Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Remik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 288
Na forum od: 07 lip 2016 18:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: Remik »

Pięknie dziękuję ,mam pytanie odnośnie basenu piszesz o wieczornym pływaniu ale rozumiem, że nie za free a płatnym tak ? bo oni tam jedynie dla pełnopłatnych mają darmowy. Latarkę mam i wezmę dzięki za podpowiedź czy kubek jakiś brać do kawki czy coś jest w pokoju bo czajnik też płatny doczytałem.
anetamaje
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 96
Na forum od: 02 sie 2014 23:06
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: anetamaje »

basen tak płatny, ja jechałam autkiem to czajnik miałam ze sobą czyli płacić czyli płacić już nie musiałyśmy ,szklanki były
Awatar użytkownika
Remik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 288
Na forum od: 07 lip 2016 18:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: Remik »

Dzięki czyli równo dwa lata po Tobie będę tam ja bo też październik zobaczymy jak będzie:)
Stokrotka88
Posty: 4
Na forum od: 28 sty 2016 20:08

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: Stokrotka88 »

Nie byłam jednak w tym sanatorium także nie pomogę niestety.
Musiałam zrezygnować.
Awatar użytkownika
Remik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 288
Na forum od: 07 lip 2016 18:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: Remik »

Dziękuje za odpowiedź a udało się może gdzieś indziej wyjechać?,powodzenia :)
Stokrotka88
Posty: 4
Na forum od: 28 sty 2016 20:08

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: Stokrotka88 »

Tak byłam w Kołobrzegu :-)
Awatar użytkownika
Remik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 288
Na forum od: 07 lip 2016 18:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: Remik »

Ważne ,że wyjazd doszedł do skutku ,gdybym miał powód taki uzasadniony zrezygnował bym z tego miejsca ale ,że nie mam zaryzykuje bo może się okazać być całkiem ok wszystko przede mną zobaczymy:)
Stokrotka88
Posty: 4
Na forum od: 28 sty 2016 20:08

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: Stokrotka88 »

Koniecznie napisz po powrocie jak było. Z drugiej strony ile osób tyle opinii. Czasem warto wyrobić sobie własną.
mparapatikwa
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 11 sie 2016 13:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: mparapatikwa »

Witam,
obecnie wraz z mężem przebywamy w sanatorium Bursztyn. Muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczna warunkami oraz wyżywieniem. Z mężem mamy pokoj dwuosobowy z pełnym węzłem sanitarnym i tv (za dopłatą 120 zł. za pobyt), Z tego co się dowiedziałam, to w okresie letnim z uwagi na małą ilość kuracjuszy NFZ, a przewagą komercji wyżywienie jest serwowane na śniadanie i kolację w formie szwedzkiego stołu. Takiego jedzenia dawno nie jedliśmy. Przepyszne, a wybór niesamowity. Brawa dla kucharzy:) Obsługa bardzo miła i uczynna. Czas zabiegów rozplanowany super, tak że do godz. 12 tej jestesmy juz po zabiegach, a potem czas wolny. Do morza idzie się fajną scieżką przez las, ok. 10 min. wolnym spacerkiem. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów (5 zł. za godzinę) i objechania okolicy, która jest piękna. Sama plaża bardzo czysta. Dużo rodzin z dziećmi ale absolutnie nie ma tłoku. My szukaliśmy wypoczynku i resetu i taki tu znaleźliśmy. Nie ma się do czego przyczepić. Napewno jeszcze kiedyś tu wrocimy (juz komercyjnie) bo miejsce warte powrotu.
PS. Aboslutnie nie odczuliśmy żadnej różnicy w traktowaniu nas inaczej niż komercji. :kwiat:
Awatar użytkownika
Remik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 288
Na forum od: 07 lip 2016 18:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium Bursztyn-Bobolin (Dabki)

Post autor: Remik »

Twój post napawa nadzieją że nie żebym cudów wianków się spodziewał ale jak nie będę załamany już będzie ok :) no i wiadomo byłaś z mężem zobaczymy kogo dostarczą mi do pokoju a tu może nie być wesoło no ale i może będzie też ok oby :) .Za dwa miech NFZ będzie już więcej a więc i podejście też może być zgoła inna .Nie mniej dałaś powiem nadziei za co Ci bardzo dziękuje :).

Napisz jak możesz jakie i czy zadowolona jesteś z zabiegów ,czy dostałaś basen ?
ODPOWIEDZ