ciechocinek sanatorium max

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
anusiaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 404
Na forum od: 28 sty 2012 20:52
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ciechocinek sanatorium max

Post autor: anusiaa »

Witam.Napisz prosze o ktorej najlepiej byc na miejscu.tez mam tam skierowanie .Pozdrawiam
Awatar użytkownika
tico22
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 125
Na forum od: 15 sie 2016 16:35
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: ciechocinek sanatorium max

Post autor: tico22 »

Witam. Myślę, że zasada ,, im wcześniej tym lepiej " będzie rozsądnym posunięciem. Sprawdź na skierowaniu w jakich godzinach są przyjęcia do ośrodka i uwzględnij stosowną poprawkę.
anusiaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 404
Na forum od: 28 sty 2012 20:52
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ciechocinek sanatorium max

Post autor: anusiaa »

Dziękuję za info.
Awatar użytkownika
tico22
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 125
Na forum od: 15 sie 2016 16:35
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: ciechocinek sanatorium max

Post autor: tico22 »

A może na ten temat wypowie się Krysia1954 ?. Jej post jest sąsiednim dziale.
Awatar użytkownika
tico22
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 125
Na forum od: 15 sie 2016 16:35
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: ciechocinek sanatorium max

Post autor: tico22 »

tico22 pisze:Witam ponownie. Czas na pierwsze opinie, procedura przyjęcia do ośrodka pozytywna tj. trzeba swoje odostać ale wizyty u pielęgniarki i u lekarza przebiegają sprawnie. W budynku jak na tę porę roku ciepło. Posiłki wydawane na czas, bardzo smaczne i myślę, że nikt z kuracjuszy nie ma co do tego wątpliwości. Na miejscu co wieczór zabawa taneczna. Standardy pokoi bardzo zróżnicowane. Niektóre z pełnym węzłem sanitarnym inne nie i to jest istotny minus. Widna dla osób mających trudności z chodzeniem dostępna do I piętra. Samo położenie ośrodka w Ciechocinku dobre, nie słychać tzw. ulicznego zgiełku. Na temat zabiegów trudno wypowiadać się za wszystkich. Ja początkowo podszedłem sceptycznie do listy zabiegów, ale po czasie typowanie okazało się trafne. Jest to mój pierwszy pobyt w Ciechocinku i myślę, że nie ostatni :-). Pozdrawiam wszystkich.
Czas płynie nieustannie. Koniec turnusu tuż tuż. Na samopoczucie kuracjuszy ma również wpływ pogoda. Zdecydowanie odradzam przyjazd do Ciechocinka na przełomie października i lislistopada. Proponuję zabrać ze sobą ulubioną książkę. Spacer w deszczowy i w wietrzny dzień po deptaku czy też przy tężniach niema nic wspólnego ze spacerem w letnie dni wśród zieleni i pięknych kwiatów. To jest naprawdę inna bajka. Zazdroszczę Tym co skorzystali z letnich uroków Ciechocinka :serce:
jakubek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 31 lip 2013 18:36
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: ciechocinek sanatorium max

Post autor: jakubek »

<t>Sanatorium Max Ciechocinek to wielka porazka,ten budynek nie nadaje sie do uzytku zwlaszcza dla osob stsrszych,winda jak z filmu Barei dzialajaca do 1-go pietra , zabiegi wykonywane w wannach z demobilu , pokoje wraz z laziemkami 1 polowa czasu gierkowskiego brak wifi ,brak cieplej wody w godznach obiadowych po zabiegach hartowanie ciala jedyny plus to wyzywienie oraz brak zastrzezen do personelu .Brak pytania o zgode na wykonanie fotografii do karty zleceń.
BarbaraS
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 06 lut 2013 14:28

Re: ciechocinek sanatorium max

Post autor: BarbaraS »

Pozwolę sobie na własną opinię. Byliśmy w Maxie razem z mężem i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. A zapewniam,że mojego małżonka nie tak łatwo zadowolić... Niby winda faktycznie inna niż by można oczekiwać, ale przecież służyła potrzebującym bez problemu. A nikt mający problemy z poruszaniem nie był zakwaterowany wyżej- więc o co chodzi ? Jedzenie po prostu rewelacyjne- smacznie, dużo ( ja nie zjadałam) i co warte zauważenia- przez cały turnus nie powtórzyło się żadne danie. Pokój duży, ciepły ( byliśmy w lutym- fala mrozów nas tam zastała ) Podsumowując- polecam z całego serca i sama chętnie pojadę tam ponownie.
ODPOWIEDZ