Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: jan19557 »

Marcepan najlepiej zadzwoń i dowiesz się na miejscu. W czasie mojego pobytu wszystkie masaże były zarezerwowane na 2 miesiące do przodu. Byłem świadkiem jak ktoś chciał prywatnie dokupić masaże i nie było wolnych terminów. Jak będziesz u lekarza to powiedz, że chcesz basen w SPA a nie mały. To jest do załatwienia. Wcześniej zaplanuj pobyt gościa to jest duża szansa, że dostaniesz z nim pokój i być może na dolnych piętrach. Z dokupieniem innych zabiegów nie powinno być kłopotów pod warunkiem, że na to wyrazi zgodę lekarz. Powodzenia
Marcepan
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 30 lip 2011 12:26

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: Marcepan »

Witaj Małgosia 69 :) No cóż nie licze na to że lekarz mi zaordynuje gimnastyke na basenie czy masaże. Raczej myślałam sobie wykupić prywatnie ;)
Marcepan
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 30 lip 2011 12:26

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: Marcepan »

Witaj jan19557 :) Czyli z gimnastyką na miejscu nie byłoby problemu?. Dziękuje za informacje. Jeżeli już będę wiedzieć dokładnie termin wyjazdu to zadzwonie do Jutrzenki. A czemu pokoje na dole lepsze?
forumowicz

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: forumowicz »

Marcepan,
I i II piętro to pokoje hotelowe , mają wyższy standard , czasami (z różnych powodów) kwaterują tam kuracjuszy z NFZ i ZUS .

Gimnastyką wszystkich "obdzielają" , niektórzy mają po 4 zabiegi ruchowe .
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: jan19557 »

Marcepan pisze: 31 mar 2018 13:18 Witaj Małgosia 69 :) No cóż nie licze na to że lekarz mi zaordynuje gimnastyke na basenie czy masaże. Raczej myślałam sobie wykupić prywatnie ;)
Jeśli nie jakichś przeciw wskazań to wszyscy dostają gimnastykę na basenie tylko jedni na małym a ci co się upomną to na spa.
Dzik
Posty: 4
Na forum od: 21 lut 2018 09:15

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: Dzik »

Orientuje się ktoś może czy w telewizorach w pokojach dla zus są aktywne wejścia usb, żeby np podłączyć dysk przenośny z filmami? Będzie to działać bez wykupienia dostępu do tv czy pilota dają dopiero, jak się wykupi dostęp?
Marcepan
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 30 lip 2011 12:26

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: Marcepan »

Witam :) decyzja zapadła jadę do Jutrzenki od 26.06. Niestety nie wezmę nikogo z rodziny ponieważ jak się wstępnie dowiedziałam jeśli ktoś chciałby być ze mną w pokoju to max musi być 14 dni :? koszt pobytu wtedy to 160 zł doba z zabiegami lub bez 145 zł. To jest bardzo dużo. Pokoi jednoosobowych nie ma jak spytałam :? Szkoda ale trudno. Przynajmniej nie będę sama w pokoju a to duży ośrodek i zanim się ogarnę co i jak to lepiej z kimś :) Oby się trafiła osoba w moim wieku :roll: Jestem zupełnie zielona bo jadę pierwszy raz i naprawdę mam obawy czy się tam odnajdę. Czy jest tam zasięg play? O masaż nie pytałam ale na stronie Wieńca to jeden kosztuje 45 zł więc dużo. Ale ktoś pisał że można taniej tylko gdzie konkretnie :?: :lol:
gosiulek2002
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 88
Na forum od: 21 lip 2010 12:52
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: gosiulek2002 »

Marcepan, ja tez będę w tym terminie w Jutrzence. Z jakiej miejscowości pani wyjeżdża?
Marcepan
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 61
Na forum od: 30 lip 2011 12:26

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: Marcepan »

Witaj gosiulek2002 :) ja wyjeżdżam z Opoczna. Taka mała miejscowość w Łódzkim
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: jan19557 »

Marcepan czemu zakładasz najgorsze? Tam prawie każdy dostaje jakiś masaż , wystarczy poprosić lekarza. Podobnie jest z basenem o ile nie ma jakiś przeciw wskazań na jedno i drugie.
ODPOWIEDZ