Koleczkowo – prewencja ZUS

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
IWAN69
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 13 lut 2016 07:56
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Koleczkowo – prewencja ZUS

Post autor: IWAN69 »

Baza zabiegowa jest w miarę do przyjęcia sprzęt jest nowy. Niestety zabiegi które mi przepisano to standardowe zabiegi. Zabiegi które mi pomagają są tutaj niedostępne a o masażu mogłam zapomnieć, zabiegi są limitowane. Obsługa rehabilitantek jest sympatyczna i profesjonalna to dla mnie duży plus.
Na basen dowożą do Gdyni. Pokoje czyste, sprzątane na biężąco.Za możliwość oglądania telewizji musisz zapłacić prawie 100zł to lekka przesada cena powinna być rozsądna, lodówki choćby na korytarzu nie ma, wynajem cena ponad 40 zł za cały turnus. Parking cały turnus 180zł to już jest chore, parking powinien być płatny ale wszystko w garncach rozsądku. W dodatku zastraszają żeby nie parkować u okolicznych mieszkańców spoko można zaparkować i to za niewielkie pieniądze. Oczywiście poza obiektem sanatorium jest parking ale jest wygrodzony z zakazem parkowania wiecie o co chodzi o kasę. Drink bar to porażka na obiekcie tego nie powinno być, oczywiście jeśli jest to sanatorium. Ceny w tym barze to kosmos piwo 8zł pseudo drinki 15zł, spotkanie przy ognisku udostępnienie terenu 30zł od osoby powtarzam tylko za wejście na teren. Menadżer wartościuje wszystkich z ZUS za biznesmenów. Okolica niezbyt ciekawa chodnik tylko w jednym kierunku do sklepu 1,5 km. Spacery odpadają nie ma gdzie iść brak ścieżek i chodników. Rower 7zł na godzinę. Wyżywienie jak to w ZUS do przejęcia byłam w pięciu ośrodkach ale w Koleczkowie było wyżywienie najsmaczniejsze. Podczas spotkania z zarządem przedstawiono nam warunki pobytu przede wszystkim ceny ,ale zapomniano powiedzieć że będą prowadzone prace budowlane szok od rana do wieczora wiertaka i młot przez dwa tygodnie. Psychicznie na pewno to podbudowuję podczas relaksu i ćwiczeń cały czas jeden hałas to akurat nie mieści mi się w głowie. Zarząd jakoś nie poinformował nas o pracach na obiekcie dla nich chyba to normalne dla mnie nie, przyjechałam tu wypocząć to się nie udało, czy ktoś przeprosi za te ten bałagan raczej nie ważne że kasa się zgadza i do przodu za kilka dni nowy turnus a gdzie w tym wszystkim jesteśmy my zwykli ludzie. Tylko proszę mi nie wmawiać że z niczego nie muszę korzystać że przyjechałam się tylko leczyć tak ale żeby się leczyć musi być stworzony odpowiedni klimat a tutaj tego klimatu brakuje. Starałam się być obiektywna poproszę o inne opinie.
Iwona
bogdan65
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 05 lut 2016 13:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Koleczkowo – prewencja ZUS

Post autor: bogdan65 »

jak do...... Koleczkowa to tylko z kasą !! A to ,ze to dziura totalna to wystarczy zobaczyć na mapie .To wioska.
;)
IWAN69
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 13 lut 2016 07:56
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Koleczkowo – prewencja ZUS

Post autor: IWAN69 »

Fakt to jest dziura ale jeśli stworzy się dobry klimat to i w Koleczkowie wypoczniesz. Jak na razie w sobote napier udarem na dole od godziny 8.00 szok czacha wali na tą chwile tutaj nie wypoczniesz.
bogdan65
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 05 lut 2016 13:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Koleczkowo – prewencja ZUS

Post autor: bogdan65 »

ciągle nie będą ...wiercić :lol:
IWAN69
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 13 lut 2016 07:56
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Koleczkowo – prewencja ZUS

Post autor: IWAN69 »

dwa tygodnie od rana do 17 to chyba wystarczająco
bogdan65
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 05 lut 2016 13:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Koleczkowo – prewencja ZUS

Post autor: bogdan65 »

no to faktycznie .To nie sanatorium a ....plac budowy :o
bogdan65
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 05 lut 2016 13:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Koleczkowo – prewencja ZUS

Post autor: bogdan65 »

ale jedno jest chyba na plus . To internet w całym obiekcie ;)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7037
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Koleczkowo – prewencja ZUS

Post autor: sztani »

Opisując Koleczkowo wcześniej nie mogłem nic powiedzieć o rehabilitacji ale teraz już wiem . a pozostałe sprawy to chyba się nie pomyliłem . No ale mieszkam blisko wiem co to za ośrodek i jakie ma położenie czysty interes dla właściciela można doić ZUS jak w prawie wszystkich ośrodkach (piszę PRAWIE) :)
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Koleczkowo – prewencja ZUS

Post autor: Suzen »

W czasie wolnym,aby uciec od hałasu warto wybrać się do Trójmiasta.Jest piękne ,dużo do zwiedzania i oglądania. 8-) :serce:
Tylko jak z dostępem do komunikacji,pewnie przesiadki? A najlepszy to własny transport.
Jeśli oczywiście jest się miłośnikiem takich wypadów i wycieczek.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7037
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Koleczkowo – prewencja ZUS

Post autor: sztani »

Suzen poczytaj moje posty zobaczysz jaka komunikacja . tam 4 autobusy na krzyż do Wejherowa i Gdyni .
jeśli własny transport to zgoda . Pytający Bogdan 65 jest Z Gdańska :)
W czasie hałasu a jest on w tym samym okresie co zabiegi to gdzie tu uciec ( chyba ,że po stopery )
Chyba ,że w niedzielę bo z zasady się nie pracuje.
ODPOWIEDZ