Zimowit-Rymanów Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
AgataM
Posty: 3
Na forum od: 10 sie 2015 11:18

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: AgataM »

Jadę samochodem do Zimowita z Gliwic 15 sierpnia w godz. południowych. Czy jest ktoś chętny? Kontakt agata_[email].pl
forumowicz

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: forumowicz »

witam pojedzcie do iwonicza ziemowit to samo co w rymanowie to jest dopiero dziadostwo rymanow podobno to kurort w poruwnaniu z ziemowitem w iwoniczu pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3420
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: Dzia_dek »

tomaszsanat pisze:witam pojedzcie do iwonicza ziemowit to samo co w rymanowie (...)
Tomaszu to nie jest to samo.
W Iwoniczu Zdroju jest "Ziemowit".
W Rymanowie Zdroju jest "Zimowit", to niby tylko jedna literka mniej, ale zmienia całkowicie nazwę.
forumowicz

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: forumowicz »

witam a ja Ci mowie ze to jest to samo naprwde z rymanowa przyjezdza t.z. kaowiec i mowił wszystko Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3420
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: Dzia_dek »

Tomasz u Ciebie "dzwoni tylko nie wiesz w którym kościele". Kiedyś coś tam gdzieś od kogoś
usłyszałeś, nie do końca zrozumiałeś, a teraz piszesz i powtarzasz niestworzone rzeczy
Szpital Uzdrowiskowy "Zimowit" w Rymanowie Zdroju należy do "Uzdrowiska Rymanów S.A."
Nie ma nic wspólnego z sanatorium "Ziemowit" (jego pełna nazwa brzmi "Stomil - Ziemowit")
w Iwoniczu Zdroju, które należy do Przedsiębiorstwa Turystyczno - Sanatoryjnego "Stomil" Sp. z o.o.
Do tej firmy należy także sanatorium "Stomil" (nie "Zimowit") w Rymanowie Zdroju i Ośrodek
Wypoczynkowy "Zjawa" w Polańczyku.
Nie pisz o czymś, o czym nie wiesz i nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Awatar użytkownika
Joni123
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1228
Na forum od: 22 cze 2017 07:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: Joni123 »

Witam,
Czy ktoś się tu wybiera bo taka cisza ;)
Awatar użytkownika
Joni123
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1228
Na forum od: 22 cze 2017 07:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: Joni123 »

Czy naprawdę nie ma na tym forum nikogo kto był w tym sanatorium np.w 2017 roku lub w 2016? aby napisać aktualną opinię ;)
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: Insignia 2010 »

Hej ja byłem na przełomie listopada grudnia 2016 obsługa miła zabiegi ok wf płatne tv płatne.....
No czego się spodziewacie po już prywatnych sanatoriach w rękach pislandi z tego co się dowiedziałem to własność senatora tej partii......żarcie pod psem co do mieszkania byłem na 2 piętrze zaraz po remoncie to to piętro gdzie dyżurka pielęgniarek o resztę pytać odpowiem
Awatar użytkownika
Joni123
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1228
Na forum od: 22 cze 2017 07:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: Joni123 »

Insignia 2010 pisze:Hej ja byłem na przełomie listopada grudnia 2016 obsługa miła zabiegi ok wf płatne tv płatne.....
No czego się spodziewacie po już prywatnych sanatoriach w rękach pislandi z tego co się dowiedziałem to własność senatora tej partii......żarcie pod psem co do mieszkania byłem na 2 piętrze zaraz po remoncie to to piętro gdzie dyżurka pielęgniarek o resztę pytać odpowiem
Cześć. Pytam:
- jakie nr pokojów aby były fajne i z widokiem NIE między budynki
- czy było ciepło w pokoju..też jadę w listopadzie :(
- czy można wybrać zabiegi?
- co było takiego strasznego w wyżywieniu? (niesmaczne, mało czy stare?)
- które pokoje 2 osobowe
- jak z wyposażeniem pokoi? ( łóżka stare?, szafy czy półki...itp.)
Pisz wszystko co przychodzi Ci do głowy z czego byłeś zadowolony a co Cię przerażało..
Pozdrawiam
Danuska0803
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 29 lip 2017 22:58
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: Danuska0803 »

Witam wszystkich przyszłych kuracjuszy Zimowita Rymanów-Zdrój :serce:

Bylam tam z ZUS/pulmonologia/ wrzesien/pazdziernik 2014r.
Pochodze z Dolnego Slaska i tych terenów nie znałam.

Byłam bardzo zadowolona.
Chetnie powróce do Rymanowa a bedzie to za 2 lata w sierpniu-szpital/oddział rehabilitacji pulmonologicznej/.
Zabiegi,wyzywienie, zakwatrowanie ok.
Towarzystwo super!
Fajny basen w Kasztanowym Dworze.
Tance w Zielonym Domku i Kasztanowym Dworze/tu dla mnie była lepsza muzyka/.
Fajne trasy do chodzenia,polecam ta do Iwonicza.
Obowiazkowy spacer do huty szkła w Rymanowie.
Ciekawe ,fakultatywne wycieczki.......polecam Lwów/aktualny paszport/, termy na Wegrzech.......
Fajnie, fajnie było....

Jezeli ktos bedzie nadal zainteresowany Zimowitem,prosze pisac ,chetnie podziele sie informacjami.......... :serce:
ODPOWIEDZ