Zimowit-Rymanów Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
amoress17
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 47
Na forum od: 23 cze 2011 10:24

Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: amoress17 »

witam, własnie wróciłem z sanatorium Zimowit w Rymanowie Zdroju,,,wiec nieco przyblize co i jak,,
Plusy-- piekna pogoda ,cały turnus!!! całkiem niezłe zarcie i tu zaskoczenie całkowite,,bardzo dobra opieka medyczna,,panie pielegniarki urocze,,zabiegi wykonywane solidnie i pełna troska przez obsługe,,piekna okolica jest gdzie chodzic,szlaki całkiem, całkiem,,,jest sie takze gdzie pobawic,,Zielony Domek,,Straszny Dwór...Picoolo..

Minusy-pokoje niedosprzatane,,pod łózkami syf,,cisne z 2 robili 3 osobowe,,dopiero kontrola z ZUS-u ,troszke namieszała i znalazły sie pokoje 2-osobowe,,łazienki nie higieniczne,,brodziki wiecznie zapchane,,,,telewizja płatna w pokojach,,internet takze mimo ze strasznie wolny,,,brak czajnika w pokojach ,jeden na korytarzu,,,zelazka i deski do prasowania to juz 19 wiek,,daleko do sklepu około 2 km,,,,poscieli nie zmieniaja przez cały turnus,,trzeba bardzo prosic,,,,
martas8
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 07 maja 2011 17:16

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: martas8 »

Najważniejsze, że zabiegi dobre. Właśnie jestem w trakcie wyboru turnusu z dofinansowaniem PCPR. Chciałabym pojechać tam, gdzie dobre zabiegi a nie człowiek traktowany jak lalka. TYm bardziej, że trzeba dużo dopłacić, bo przy tego rodzaju dofinansowaniach zawsze jest dopłata.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: Małgosia69 »

Ja także wybieram sie na taki turnus. Zastanawiam się nad Szczawnicą sanatorium Hutnik. ALE może Rymanów to dobry pomysł. :) Mnie także zależy na zabiegach. Czy jest tam basen rehabilitacyjny? :?:
martas8
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 07 maja 2011 17:16

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: martas8 »

W efekcie zarezerwowałam Górnik w Iwoniczu Zdroju . Termin 1-14 wrzesień 2011. Oczywiście nie wiem czy pojadę na bank , bo zależy czy dostanę dofinansowanie z PCPR u
cunioo 123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 87
Na forum od: 01 sty 2013 17:24
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: cunioo 123 »

Chujnia całkowita wróciłem z tego dziadostwa i nikomu nie życzę żeby tam pojechał.Jedzenie to naprawdę psu takiego żarcia się nie podaje bo by się zatruł - nawet jak daliśmy to kaczkom to też tego nie ruszyły.Zabiegi jak zabiegi jak wszędzie, pokoje odmalowane 2 i 3 osobowe, remont elewacji na zewnątrz nadal i pomieszczeń na parterze.Pielęgniarki spoko chodzą o 22 i 7 rano i pytają czy wszystko w porządku,a lekarze to jeden dr. [nazwisko usunięto] to konował, który powinien się leczyć psychiatrycznie ,bo bez wglądu w dokumentację medyczną każdemu wmawia ,że jesteśmy chorzy na głowę i tam tkwi nasza choroba totalny idiota dr. rehabilitant tak ma na pieczątce i pewnie tylko tam morze pracować, bo tylko ZUS mógł go zatrudnić, bo nigdzie indziej pracy nie znajdzie wielki fachowiec tak jak wszyscy orzecznicy. Ginekolog orzeka u chorego na oczy absurd ,ale prawdziwe tylko w Polsce.W tym dziadostwie powtarzają,że to jest szpital sanatoryjny i żeby nie narzekać bo na warunki szpitalne to jest przyzwoicie,ale jak spytaliśmy czy pani koordynator żywienia bierze posiłki do domu to powiedziała ,że nie - więc dlaczego skoro twierdzi ,że takie dobre - bo jak by chłop spróbował to by jej wpie... , że by się z tydzień w pracy nie pokazała.Mili państwo brak słów bomba powinna w to pieprznąć żeby się to dziadostwo nie odbudowało.Morze za czasów komuny to był ośrodek przyzwoity ,ale na te czasy to powinni wyburzyć,dla dzieci też żadnej rewelacji nie ma jak w poprawczaku blokowisko zbudowane na górze i wszędzie daleko.Taka jest moja szczera opinia ,bo nie piszę jak niektórzy podstawieni samych pozytywów bo ich tam nie ma.Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 09 mar 2013 21:01 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nazwisko usunięto
janposiad
Posty: 2
Na forum od: 22 sty 2012 22:03

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: janposiad »

do cunioo .....ciekawy jestem czym żona cię karmi w domu ?
buli
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 08 mar 2013 17:41

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: buli »

do cunioo
coś mi sie wydaje że chciałeś sie załapać na darmowe SPA a wysłali Cie na leczenie do sanatorium,
na przyszłość jak chcesz wczasy to sobie wykup takie warunki jakie oczekujesz i po problemie...
a jedzenie jak darmowe nieodpowiednie to trzeba było sobie dokupić w knajpie...
widać że faktycznie coś masz z głową bo tylko szukasz negatywnych stron w życu...
warto więc przemyśleć sugestie tego lekarza i zmienić profil leczenia :)
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: Zosia »

Witam! Prosze mi wierzyc ze i takie warunki mozna jeszcze spotkac i chyba zależy nam na prawdziwych opiniach wiec choc napisano prosto i dosłownie to można wziąść mały namiar ;) i jednak stwierdzić ze sanatorium to nie jest godne polecenia. Pozdrawiam :)
buli
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 08 mar 2013 17:41

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: buli »

jak wróce to zamieszcze swoją opinie...pozdrawiam :)
marbor
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 139
Na forum od: 08 kwie 2012 16:46
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: marbor »

witam
niestety to prawda , byłam w tamtym roku
zabiegi i lekarz prowadzący ok nie mam zastrzerzeń ale warunki fatalne, koleżanka miałka łóżko w drzwiach razem z głowa ha ha a po papier do wc lataliśmy do sklepu ,gorzej jak zapomniałyśmy sobie kupić warunki nie na XXI wiek a po jedzeniu sanatorium sie zatruło dopiero jak Zus zapukał to sie poprawiło
ODPOWIEDZ