20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
janusz326
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 11 paź 2017 06:40
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: janusz326 »

Jakby ktoś dał info jak tam jest z netem będę wdzięczny
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: Felice »

Janusz bez problemu odbierałam wi-fi,na każdym piętrze jest router,więc nie musiałam praktycznie korzystać ze swojego.W nowej części miałam po kabelku.
janusz326
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 11 paź 2017 06:40
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: janusz326 »

Dzięki piękne teraz tylko trzeba będzie poszukać przewoźnika, bo samemu tyle kilometrów nie warto jechać w polskim busie tam widzę nie ma problemu tylko dziwnie z powrotem nie pokazuje połączeń tak jakby z tamtą już nikt nie wracał. :lol:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: Felice »

Janusz wraca na 100 % jeden o 7.40 drugi 21.15 i dwa Polonusy,ale one jadą dwie godziny dłużej.
janusz326
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 11 paź 2017 06:40
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: janusz326 »

Wole samochodem oczywiście jechać, ale jak czytam, jakie stawki sobie krzyczą za parkowanie to naprawdę zaczynam się zastanawiać nad przewoźnikiem tylko wtedy nie będzie można już sobie wycieczek samemu za bardzo robić a jest gdzie pojechać i co zwiedzić. A właśnie, jakie sugestie macie w sprawie pokoju może są jakieś z lodówką kuchenką expresem do kawy :lol: a tak poważnie o lodówkę mi chodzi czy muszę swoją zabrać ostatnio jak byłem w innym sanatorium wstawiono mi do pokoju bez problemu. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: Felice »

Pokoje w większości dwójki,są też trójki z dawnych apartamentów zrobione tzn jedynka bez łazienki z dwójką z łazienką,studio 1+1 jest ich dość dużo no i jedynki samodzielne,ale tych mniej,jest też kilka czwórek na 7 piętrze.Są to pokoje przestronne,dobrze wyposażone,ale jednak czwórki.Jest też kilka jedynek bez balkonów od strony góry.W nowej dobudowanej części są lodówki w pokojach,ale tam jest z dopłatą do podwyższonego standardu,albo dla komercji.
Wycieczek jest dość dużo organizowanych przez biura,ale zawsze fajniej móc sobie wyskoczyć indywidualnie w miejsca wybrane przez siebie.
janusz326
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 11 paź 2017 06:40
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: janusz326 »

jadę jednak swoim zabieram wiec z sobą wszystko i expres do kawy :twisted: no trzeba pozwiedzać i czas zabić :D
miszka
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 18 paź 2017 19:36
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: miszka »

Mam pytanie dotyczące przyjazdu .
Dzwoniłam do pana dyrektora o jedynke.Bardzo uprzejmy Pan powiedział że załątwione.Ale czy to wystarczy? czy te panie dostają jakąś listę od dyrekcji z zarezerwowanymi jedynkami?
i Jeszcze jedno pytanko. czy warto jest jechac dzien wczesniej , zeby uniknąć tego całego zamieszania w dniu przyjazdu> mi wypada w sobotę, ale zastanawiam sie nad przyjazdem w piątek po południu tak ok. 17. jadę z warszawy?
Kto wie nie proszę odpowie :D
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: Felice »

Miszka,decyzja Pana Dyrektora jest wiążąca.Listę z wykazem jedynek otrzymuje izba przyjęć i szczegółowo to oni rozdzielają.Jednak nie masz się co martwić na pewno będziesz tę jedynkę mieć.Może to być w studio 1+1.
Przyjechać możesz w przeddzień,ale za tę noc zapłacisz dodatkowo.Nie wiem czym jedziesz,ale dobry jest ten nocny kurs Polskiego Busa.Jeżeli autem to pamiętaj o rezerwacji parkingu,bo jest bardzo trudno o miejsce.Wtedy też lepiej jest przyjechać faktycznie w przeddzień.Tylko zadzwoń na izbę przyjęć i zgłoś wcześniejszy przyjazd.
janusz326
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 11 paź 2017 06:40
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: janusz326 »

dzwoń do pana dyrektora o parking to w jego też gestii
ODPOWIEDZ