Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Ginna
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 22 sie 2017 15:17
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: Ginna »

Basiat bardzo mnie pocieszyłaś, spytam jeszcze o zasięg i wifi, czy tam jest dostępny ?
forumowicz

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: forumowicz »

[link] - hotelik przy parku w Wieńcu, warunki ok a i obsługa miła i pomocna. Korzystałem dwukrotnie z Ich usług, tak że polecam. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 06 cze 2019 21:59 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
forumowicz

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: forumowicz »

Przy dłuższym pobycie można negocjować cenę (Hel) , obok również prowadzą siostry zakonne ośrodek tel: 54-236-38-96, cena max za dobę z pełnym wyżywieniem 120 zł , ale to umowna kwota w zależności od długości pobytu. Nie trzeba zrażać się że to siostry zakonne :)
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: basiat »

Ginna pisze: 25 sie 2017 01:08 Basiat bardzo mnie pocieszyłaś, spytam jeszcze o zasięg i wifi, czy tam jest dostępny ?
Najgorzej z zasięgiem ma Orange. i właśnie ja miałam problem. Za każdym razem, jak chciałam porozmawiać , to siadałam na wygodnych kanapach w głównym holu.Czasem łapałam zasięg w parku. Zasięg jest też na poziomie -1(przy gabinetach zabiegowych) Wifi jest -oczywiście tam gdzie jest zasięg"))
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: basiat »

wiesniaczkaela pisze: 24 sie 2017 22:47 Dziękuję .Myślę że będzie zadowolona , bo widzę że warunki socjalne na poziomie , wszystko na miejscu .Ja na zmianę z moją przyjaciółką będziemy jej towarzyszyć .Mam jeszcze w związku z tym jedno pytanie .Czy gdzieś w pobliżu są jakieś kwatery, pensjonaty do wynajęcia , czy pozostanie nam komercyjny pobyt w Jutrzence , a nie należy on do najtańszych.
Elu, hotelik Hel- bardzo blisko sanatorium- oferuje całkiem dobre noclegi. W pokojach jest lodóweczka, więc śniadania i kolacje można robić sobie samemu - sklep jest obok. W pokojach jest czajnik, szklanki i ogólnodostępne naczynia- talerze, talerzyki, sztućce, nawet kieliszki :?
I tak, jak pisała Basia przy dłuższym pobycie są zniżki.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: Fionka »

Bardzo dziękuję .Muszę wszystko dograć , bo za chwilkę wyjazd z ZUS a potem relaksacja z teściową :lol:
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: jan19557 »

Kochani ta początkowa wypowiedź nie jest moja. Nie wiem jak to możliwe bo ja się całkowicie z tą oceną nie zgadzam. Pisałem już do admina i pierwszy post jest zablokowany a ten został chociaż chciałem aby wymazać obydwa. Na basenie w ZP byłem tylko raz jak była wymiana wody na głównym. Jak na sanatorium to warunki są na 8 w skali 10.
ted1
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 05 lis 2017 08:33
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: ted1 »

Witam wszystkich serdecznie na forum ,wybieram się po raz pierwszy do sanatorium Jutrzenki w Wieńcu Zdroju z ZUSu i chciałabym się dowiedzieć jak jest w tym sanatorium. Ilu osobowe są pokoje, czy można dostać jednoosobowy pokój, czy nadal jest problem z zasięgiem do Play-a i Plusa,czy można być zadowolonym z rehabilitacji, a jak z posiłkami ,są dobre? Ktoś na forum pisał, że to sanatorium nie jest dla tych,którzy chcą się tylko zabawić i przeżyć jakiś romans, a nie leczyć i mam pytanie z tym związane, czy jest w Wieńcu podobnie jak w słynnym Ciechocinku, że niektórzy panowie uganiają się za paniami ,jak i panie za panami jeden lepszy od drugiego, tego akurat tego nie pochwalam , aby za pieniądze ZUSu bawić się za darmo takie osoby pomyliły lokale. Proszę o opinie i z góry dziękuję , mam nadzieję ,że nikogo nie uraziłam. Pozdrawiam.
forumowicz

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: forumowicz »

Witaj Ted ,

hmm , troszeczkę rozbawiłaś mnie tymi dywagacjami rozrywkowymi ale wracając do Twoich pytań:

- są jedynki, bardzo dużo dwójek i są też pokoje trzyosobowe,
- cały czas są problemy z zasięgiem,
- jest wybór diet , wg mnie wyżywienie jest dobre ,
- baza zabiegowa jest bardzo dobra , czy można czuć się zadowolonym - to kwestia doboru zabiegów,
- Każdy wybiera sposób na życie, a w przypadku pobytu sanatoryjnego - sposób w jaki spędza czas poza zabiegami,

dobrego pobytu i dobrych zabiegów życzę :)
ted1
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 05 lis 2017 08:33
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: ted1 »

Witaj bibi, napisz mi proszę ,czy problem z zasięgiem jest tylko z tymi dwoma operatorami play i plus, czy można kupić kartę z innej sieci i będzie ok z zasięgiem,a w pokojach jest zasięg? są jakieś miejsca ,że ten zasięg można uzyskać?
ODPOWIEDZ