Pustkowo ZEM Tourist

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: ŻYCIE W SANATORIUM PODCZAS REHABILITACJI Z ZUS-u

Post autor: sztani »

Chodzi o Żem Turist PUstkowo w innym temacie podobny wpis kolegi
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: ŻYCIE W SANATORIUM PODCZAS REHABILITACJI Z ZUS-u

Post autor: beatricze »

Witam
Przykre ale prawdziwe jest wiele takich miejsc i nic sie z tym nie robi bo dają mało pieniędzy Zus na osobodzień na przetrwanie .Nalezy skargę kierować do centrali ZUS w Warszawa bo to ona robi przetarg na każdy rok
powodzenia
Heniek011
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 05 wrz 2018 10:32
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: ŻYCIE W SANATORIUM PODCZAS REHABILITACJI Z ZUS-u

Post autor: Heniek011 »

Ośrodek Wczasów Rodzinnych i Rehabilitacyjnych "ZEM-TOURIST" Sp. z o.o.
Miejscowość: Pustkowo
Adres: Słoneczna 25
Województwo: zachodniopomorskie
Heniek011
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 05 wrz 2018 10:32
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Pustkowo ZEM Tourist

Post autor: Heniek011 »

Bardzo śmieszne. :shock: :? :lol: Sęk w tym, że Piniu i Ewucha to spółka z właścicielem. Po pierwsze: Piniu - piszesz, że parking za 50 dyszek plus 30 dyszki za kaucję, chyba dawno nie sprawdzałeś bo mamy na rachunku jak byk za parking 100, 00 zł i bez rachunku 50 dyszek za kaucję?? :lol: I tak mają wszyscy. Twój opis wyposażenia i obsługi jest z hotelu 5 gwiazdkowego, a u Was to chyba są gwiazdki ale na niebie!! :D :roll:
Po drugie: Ewucha - ten papier toaletowy na wózkach to fajna ściemka, nawet sam główny właściciel, o czym pisałem wcześniej na nasze prośby przecież powiedział i kazał paniom w recepcji w ten sposób nas informować, że papieru toaletowego to on nie produkuje. :lol: :mrgreen: Owszem stoi wózek, na nim środki do mycia, stoi też odkurzacz, ale on jest dla sprzątaczek!! Fakt możemy ich używać i nawet musimy, bo sprzątaczki, które powinny sprzątać minimum dwa razy w tygodniu, zgodnie z tym o czym mówiła Pani podająca się za Panią dyrektor na wstępnym powitaniu na samym początku turnusu, robią to jeden raz i to z wielką łaską i po łebkach. My rozumiemy, samo-reklama czasami zrobi wrażenie, bo przecież, jak mówi przysłowie: "nikt Ci tyle nie da co ja Ci naobiecuję" i "dobry bajer to 50% sukcesu", ale tylko głupcy dadzą się na taki bajer nabrać.
Lepiej przestańcie tak mocno zachwalać swoje gniazdko, bo nikt przy zdrowych zmysłach w to nie uwierzy. 8-) :lol: :P
Rozumiemy - GRUNT TO RODZINKA. :lol: :o :shock:
Ciekawe co jeszcze wymyślicie??? :P :roll:
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Pustkowo ZEM Tourist

Post autor: Ewucha »

Heniek 11 wypraszam sobie takie traktowanie i opisywanie mnie jako rodzinkę nikogo nie reklamuje i niezamierzam nie jestem też kłamcą pisze prawdę bylam tam od 27.03 do 19 .04 2018 i wiem co widziałam a nawet przeżylam papier był i kropka poza tym panie sprzątały w godzinkach rannych a w pokoju nikogo niema bo chodzi sie na zabiegi więc sprzątalam sobie sama służby mi nie potrzeba panie które były o kulach zglaszały sprzątanie jechałam tam z obawą po niefajnych opiniach i jeszcze Święta Wielkiej Nocy ale ja byłam zadowolona przede wszystkim z rehabilitacji obsługa była też bardzo mila głównie dziewczyny z Ukrainy i niezasmiecaj po cztery razy tego forum raz wystarczy pozdrawiam i zaznaczam jestem przy zdrowych zmysłach
Heniek011
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 05 wrz 2018 10:32
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Pustkowo ZEM Tourist

Post autor: Heniek011 »

Tylko gdzie widziałaś ten papier toaletowy na wózkach??? :lol: :shock: :roll:
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Pustkowo ZEM Tourist

Post autor: Ewucha »

Heniek011 pisze: 11 wrz 2018 19:09 Tylko gdzie widziałaś ten papier toaletowy na wózkach??? :lol: :shock: :roll:
Na korytarzu na każdym piętrze był przy środkach czystości każdy brał i nikt niewydzielał poza tym nie twierdze że tak niebyło jak piszesz i nie oskarżam cie że kłamiesz a ty to robisz a to już jest niesmaczne, poza tym temat o papierze jest śmieszny można sobie dokupić nie dziwiłabym sie gdyby niebylo co jeść gdzie spać bądż kiepskia rehabilitacja jak tak żle to trzeba by pojechać do Perły w Międzywodziu tam dopiero są kiepskie warunki wiem bo właśnie wrociła moja koleżanka pozdrawiam
piotreczek
Posty: 1
Na forum od: 25 gru 2019 18:03

Re: Pustkowo ZEM Tourist

Post autor: piotreczek »

Witam serdecznie,widzę ze nikt tu dawno nie zaglądał a chciałem napisac kilka słów po pobycie w tym ośrodku na turnusie rehabilitacyjnym na przełomie Pazdziernika i Listopada.Moim zdaniem to jak zajmowali sie kuracjuszami rehabilitanci zasłoguje na szczere i serdeczne podziękowanie ,i może zostac na długo ,pozytywnie w pamięci .Posiadają oni ogromna wiedzę o fizjologii i budowie człowieka a prócz tego wykazuja szczere zaangażowanie w wykonywanych zabiegach a przy tym w każdym dniu potrafili zachowac pozytywny nastrój co tworzyło miłe klimaty na cały okres pobytu w ośrodku.Na duży plus widze tez ogólny pobyt na tym turnusie pod względem wyżywienia jak i całego personelu ośrodka tj.rejestracja, kuchnia ,sprzataczki ,konserwatorzy. Mysle że każdy kto przyjechał by poprawić stan swojego zdrowia i starał sie przebywac według normalnych zasad korzystania z tego Ośrodka ,oraz umiał uszanować swój czas wolny jak i współmieszkańców ,odczuje że te wszystkie zabiegi nie poszły na marne i będzie miło wspominał cały pobyt,pozdrawiam jeszcze raz cały personel i serdecznie dziekuje za starania i miła atmosferę.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Pustkowo ZEM Tourist

Post autor: GIENIA »

Super opinia piotreczku ;) :lol:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Pustkowo ZEM Tourist

Post autor: zbigniew165 »

P....cy mają w święta więcej czasu, to piszą extra opinie. :lol: :lol:
ODPOWIEDZ