Krynica Zdrój Lwi gród opinie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
AgaC
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 753
Na forum od: 04 mar 2016 22:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Krynica Zdrój Lwi gród opinie

Post autor: AgaC »

Nie byłam na kuracji w Lwigrodzie, jednak odwiedzałam tam koleżankę. Miała jedynkę w studio- ale bardzo fajną, z aneksem kuchennym. Wizualnie bardzo przyjemne sanatorium, nie słyszałam,żeby ktos narzekał na zabiegi. Ponoć tylko jedzenie dość słabe.
Pyszne koktajle owocowo-warzywne w kawiarence!
forumowicz

Re: Krynica Zdrój Lwi gród opinie

Post autor: forumowicz »

AgaC pisze:Pyszne koktajle owocowo-warzywne w kawiarence!
Brawo :)
gabimaga
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 19 lip 2016 21:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica Zdrój Lwi gród opinie

Post autor: gabimaga »

Jadę do Lwiego grodu na szpitalne uzdrowisko. I się cieszę :D bo w sumie w szpitalu wolałabym nie być ale jest jak jest.
Co teraz w nim słychać?
Jak jedzenie?
Spanie?
Przedmioty wartościowe typu choćby telefon/dowód/portfel idąc na zabiegi zostawiacie w płatnym sejfie czy bierzecie razem czy zostawiacie w pokojach? Wzięłabym aparat ale mam obawy.
Wycieczki a zabiegi, piszą że na drugi dzień po przyjeździe mogę już gdzieś jechać od 13.30. Ok a zabiegi i obiad kolacja przepada?? Czytałam o kosmicznych cenach w krynicy to wolałabym zjeść i pojechać bądź co bądź za dodatkową kasę.
Opłatę klimatyczną to wszyscy gotówką płacą?
Sprzątanie pokoi- jakaś pani sprzątająca będzie otwierała drzwi do przydzielonego pokoju czy nikt nie wchodzi przez 3 tygodnie i samemu się sprząta?

Co jeszcze powinnam wiedzieć? :o :kwiat:
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój Lwi gród opinie

Post autor: Wienia »

Witaj jeśli jedziesz na szpitalne to nic nie płacisz nawet opłaty klimatycznej.
Przedmioty typu aparat ,telefon, zawsze zostawiam w pokoju, nigdy nie zdarzyła się żadna kradzież.Zabiegi w dniu wyjazdu można sobie ustalić inny termin,bądź godzinę .Wszystko można dogadać.Wyjezdzałam z Krynicy do Budapesztu,Lwowa,masę wycieczek na Słowacjęi wokół samej Krynicy.Szkoda ,że dni są krótkie i szybko zapada zmrok,za to widoki są przepiękne.
Jedzenie nie przepada wszak jest zgłoszone ile osób wyjeżdza,jesli jest to dalszy wyjazd dostajesz ekwipunek na drogę.
Dostajesz klucz do pokoju przy zakwaterowaniu,pokoje sprzątane zwykle co 2 dni.
Ręczniki 2 zmieniane w środku turnusu.Zabierz tylko pozytywną energię :D .Krynica piękna jest gdzie się zabaić,pospacerować oby tylko czasu i sił starczyło. :kwiat:
gabimaga
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 19 lip 2016 21:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica Zdrój Lwi gród opinie

Post autor: gabimaga »

Dziękuję, :kwiat:
Ręcznik to chyba też warto wziąć sobie z domu.
Dali mi w styczniu, w sumie mimo iż się szybciej ściemnia to i tak wolę teraz niż jakby padło mi na Święta.
A zabiegi przydzielają odgórnie czy można sobie wybierać? Długo trwają czy to takie 10-15minutowe, że ledwo się poczuje :?:
Basen- po godzinach płatny czy można do Continentalu sobie pójść za free i się pomoczyć, Spa warto?
Tak jak sobie popatrzyłam to mimo, ze wyjazd bezpłatny to worek pieniędzy człowiek może wydać :D
gabimaga
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 19 lip 2016 21:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica Zdrój Lwi gród opinie

Post autor: gabimaga »

I jeszcze buty, ponoć tam ślisko więc tak myślę nad zakupem tzw zgrabnych traperów. Wystarczą żeby mnie nic nie zaskoczyło czy buty trekkingowe lepsze? Nigdy w górach nie byłam a to niby pół góry w zimie.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Zdrój Lwi gród opinie

Post autor: malgorzatas »

Witaj gabimaga :kwiat: dobre trapery są jak najbardziej wskazane...ciepły szał i czapka ;) nie zapomnij o okularach słonecznych...śnieg i słońce to się przydadzą :)
Do Continentala będziesz chodziła na niektóre zabiegi...basen jest płatny jeśli jesteś z innego sanatorium...chyba ze coś się zmieniło. ..pozdrawiam i życzę udanego pobytu w Krynicy :kwiat:
Skorzystaj z wycieczek i koncertów. ..polecam
AgaC
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 753
Na forum od: 04 mar 2016 22:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Krynica Zdrój Lwi gród opinie

Post autor: AgaC »

Gabimaga- porzadne buty koniecznie! Nawet jezeli nie wybierzesz się w gory i nawet na Parkową postanowisz pojechac kolejką to w Krynicy będa Ci one potrzebne do chodzenia po miescie. Odsniezanie to slaba strona tej miejscowości.
gabimaga
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 19 lip 2016 21:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica Zdrój Lwi gród opinie

Post autor: gabimaga »

Mam nadzieję tylko, że po minus 20 nie będzie bo żywcem zamarznę :roll:
A basenu to już mi szkoda, że mi continentala nie dali.ehh
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Zdrój Lwi gród opinie

Post autor: malgorzatas »

Ja jak byłam to było minus 25 stopni...I przeżyłam i Ty też dasz radę ;) tam jest inny klimat...pozdrawiam Gośka
ODPOWIEDZ