20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: Felice »

Te jedynki wcale takie małe nie są,są długie i dość wąskie,ale żyć się w niej da i to zupełnie nieźle.Za to jest w nich piękna nowa łazienka. Latem możesz chwalić sobie ten pokój bo jest przy upałach sympatycznie. A balkon? No cóż jest do dyspozycji wszystkich duży taras i tam jak zapragniesz słońca i leżakowania można sobie wyjść.
Ponadto powiem tak - w takim terminie w pokoju będziesz spędzać bardzo mało czasu.
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31258
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: Nutka »

Felice ma rację.Sama mieszkałam w takiej jedynce....miałam otwarte drzwi do dużej,nowiutkiej łazienki
i klaustrofobii nie dostałam.....wręcz przeciwnie,zadowolona byłam ;) A po co Ci w okresie letnim ten balkon ;)
przecież będziesz w tym pokoju praktycznie tylko spał. Poleżakować można na tarasach ;)
W sumie to dziwne....byłam na jesieni i problemy były właśnie z jedynkami....dwójek było na tyle bez rezerwacji ;)
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 369
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: tygrys »

Idę na żywioł.Co dadzą to dadzą.Nie chce mi się już tym zawracać głowy.Zresztą mnie wszędzie dobrze i wszystko mi pasuje.Jest lato,są góry,fajne sanatorium.Ludzi odpowiednich zebrać w okół siebie i jest "git" :) W pobliżu mnóstwo ciekawych rzeczy.Czego więcej od życia wymagać ? "Łykać życie całymi garściami" i korzystać ze wszystkiego ile się da. ;) Pozdrawiam i dziękuję za podpowiedzi. :kwiat:
ODPOWIEDZ