Krynica Zdrój Lwi gród opinie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
gabimaga
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 19 lip 2016 21:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica Zdrój Lwi gród opinie

Post autor: gabimaga »

:D Liczę, że się wymrozi teraz przez kilka dni
Brać szlafrok? Bo czytałam, że w szlafroku Panie na basen chodziły a tu jak mam do continentala chodzić to i tak chyba w dresie.
Jednoczęściowy kostium będzie optymalny czy na jakieś okłady to wskazane bikini lub tankini? O czepku nic nie piszą ale pewnie też trzeba?
Jak ja się cieszę, że biczów szkockich w lwim ogrodzie nie ma bo to znęcanie się :lol: jest.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Zdrój Lwi gród opinie

Post autor: malgorzatas »

Witam :kwiat:
W szlafroki to raczej nie polecam,nawet w dresie będzie zimno,kuracjusze przychodzili do Continentala w ubraniu :) czapek obowiązkowy na pływalnię. ..kostium polecam jednoczesciowy. .ale były Panie co chciały się pochwalić figurą ;) .......
Awatar użytkownika
netwoman
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 132
Na forum od: 22 maja 2013 12:23
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój Lwi gród opinie

Post autor: netwoman »

Byłam w Lwigrodzie w czerwcu z NFZ . Oddział szpitalny jest ( miałam tam koleżankę). Wszystkie zabiegi oprócz basenu na miejscu. Dlatego nie chciałam basenu. Trafiłam na fajnego lekarza i dał mi zabiegi takie jakie chciałam. Obsługa w części rehabilitacyjnej i recepcja ok. Jedzenie kiepskie i dla mężczyzn za mało. Ja z głodu nie umarłam wręcz przeciwnie ;) .Czajnik, telewizor i parking płatne. Ręczniki są wymieniane 1 raz na turnus. 1 rolka papieru na tydzień na osobę :o . Krynica piękna również zimą i mnóstwo atrakcji -tańce w wielu lokalach i super muzyka na żywo do słuchania
( nie dancing) w Węgierskiej Koronie. Zazdroszczę pobytu
gabimaga
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 19 lip 2016 21:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica Zdrój Lwi gród opinie

Post autor: gabimaga »

Dzięki, ja się próbuję ogarnąć na ten wyjazd. Traperów szukam i ogólnie lipa z nimi ale jeszcze mam chwilę.
Z tym papierem to chyba z kłódką trzeba będzie chodzić :lol: ale fajnie wiedzieć. Do biedry 5km i papier wlec będzie ciekawie.
Na zabiegi to listę dadzą czy trzeba się z miejsca decydować?
Co fajnego sobie wybrać? Takiego wow?? :)
Google przez jakiś las prowadzi na jaworzynę krynicką to tamtędy da się przejść bo to około 2km by było?
Awatar użytkownika
netwoman
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 132
Na forum od: 22 maja 2013 12:23
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój Lwi gród opinie

Post autor: netwoman »

Fajne zabiegi to kąpiele, okłady borowinowe, masaż ,jest też siłownia ale kiepsko wyposażona. Ja nie przepadam za zabiegami elektrycznymi ale jak ktoś lubi to też są. Papier można kupić blisko w drogerii, nie ma potrzeby śmigać do biedry. Na Jaworzynę wybrałam się samochodem ( tzn na parking pod Jaworzyną ) , jeżdżą też busy.
Awatar użytkownika
netwoman
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 132
Na forum od: 22 maja 2013 12:23
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój Lwi gród opinie

Post autor: netwoman »

Na zabiegi decydujesz się na wizycie lekarskiej. Jeżeli jakieś nie pasują to można zmienić ale wtedy to kiepskie godziny zostają. Ja byłam dzień wcześniej i wizytę u lekarza miałam rano to zabiegi kończyłam 0 11,30 a potem luz i czas na wycieczki :D
gabimaga
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 19 lip 2016 21:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica Zdrój Lwi gród opinie

Post autor: gabimaga »

A bankomat, google pokazuje z geting banku jak i pko bp najbliższy na Kraszewskiego ? :shock:
gabimaga
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 19 lip 2016 21:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica Zdrój Lwi gród opinie

Post autor: gabimaga »

Za wycieczki można płacić kartą? :D
Awatar użytkownika
netwoman
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 132
Na forum od: 22 maja 2013 12:23
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój Lwi gród opinie

Post autor: netwoman »

Najbliższy bankomat pko na ul Piłsudskiego 5 min spacerkiem wbk kawałek dalej
Awatar użytkownika
netwoman
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 132
Na forum od: 22 maja 2013 12:23
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój Lwi gród opinie

Post autor: netwoman »

Za wycieczki sprzedawane w sanatorium - nie. Przychodzi przedstawiciel biura ,w godzinach posiłku i sprzedaje wycieczki za gotówkę
ODPOWIEDZ