Zimowit-Rymanów Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Joni123
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1222
Na forum od: 22 cze 2017 07:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: Joni123 »

Właśnie przeczytałam a raczej zobaczyłam zdjęce z opinii z google na temat tego miejsca :o jestem przerażona i to serio :o :o te granatowe meble i szpitalne łóżka!!!coś strasznego i ciemno pomarańczowe ściany!! Czy to rzeczywiście tak wygląda???
Proszę, kto był,...piszcie coś na ten temat :?
MarzenaS
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 92
Na forum od: 05 lis 2016 16:54
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: MarzenaS »

Witam:)
Jakieś aktualne informację albo link by zobaczyć te pokoje i całą resztę?:)
MarzenaS
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 92
Na forum od: 05 lis 2016 16:54
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: MarzenaS »

Witam:)
Czy ostatnio nikt nie był w Rymanowie i nie jedzie do Zimowita?:(:(
Czy tam jest aż tak strasznie?
Awatar użytkownika
moniak2003
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 13 paź 2016 19:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: moniak2003 »

MarzenaS
w googlach znalazłam trochę zdjęć i opinii, szaleństwa nie ma, ale Białej Damy chyba jeszcze nie zatrudnili
MarzenaS
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 92
Na forum od: 05 lis 2016 16:54
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: MarzenaS »

ooo :)
dziękuję ślicznie za odezwanie się:)
tez poszperałam ale jeśli ktoś jest w środku to odczucia co do zabiegów jedzenia i wyposażenia pokoi mile widziane:)))
Awatar użytkownika
moniak2003
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 13 paź 2016 19:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: moniak2003 »

MarzenaS pisze: 09 kwie 2018 09:18 ooo :)
dziękuję ślicznie za odezwanie się:)
tez poszperałam ale jeśli ktoś jest w środku to odczucia co do zabiegów jedzenia i wyposażenia pokoi mile widziane:)))
"w środku" będę za miesiąc ;)
Awatar użytkownika
kajacek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 02 maja 2018 11:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: kajacek »

Witam :)

27.07 wyjeżdżam do "Zimowita" e Rymanowie Zdroju - proszę o jakieś aktualne informacje o tym sanatorium (wyżywienie, warunki itp)

jest to mój pierwszy wyjazd do sanatorium i to od razu na 24 dni, tak więc jak tam jest rozwiązana sprawa ewentualnego uprania swoich rzeczy itp - nie chce mi się brać tobołów z ciuchami na prawie 4 tygodnie...
MarzenaS
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 92
Na forum od: 05 lis 2016 16:54
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: MarzenaS »

Hej:)
Mąż już 9 czerwca jedzie do zimowita czy ktoś ostatnio był i może coś podpowiedzieć i opowiedzieć o warunkach i czego unikać:))) :kwiat:
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: jan19557 »

Osobiście nie byłem w pokojach tylko na korytarzu na parterze i naprawdę nie ma się czego obawiać . Dziewczyny prały sobie ciuchy ale czy tam jest pralka czy tylko miski tego nie wiem a nawet jeśli nie ma miedniczki to w sklepie kosztuje parę złota\tych wię c nie ma z czego robić problemu. Jeśli chodzi o wyżywienie to można poczytać w Eskulapie czy w starym Kasztanowym Dworze, po zmianie nazwy chyba Świtezianka. We wszystkich jest catering i nie jest chyba źle bo byłem w obu i przeżyłem a jak mało to można dostać dokładkę. W Eskulapie jest pralnia i mogą z nie korzystać kuracjusze z każdego sanatorium. Zabiegi wszystkie na miejscu tylko kawałek na tańce ale wszyscy latali skrótem po schodach około 170 stopni ale łagodnych więc spoko. W Zimowicie jest szkoła dla dzieciaków korzystających z kuracji więc jest dość gwarno wokół budynku. Powodzenia.
MarzenaS
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 92
Na forum od: 05 lis 2016 16:54
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Zimowit-Rymanów Zdrój

Post autor: MarzenaS »

Witam:)
Tak jak pisałam wyżej mąż jedzie do Rymanowa do zimwita od 9 czerwca, ktoś się wybiera w tym terminie?
Jedzie z pod Warszawy.A ja mam pytranko jak sie dostać pociągiem lub autobusem szybko i mało przesiadek , może być z warszawy?
Proszę o pomoc:))
ODPOWIEDZ