel miły, Pani właścicielka bardzo miła. Co do bazy zabiegowej to masaż klasyczny super, kąpiele -male wanny, opisuje te które miałam pozostale nie wiem a skuteczność okaże się później :?: Ja jestem zadowolona towarzystwo w pokoju mam super.Jedyny mankament to wysokość na ktorej znajduje sie ośrodek 570 m.n.p.m za to widoki przepiękne. Program k.o. też w porządku. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7125
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

TAni TURNUS REHABILITACYJNy W Lądku Zdroju ...

Post autor: jacky6 »

Jeszcze tam się nie gościłem ale kto wie, czy nie wproszę się tam na turnus świąteczno - noworoczny bo gospodarze mają ponoć patronat nad Sylwestrem w lokalu pod stokiem :-)
:mrgreen: to przyjemne żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi ... :ugeek:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20122
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: Felice »

Restauracja pod wyciągiem należy do tego samego właściciela co Złoty Łan.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3417
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: Dzia_dek »

Nazywanie tego lokalu, restauracją, uważam za sporą przesadę. Moim zdaniem to zaledwie bar.
Wygląd tego miejsca, obsługa i jakość niektórych potraw tym bardziej przypomina bar, no może
tylko ceny, to są restauracyjne. Nie zmienią tego nawet wieczorki taneczne z dobrą muzą od DJ.
Miejsce dobre dla wędrujących turystów, albo zimą dla narciarzy korzystających ze stoku. Z takim
pewnie przeznaczeniem zostało uruchomione. Nie wyobrażam sobie tego miejsca jako lokal na
szaleństwa nocy sylwestrowej nawet jeśli ta byłaby w pakiecie świąteczno - noworocznym. Panowie
w garniturach, panie w sukniach wieczorowych i szpilkach na płytkach gresowych? Zupełnie nie te klimaty.
Super jest tylko nazwa ulicy przy której ów lokal się mieści.(Aleja Marzeń) Chyba, że to od nazwy ulicy
komuś się zamarzyło, że będzie tam tam fajna impreza w noc sylwestrową. Moim zdaniem miejsce
ewentualnie do "potuptania" tak na co dzień. W taką wyjątkową noc - to zdecydowanie ... nie !!!
forumowicz

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: forumowicz »

Jak zwał , tak zwał , ale przyznaję do Restauracji do tak dość daleko to po prostu bar-pub ;) , miejsce jak najbardziej fajne .
Aleja Marzeń , tak , marzeniem jest aby nie być ochlapanym przez pojazdy :)
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3417
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: Dzia_dek »

Basiu, miałem to szczęście, że na moim pobycie to było suchutko, ani kropli deszczu, więc ochlapanie mi nie groziło.
Natomiast rozbawiła mnie sama nazwa tej ulicy, szczególnie w zestawieniu ze zrujnowanym budynkiem na jej początku.
Nomen omen też noszącym kiedyś (między innymi) nazwę "Marzenie" (dawny ośrodek wczasowo - sanatoryjny).
forumowicz

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: forumowicz »

Jak jest okres letni , to Aleja jest fajna ,
ale to już inny temat :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20122
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: Felice »

Nazywanie tego lokalu, restauracją, uważam za sporą przesadę.
Słowo restauracja odnosi się do lokalu gastronomicznego po prostu.
Być może nie mam skali porównawczej bo bywam zaledwie w barach i stąd się wzięła moja przesada.Alę dziękuję bardzo za sprowadzenie mnie na ziemię i sprostowanie.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3417
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: Dzia_dek »

(...) bywam zaledwie w barach i stąd się wzięła moja przesada. Alę dziękuję bardzo za sprowadzenie mnie na ziemię i sprostowanie.
Jeśli trzeba sprowadzić na ziemię to służę pomocą. Sprostować, jak się skrzywiło, też zawsze mogę. Nie ma za co dziękować. :D
Natomiast jeśli chodzi o bary to nie mnie oceniać gdzie kto bywa, nie interesi mnie to i nie lubię zaglądać do cudzego portfela. :?
Przechwalanek też nie lubię. :( To tak poza przewodnim tematem. :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20122
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: TANIE TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH

Post autor: Felice »

"Cudze błędy mamy na oku, nasze poza nami."
Seneka Młodszy

A odnośnie tanich turnusów rehabilitacyjnych...
Pora roku odgrywa dużą rolę.Pojawiają się już oferty tanich pobytów na przełomie października i listopada.Dla mniej zasobnych portfeli można znaleźć pobyt w zupełnie przyzwoitych warunkach i niezłych obiektach.
ODPOWIEDZ