Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: forumowicz »

jan19557 pisze:... windą sie jezdza ciągle ale wade ma ze zawsze sie psuje...
I wszystko jasne :(
forumowicz

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: forumowicz »

jan19557 pisze:Uwagi do jakości zabiegów mokrych - permanentne awarie i brak ciepłej wody pod prysznicami w ZPL, zimna woda w basenie rehabilitacujnym 23 do 26 oC (ZPL), nalatująca do wanien zimna woda podczas kąpieli.
Ekstra, jak na wielogwiazdkowy gwiazdkowy, drogi obiekt sanatoryjny :(
Ginna
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 22 sie 2017 15:17
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: Ginna »

hmm, ciekawie czy tak nadal ?
forumowicz

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: forumowicz »

Gina , byłam w Jutrzence w ubiegłym roku , swoje spostrzeżenia opisałam na forum.
Jak jest teraz ?... myślę, że niewiele się zmieniło , teraz czekam na opinię koleżanki , która zakończyła właśnie turnus w Wieńcu.

pozdrawiam i życzę dobrej kuracji :)
Ginna
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 22 sie 2017 15:17
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: Ginna »

Basiu dziękuję :) Czekam na twój obecny opis z ciekawością :)
forumowicz

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: forumowicz »

Ginna , moja ocena jest pod tym linkiem viewtopic.php?f=3&t=14741
natomiast teraz to była koleżanka i mam nadzieję , że coś napisze :)
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: basiat »

Ginna, właśnie wróciłam z Wieńca. To, co napisała barbara g1 jest jak najbardziej aktualne. Nic dodać nic ująć. Jeśli chodzi o wpis Jana, to muszę sprostować. Ani razu nie było awarii wody, woda zawsze była ciepła. Nie korzystalam z basenu w budynku ZPL, więc nie wiem ,jaką temperaturę miała woda , w aquaparku była ciepła.Jeśli chodzi o posiłki, to nikt nikomu posiłków nie podawał do stołów.Tu się każdy obsługuje sam. Ja miałam zawsze gorącą zupę i gorące drugie danie. Jeśli chodzi o pierwszą wizytę u pielęgniarek, lekarza i o samo planowanie jestem pełna podziwu, że przebiega to tak sprawnie przy tak dużej ilości kuracjuszy.
Życzę dobrej kuracji :kwiat:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: Fionka »

Basiu , moja teściowa lat 81 jedzie 24 .10 br. do Jutrzenki .Jak myślisz Basiu czy to dobry obiekt dla sędziwej aczkolwiek bardzo fertycznej kobietki :?: Czytając opinie wydaje mi się że powinna być zadowolona .
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: basiat »

Elu, wydaje mi się , że dobry.W tej chwili razem z Zusem przebywa tam dużo starszych ludzi z NFZ i radzą sobie.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: Fionka »

Dziękuję .Myślę że będzie zadowolona , bo widzę że warunki socjalne na poziomie , wszystko na miejscu .Ja na zmianę z moją przyjaciółką będziemy jej towarzyszyć .Mam jeszcze w związku z tym jedno pytanie .Czy gdzieś w pobliżu są jakieś kwatery, pensjonaty do wynajęcia , czy pozostanie nam komercyjny pobyt w Jutrzence , a nie należy on do najtańszych.
ODPOWIEDZ