Mieszko Kamień Pomorski

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
SlawaAnna
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 04 paź 2015 11:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: SlawaAnna »

Betina71 pisze:Nastawienie,nastrój,usposobienie jest bardzo ważne by w sumie wszędzie czuć się dobrze ,w jednych miejscach komfortowo a w innych mniej lub słabiej. Nie warto jednaj z góry nastawiać się do wszystkiego na nie,negatywnie bo takim osobom w życiu jest strasznie zle,nie mówiąc o tym,ze fatalnie są postrzegane przez innych. Koło się wtedy zamyka :o :shock: :evil:
Betina, czy mogłabyś napisać jak to zrobiłaś, że miałaś w Mieszku jedynkę, o ile zrozumiałam, pojechałaś na leczenie poszpitalne. Słyszałam, że na poszpitalnym jedynek nie dają. Prawdopodobnie pojadę do Mieszka, i bardzo, ale to bardzo chciałabym mieć jedynkę - jak to zrobić? Z góry dzięki za radę! :kwiat:
Awatar użytkownika
Betina71
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1627
Na forum od: 05 lut 2016 08:03
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: Betina71 »

Witaj SlawaAnna :kwiat: .Po prostu zadzwoniłam i skontaktowałam się z Panią Kierownik i zarezerwowałam ;) .Tobie też życzę powodzenia.
SlawaAnna
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 04 paź 2015 11:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: SlawaAnna »

Dziękuję, super, też tak zrobię, o ile oczywiście tam pojadę, bo jak na razie czekam na wynik odwołania ;) Ale dobrze jest wiedzieć, że jest taka możliwość. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
gre_ys
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 84
Na forum od: 19 gru 2009 15:58
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: gre_ys »

Betina71 pisze:Witaj SlawaAnna :kwiat: .Po prostu zadzwoniłam i skontaktowałam się z Panią Kierownik i zarezerwowałam ;) .Tobie też życzę powodzenia.

Witam
Przyjaciele moi (małżeństwo) mają skierowanie do Mieszka od 14 września, po przeczytaniu opisów są trochę przerażeni i dlatego w ich imieniu mam kilka pytań,
- z kim kontaktować się w sprawie rezerwacji pokoju z łazienką, a może nawet pokoju w Mieszko II
- czy można wybierać diety
Z góry dziękujemy za odpowiedź.
Pozdrawiam
kuracjuszka1963
Posty: 1
Na forum od: 05 mar 2018 07:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: kuracjuszka1963 »

Witam.
Jestem kuracjuszką w szpitalu uzdrowiskowym Mieszko w Kamieniu pomorskim. Do końca turnusu zostały mi dwa dni.
Przyznam szczerze, że gdyby nie to, ze pokój dzielę z dwoma paniami z którymi tworzymy zgrany duet, pobyt w tym szpitalu byłby nie do zniesienia. Spartańskie warunki bytowe - pokoje bez łazienek i wiele innych zastrzeżeń. Żywność - jeśli ktoś wymaga diety, niestety jest ona jednolita dla wszystkich z dietą, a tak być nie powinno.
Myślę, że w okresie ciepło wiosennym, letnim i wczesnej pogodnej jesieni, opisane wyżej warunki da się zrekompensować wypadem na łono natury (spacery, wycieczki krajoznawcze itd). Pozostała pora roku to wegetacja i oczekiwanie na powrót do domu. Nowe Mieszko jest nowoczesne, ale są to albo dla prywatnie wykupionych, albo jakieś układy!.
Chcę też podkreślić fakt, że mieszkam z paniami, które przyjechały na leczenie sanatoryjne, a zostały przydzielone do szpitala za które musiały wnieść opłatę i w tym miejscu poddaję wątpliwość rzetelnej administracji szpitala uzdrowiskowego i niby sanatorium!
Osoby, które przeczytają ten post przed wyjazdem do szpitala / sanatorium Mieszko radzę albo pogodzić się z panującymi tu warunkami, albo zawczasu domagać się rzetelnych informacji drogą telefoniczną lub emailową i w porę zadecydować o przyjeżdzie do tutejszego uzdrowiska. Każdemu zostawiam wolny wybór..... Ja, osobiście, na przyszłość nie skorzystam z usług tego szpitala uzdrowiskowego!
Krzysio010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 536
Na forum od: 13 wrz 2015 13:01
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: Krzysio010 »

Czytam Wasze opisy i widzę, że nic się nie zmieniło odkąd ja tam byłem w 2011r. Nie mam wielkich wymagań, ale tam straszna bieda była. Gdyby nie przemiłe towarzystwo, to byłoby kiepsko. Dla mnie najbardziej uciążliwe to te 8km. do morza i codzienne sprawdzanie obecności ;) Za to pobyty w grocie solnej bezcenne. Jednak drugi raz bym tam nie pojechał.
Warmiak_57
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 21 gru 2016 21:58
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: Warmiak_57 »

Dzień Dobry, Czy są jakieś nowsze opinie na temat Sanatorium Mieszko?? Mamy skierowanie od 12 lipca 2018 r. Bardzo będę wdzięczny za nowe informacje na temat tego ośrodka. Z góry dziękuje i pozdrawiam Andrzej
Antoya
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 17 lip 2018 21:04
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: Antoya »

Witam :) Mam skierowanie do Mieszka na 3-24.10.2018. To mój pierwszy wyjazd do sanatorium, więc - tak jak Warmiak_57 - będę wdzięczna za opinie o obecnym stanie tego miejsca oraz o wszelkie rady typu: co zabrać na taki wyjazd, jak wygląda kwestia rezerwacji miejsca, itp.
Violanta
Posty: 3
Na forum od: 20 lip 2018 22:07
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: Violanta »

Witam i pozdrawiam wszystkich tu zaglądających. :) Czytając opinie o Mieszku w Kamieniu Pomorskim,trochę się zaniepokoiłam.Nie wygląda to zbyt miło.A jak będzie ??? okaże się.

Antoya...do zobaczenia .Mam ten sam termin od 3 pażdziernika.Jestem dobrej myśli.
Dorota123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 03 gru 2017 18:29
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mieszko Kamień Pomorski

Post autor: Dorota123 »

Byłam zimą w sąsiednim "Chrobrym" a do "Mieszka" chodziłam na gimnastykę w basenie solankowym - super sprawa i do groty solnej. Według mnie to jedyne plusy "Mieszka". W tym czasie na korytarzach były jakieś remonty więc mieli hałas l. Pokoje ponoć nieciekawe bez łazienek. Wprawdzie na stronie internetowej uzdrowiska pokazują piękne pokoje i łazienki ale to w części dla pełnopłatnych.😠
ODPOWIEDZ