Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
MoniaWawa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 06 mar 2015 15:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: MoniaWawa »

Jolka13 pisze: 22 maja 2018 12:42 Witam Monia
czekałam na twoją opinię cieszę się że udał się wypoczynek. jadę tam za miesiąc pocieszyłaś mnie swoją opinią czekam na ten wyjazd z utęsknieniem moje zmęczenie przekracza wszystkie normy. na pewno będzie mi tam dobrze wyłączę telefon i zniknę na 3 tygodnie. pozdrawiam! :kwiat:
Witam Cię serdecznie , Wypoczniesz na pewno :D Może być tylko dużo więcej ludzi , ale plaża jest bardzo szeroka i dla każdego znajdzie się kawałek piasku . :lol: Życzę udanych wakacji w super miejscu . :serce:
Awatar użytkownika
Jolka13
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 09 mar 2018 20:45
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: Jolka13 »

Dzięki serdeczne 8-)
Awatar użytkownika
Jolka13
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 09 mar 2018 20:45
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: Jolka13 »

Jolka13 pisze: 22 maja 2018 12:42 Witam Monia
czekałam na twoją opinię cieszę się że udał się wypoczynek. jadę tam za miesiąc pocieszyłaś mnie swoją opinią czekam na ten wyjazd z utęsknieniem moje zmęczenie przekracza wszystkie normy. na pewno będzie mi tam dobrze wyłączę telefon i zniknę na 3 tygodnie. pozdrawiam! :kwiat:
witam mam jeszcze pytanie czy ten drogi parking jest jedyną możliwością pozostawienia samochodu czy jest coś tańszego obok :?: I czy zabiegi rozłożone na cały dzień i soboty. Chodzi mi o czas wolny na włòczenie się i zwiedzanie. 8-)
Awatar użytkownika
MoniaWawa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 06 mar 2015 15:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: MoniaWawa »

Jolka13 pisze: 28 maja 2018 19:57
Jolka13 pisze: 22 maja 2018 12:42
witam mam jeszcze pytanie czy ten drogi parking jest jedyną możliwością pozostawienia samochodu czy jest coś tańszego obok :?: I czy zabiegi rozłożone na cały dzień i soboty. Chodzi mi o czas wolny na włòczenie się i zwiedzanie. 8-)
Z miejscem parkingowym może być problem :( to jest mała dziura i brak jest parkingów na ulicy najbliższy to w Dąbkach lub pod POLO Marketem . Chociaż widziałam jeden samochód stał dwa dni na trawniku pod płotem na świeżo posadzonej trawie . :cry: Zabiegi są od 7:30 do obiadu czyli do 14:00 w soboty też są . Po obiedzie to już przeważnie zabiegi płatne i Niemcy :|
Awatar użytkownika
MoniaWawa
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 93
Na forum od: 06 mar 2015 15:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: MoniaWawa »

elak pisze: 17 maja 2018 11:53 Dzięki. Juz niedługo i ja tam zawitam :D :D :D :D
Elak , cześć jak Ci tam w Bobolinie , ciekawa jestem czy Twoja opinia jest taka sama jak moja :lol: A może ktoś Ci nastąpił na odcisk . :roll: Pozdrawiam serdecznie baw się dobrze , czekam na twoją opinię . :kwiat:
Awatar użytkownika
Jolka13
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 09 mar 2018 20:45
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: Jolka13 »

MoniaWawa pisze: 29 maja 2018 09:04
Jolka13 pisze: 28 maja 2018 19:57

Z miejscem parkingowym może być problem :( to jest mała dziura i brak jest parkingów na ulicy najbliższy to w Dąbkach lub pod POLO Marketem . Chociaż widziałam jeden samochód stał dwa dni na trawniku pod płotem na świeżo posadzonej trawie . :cry: Zabiegi są od 7:30 do obiadu czyli do 14:00 w soboty też są . Po obiedzie to już przeważnie zabiegi płatne i Niemcy :|
Fajnie że zabiegi do obiadu jest dużo czasu pòźniej dla siebie. parking pod sklepem to nie bardzo myślalam że mają pod ośrodkiem ogólnodostępne. doba 20 zł do dużo ale trudno. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1383
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: Pancernz »

Za mojego czasu kolega i ktoś jeszcze trzymał samochód pod płotem przez cały turnus i nikt mu słowa nie powiedział ,dziwiło mnie to bo kolega biedny raczej nie był ale stówkę wolał na co innego przeznaczyć ,ten parking nie jest drogi za mnie koło 100 zł ale wróciłem teraz z Kołobrzegu a tam wołają 370 zł za turnus !!!! .Kto trafił przy ulicy miał za darmo ale ja pierwszy raz wybrałem się pociągiem i nie żałuje ,pozdrawiam
elak
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 20 kwie 2018 09:00
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: elak »

MoniaWawa pisze: 29 maja 2018 09:08
elak pisze: 17 maja 2018 11:53 Dzięki. Juz niedługo i ja tam zawitam :D :D :D :D
Elak , cześć jak Ci tam w Bobolinie , ciekawa jestem czy Twoja opinia jest taka sama jak moja :lol: A może ktoś Ci nastąpił na odcisk . :roll: Pozdrawiam serdecznie baw się dobrze , czekam na twoją opinię . :kwiat:
Witam. Beędę w Bobolinie dopiero od 24 czerwca, napiszę gdy wrócę. Pozdrawaim :D :D
elak
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 20 kwie 2018 09:00
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: elak »

elak pisze: 01 cze 2018 21:43
MoniaWawa pisze: 29 maja 2018 09:08

Elak , cześć jak Ci tam w Bobolinie , ciekawa jestem czy Twoja opinia jest taka sama jak moja :lol: A może ktoś Ci nastąpił na odcisk . :roll: Pozdrawiam serdecznie baw się dobrze , czekam na twoją opinię . :kwiat:
Witam. Beędę w Bobolinie dopiero od 24 czerwca, napiszę gdy wrócę. Pozdrawaim :D :D
Jeszcze jedno pytanie. podobno kuracjusze z NFZ posiłki maja donoszone do stolika a pozostali mają szwedzki stół , czy to prawda?
Awatar użytkownika
Jolka13
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 09 mar 2018 20:45
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: Jolka13 »

MoniaWawa pisze: 29 maja 2018 09:04
Jolka13 pisze: 28 maja 2018 19:57

Z miejscem parkingowym może być problem :( to jest mała dziura i brak jest parkingów na ulicy najbliższy to w Dąbkach lub pod POLO Marketem . Chociaż widziałam jeden samochód stał dwa dni na trawniku pod płotem na świeżo posadzonej trawie . :cry: Zabiegi są od 7:30 do obiadu czyli do 14:00 w soboty też są . Po obiedzie to już przeważnie zabiegi płatne i Niemcy :|
Monia już ostatnie pytanie czy potrzebny jest typowy stròj do ćwiczeń tj. spodenki i koszulka czy też ćwiczenia są na basenie w stroju ? Pozdrawiam buziaki :kwiat:
ODPOWIEDZ