Ciechocinek-SANVIT

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek-SANVIT

Post autor: MegiMar »

renatka11 pisze: 29 gru 2017 09:35 MegiMar, nie byłam kuracjuszką Kolejowego, ale co roku bywam z mężem na rehabilitacji prywatnie w Ciechocinku. Z zabiegów korzystaliśmy w sanatorium ZNP i z basenu w Wojskowym, a na tańce i lampkę wina wieczorami (chyba od 19,00) przychodziliśmy do Kolejowego. Nam bardzo odpowiadała muzyka na żywo i atmosfera, którą tworzyli bywalcy. Pozdrawiam
Dziękuję Renatka za info 🙂 z którego wynika, że przynajmniej tańce będę miała pod nosem 😜👌i wiem, gdzie szykać dobrego basenu, nie wiem jak daleko jest od Kolejowego❓Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję🙂
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Ciechocinek-SANVIT

Post autor: renatka11 »

Megi, do Sanatorium Wojskowego dla nas nie było daleko (65+), ale my bywamy w Ciechocinku najczęściej w sierpniu lub wrześniu, więc jest ciepło. Ciechocinek jest niewielkim miasteczkiem, tylko trzeba poznać uliczki i wybierać najkrótszą trasę. My zawsze mieszkaliśmy prawie obok Kolejowego w pensjonacie VEGA i dla nas wszędzie było blisko. Basen w Wojskowym jest wspaniały i przede wszystkim czysty, warto z niego korzystać, cena też nie wygórowana, są zniżki dla emerytów i czasami inne propozycje zniżek. Ciechocinek jest piękny, latem i wczesną jesienią, a zimą nie wiem, bo o takiej porze nigdy nie byłam. Pozdrawiam i życzę trafionej rehabilitacji, łącznie z basenem solankowym, który jest chyba w Kolejowym i rehabilitacją na parkiecie, bo ...KARNAWAŁ. :roll: :lol: :lol: :lol:
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek-SANVIT

Post autor: MegiMar »

Dziękuję za cenne wskazówki 🙂 Mam nadzieję, że zabiegi spełnią moje oczekiwania, bo chciałabym wrócić do pracy pedagogicznej. Z tego co się orientuję są stricte skierowane na usprawnienie narządu głosu. Życzę wspaniałego Sylwestra i udanych wypraw do Ciechocinka w przszłości 🎇🎆
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Ciechocinek-SANVIT

Post autor: renatka11 »

Megi, to witam w gronie pedagogów, chociaż ja emerytN, ale nadal jestem częstym gościem szkoły, w której przepracowałam ponad 30 lat. Życzę udanego Sylwestra i pomyślności w Nowym Roku 2018. :) :!:
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek-SANVIT

Post autor: MegiMar »

renatka11 pisze: 30 gru 2017 10:37 Megi, to witam w gronie pedagogów, chociaż ja emerytN, ale nadal jestem częstym gościem szkoły, w której przepracowałam ponad 30 lat. Życzę udanego Sylwestra i pomyślności w Nowym Roku 2018. :) :!:
Dziękuję bardzo i proszę przyjąć życzenia dobrego, szczęśliwego, pełnego radości i uśmiechu, niespożytej energii 💃🏼Nowego Roku 🎉
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Ciechocinek-SANVIT

Post autor: Bietka »

Sanvit na pewno ma basen solankowy i to całkiem, całkiem -chodziłam tam prywatnie, chyba że jest w remoncie. Obok Sanvitu są tańce blisko tj. Bristol, Pod tężniami, Zdrojowa. Pod tężniami tez fajny basen. Sanatorium jest zlokalizowane blisko tężni i Centrum, do kolejowego trochę dalej a Wojskowego całkiem daleko.
'Pozdrawiam
ODPOWIEDZ