Ciechocinek-SANVIT

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Ciechocinek-SANVIT

Post autor: forumowicz »

ona10 pisze:Witam! To tylko trzy tygodnie,damy radę. Jak wrócę to opiszę dokładniej.
Pewnie, że dasz radę. Powodzenia :)
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Ciechocinek-SANVIT

Post autor: Dzia_dek »

Teodor pisze: Byłem - Widziałem - Opisuję :) (...) A uwagi w stylu "takie bzdety",
lepiej zachować dla siebie, tak będzie grzeczniej i przyjemniej dla wszystkich 8-)
Byłeś - widziałeś to opisz: uczciwie i od siebie -
wyposażenie pokoi, zabiegi oferowane w obiekcie, wyżywienie, diety,
opłaty, opisz atrakcje w tym sanatorium typu sauna, solarium, basen, itp.
Wtedy nie będzie żadnych uwag do Twojego pisania.
Wiem, że to nie jest grzecznie czyjeś pisanie nazywać bzdetami, ale jak można inaczej nazwać kłamstwa,
na temat remontu, które wypisałeś w poprzednim poście. Albo reszta Twojego postu żywcem prawie
"zerżnięta" z opinii osób będących w "Sanvicie", a zamieszczonych na stronie [link].
Przyjemnie to może jest dla Ciebie, a nie dla osób, które pojadą i "zderzą" się z fałszywą rzeczywistością.
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2016 21:01 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
forumowicz

Re: Ciechocinek-SANVIT

Post autor: forumowicz »

Dziadek Zbyszek pisze:
Teodor pisze: Byłem - Widziałem - Opisuję :) (...) A uwagi w stylu "takie bzdety",
lepiej zachować dla siebie, tak będzie grzeczniej i przyjemniej dla wszystkich 8-)
Przyjemnie to może jest dla Ciebie, a nie dla osób, które pojadą i "zderzą" się z fałszywą rzeczywistością.
Prawdę każdy pozna, kto osobiście tam pojedzie i to na kilka dni, nie okazjonalnie.
Życzę wszystkim łatwego rozpoznawania prawdy :)
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Ciechocinek-SANVIT

Post autor: Dzia_dek »

:roll: :roll: Miała być zgoda, a Ty znów zaczynasz. Oj nieładnie.
Teodor pisze:Byłem - Widziałem - Opisuję
Byłeś - widziałeś - to nie wstydź się :oops: i dawaj z tym opisem:
wyposażenie pokoi, zabiegi, wyżywienie, diety, opłaty, basen.
Tylko bez kłamstw i info ze stron internetowych. :roll:
Kawiarenkę sobie odpuść bo Ty jesteś "wrogiem" kawiarenek. :lol:
forumowicz

Re: Ciechocinek-SANVIT

Post autor: forumowicz »

Dziadek Zbyszek pisze::roll: :roll: Miała być zgoda, a Ty znów zaczynasz. Oj nieładnie.
Teodor pisze:Byłem - Widziałem - Opisuję
Byłeś - widziałeś - to nie wstydź się :oops: i dawaj z tym opisem:
wyposażenie pokoi, zabiegi, wyżywienie, diety, opłaty, basen.
Tylko bez kłamstw i info ze stron internetowych. :roll:
Kawiarenkę sobie odpuść bo Ty jesteś "wrogiem" kawiarenek. :lol:
Zgoda jest. Nie wątp w to. Adminus wyciął część naszych postów (i słusznie), więc stąd mój wpis uzupełniający :D :
"Kłamstwa" można zweryfikować :!:
Możliwe, że niebawem napiszę coś więcej o tym sanatorium. Miłe pytania generują miłe odpowiedzi :o
A jeśli idzie o kawiarenki, to lubię napić się dobrej kawy w nastrojowym miejscu, natomiast unikam alkoholu i w tym jest cały ambaras ;)
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Ciechocinek-SANVIT

Post autor: Dzia_dek »

Teodor pisze:Zgoda jest. Nie wątp w to. Adminus wyciął część naszych postów (i słusznie), więc stąd mój wpis uzupełniający :D :
Skoro zgadzasz się z Adminem, że słusznie usunął część naszych postów to po co kolejny wpis i wracanie do tematu.
Uzupełniający? Do czego? Chyba, że to właśnie Twoje ma być na wierzchu i Twoje zdanie ma kończyć ten dialog.
Teodor pisze: "Kłamstwa" można zweryfikować :!:
Właśnie wczoraj to zrobiłem. Wystarczył jeden telefon. Jakby co służę numerem. :)
ORSZULA
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 15 sty 2014 20:12
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Ciechocinek-SANVIT

Post autor: ORSZULA »

Sanvit w Ciechocinku to sanatorium z pełną bazą zabiegową i to jest ok, pokoje moga być, jedzenie jak na przyznaną stawkę jedzeniową też ok. Brakuje chocby małej kawiarenki gdzie rano można byłoby wypic kawe lub sok. Chcesz wypić dobrą kawę musisz si e solidnie ubrać jak jesteś w okresie jesienno zimowym bo musisz dojść ok 800 m do najbliższej kawiarni. Nie organizują tam też zadnego wieczorku zapoznawczego ani innych. Na tańce mozna tylko dochodzić do miejsc gdzie grają i do innych ośrodków sanatoryjnych. Tego tam nie brakuje, ale ile mozna tańczyć w długie wieczory gdzie naprawde nie ma dokąd pójść na spacer bo ciemno i zimno.Ciechocinek dobry na wiosnę i lato!!! pozdrawiam kuracjuszy z Sanvitu.
Sabina61
Posty: 3
Na forum od: 06 lis 2017 11:04
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ciechocinek-SANVIT

Post autor: Sabina61 »

Mi bardzo podobało się w sanatorium w Cieplicach [link].. Bardzpo piękne miejsce idealne do spacerów i odpoczynku. Odpoczełam tu bardzo i zregenerowała się trochę po przebytych chorobach. Na pewno tu wrócę bo to miejsce wartę jest odwiedzenia.
Ostatnio zmieniony 15 gru 2017 20:40 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek-SANVIT

Post autor: MegiMar »

ORSZULA pisze: 12 gru 2017 18:38 Sanvit w Ciechocinku to sanatorium z pełną bazą zabiegową i to jest ok, pokoje moga być, jedzenie jak na przyznaną stawkę jedzeniową też ok. Brakuje chocby małej kawiarenki gdzie rano można byłoby wypic kawe lub sok. Chcesz wypić dobrą kawę musisz si e solidnie ubrać jak jesteś w okresie jesienno zimowym bo musisz dojść ok 800 m do najbliższej kawiarni. Nie organizują tam też zadnego wieczorku zapoznawczego ani innych. Na tańce mozna tylko dochodzić do miejsc gdzie grają i do innych ośrodków sanatoryjnych. Tego tam nie brakuje, ale ile mozna tańczyć w długie wieczory gdzie naprawde nie ma dokąd pójść na spacer bo ciemno i zimno.Ciechocinek dobry na wiosnę i lato!!! pozdrawiam kuracjuszy z Sanvitu.
Witaj ORSZULA, ja co prawda jadę do Kolejowego, może się nieco orientujesz, jak tam jest, przeczytałam opinie na forum, jednakowoż są nieaktualne :( A może podzielisz się spostrzeżeniami na temat gdzie? i co robić po zabiegach? no i gdzie na tańce? Bo w istocie pogoda nie zachęca specjalnie do wycieczek i spacerów, pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Ciechocinek-SANVIT

Post autor: renatka11 »

MegiMar, nie byłam kuracjuszką Kolejowego, ale co roku bywam z mężem na rehabilitacji prywatnie w Ciechocinku. Z zabiegów korzystaliśmy w sanatorium ZNP i z basenu w Wojskowym, a na tańce i lampkę wina wieczorami (chyba od 19,00) przychodziliśmy do Kolejowego. Nam bardzo odpowiadała muzyka na żywo i atmosfera, którą tworzyli bywalcy. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ