Koleczkowo – prewencja ZUS

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
IWAN69
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 13 lut 2016 07:56
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Koleczkowo – prewencja ZUS

Post autor: IWAN69 »

Witam i przepraszam za literówki na forum mamy przede wszystkim analityków płciowości, pozdro dla nich.W żadnym poście nie krytykuję reha,kuchni, pokoi.Byłam w kilku ośrodkach reha ale pierwszy raz spotkałam się z taką pazernością właścicieli ośrodka na kasę.Zalane pokoje na poddaszu to fakt wiercenie to fakt kasa za udostępnienie terenu na ognisko to fakt 30 zł.Proszę o obiektywną opinię to są zwykłe me spostrzeżenia z tego obiektu,a widziałam wiele w różnych obiektach na terenie całego PL.Osoby które są pierwszy raz w takich ośrodkach opinię niech zachowają dla siebie.Polecam ALEKSANDRÓW KUJAWSKI reha bardzo dobre klimat ok!.No może poza tym że też to dziura ale spoko można spacerować po chodnikach.Zapoznajcie się z opinią Koleczkowa na Fejsie.Pozdrawiam analityków piszcie tylko szczerze jeśli w przypadu właścieli kłamię proszę o wrzucenie kopii faktury vat za parking,ja mam przed sobą dowód wpłaty pokwitowanie,pewnie doślą fakturę. Bolek65 czy ja krytykuję kuchnię i reha nie kuchnia jest [cenzura] ale niestety kalorie muszą się tego trzymać. Byłam w sanatorium gdzie z głodu nosiłam suchy chleb w kieszeni ale właśnie to mi nie zaszkodziło, w Koleczkowie spotkałam się z osobami które przytyły do sanatorium nie jedziemy po to że zyskać na wadze ale po to by odzyskać ciszę spokój przy okazji trochę zdrowia. Bolek 65 czekam na twe wrażenia, ja myślę że jestem obiektywna proszę o nowe opinię a szczególnie z parteru ośrodka gdzie był największy hałas. Serendipity ja to widziałam jeśli alkohol w sanatorium odpowiada Tobie spoko, ale mimo wszystko kosze na śmieci chyba stoją w Twej miejscowości przy drodze i chodniku? Jestem obiektywna proszę o nowe opinie, jako reha pobyt był bardzo dobry ale to nie wszystko potrzeba spokoju i ciszy.
IWAN69
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 13 lut 2016 07:56
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Koleczkowo – prewencja ZUS

Post autor: IWAN69 »

Cóż z tych kilkunastu podziękowań mimo wszystko wmawiana jest mi nieprawda, prawda musi się obronić sama proszę o opinie obiektywne. Pozdro dla rehabilitacji i kuchni oczywiście jeśli dobrze zauważyłam był tam kucharz dobrze i smacznie gotuje.
Awatar użytkownika
serendipity
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 495
Na forum od: 17 gru 2011 18:45
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Koleczkowo – prewencja ZUS

Post autor: serendipity »

Cóż, niepotrzebnie się wypowiadałam, bo mój post nic treściwego nie wniósł w temacie, przepraszam.
(Nie chodziło mi o treść w cytowanych zdaniach, tylko o formy: -ałam, -ałem, ale rozumiem, że to przejęzyczenie.)
IWAN69
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 13 lut 2016 07:56
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Koleczkowo – prewencja ZUS

Post autor: IWAN69 »

Witam
macie faktury za dobro podarowane przez sanatorium?
cybhan
Posty: 2
Na forum od: 06 maja 2016 13:24
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: Koleczkowo – prewencja ZUS

Post autor: cybhan »

Byłam w Koleczkowie w ub.roku.Tragedia. Może latem fajniej. Zabiegi no cóż.. 2 x w tygodniu wyjazd na basen... Może to i atrakcja. Podobne zabiegi można teraz wykonac w kazdym szpitalu czy przychodni gdzie maja Fizjoterapie. Warunki mieszkaniowe dobre. Za telewizję płaciłam 99 zł. Czajnik 30 zł.
Zero atrakcji i ten trudny dojazd.. Nie polecam. jedzenie okropne!!! Np. Śniadanie: pasta twarogowo-rybna i kakao hahah cudo zestaw.
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Koleczkowo – prewencja ZUS

Post autor: Suzen »

cybhan pisze:Śniadanie: pasta twarogowo-rybna i kakao hahah cudo zestaw.
Ciekawe menu śniadaniowe.Może być rewolucja... :? ;)
Basia48
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 26 cze 2016 12:16
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Koleczkowo – prewencja ZUS

Post autor: Basia48 »

Witajcie :) Czytam wasze opinie na temat Koleczkowa i zaczynam się bać :( turnus zaczynam 18 lipca i nie wiem czy mam już płakać czy dopiero gdy tam dotre :( Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Koleczkowo – prewencja ZUS

Post autor: sztani »

Basia48 pisze:Witajcie :) Czytam wasze opinie na temat Koleczkowa i zaczynam się bać :( turnus zaczynam 18 lipca i nie wiem czy mam już płakać czy dopiero gdy tam dotre :( Pozdrawiam
myśle ,że sama tego miejsca nie wybrałaś a skierował Ciebie tam nasz ZUS . miejsce jako miejsce nie ciekawe ale dasz radę :)
Basia48
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 26 cze 2016 12:16
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Koleczkowo – prewencja ZUS

Post autor: Basia48 »

sztani,wlasnie w tym problem,ze sama sobie to sanatorium wybralam:( Nigdy nie bylam w uzdrowisku i musialam decyzje podjąć w 5 minut:)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Koleczkowo – prewencja ZUS

Post autor: sztani »

Musisz przeżyć ,dobrze się nastawić i tyle następnym razem będziesz miała więcej szczęścia :) Może nie będzie tak źle ;)
ODPOWIEDZ