20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
ewasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 585
Na forum od: 20 paź 2014 17:51
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: ewasia »

Zdar-ek01 wielkie dzięki :kwiat: :lol:
pysiunia22
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 18 lut 2016 15:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: pysiunia22 »

Witam wróciłam z tego sanatorium 16 maja było rewelacyjnie super towarzystwo,jedzenie smaczne,zabiegi dobre miałam aż żal było odjeżdżać.Był jeden minus remont 7 pietra ;) nie dało się wytrzymać ale przeżyłam :roll:
Awatar użytkownika
ewasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 585
Na forum od: 20 paź 2014 17:51
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: ewasia »

Pisiunia22,bardzo się cieszę że i Tobie udał się wyjazd :D
Co tu dużo pisać Krynica i sanatorium Wojskowe jest debest :lol:
Wszystkim tam wyjeżdżającym tylko ''pozazdrościć''.
Pozdrowienia i całuski-klikamy dalej :kwiat:
Awatar użytkownika
ewasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 585
Na forum od: 20 paź 2014 17:51
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: ewasia »

Sory,sory Pysiuniu22,wpisałam nie tą literkę i wyszło jak wyszło ;) :lol:

Jeszcze raz sorki :lol:
pysiunia22
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 18 lut 2016 15:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: pysiunia22 »

ewasia pisze: 03 cze 2018 19:39 Sory,sory Pysiuniu22,wpisałam nie tą literkę i wyszło jak wyszło ;) :lol:

Jeszcze raz sorki :lol:
Udał mi się turnus towarzystwo super :roll: był jeden minus REMONT ale dało się wytrzymać :) pozdrawiam
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: Dagna »

Tylko dodam, że na 8 piętrze też są 4 osobowe pokoje, z małym okienkiem pod sufitem, a winda (strasznie wolna) tylko do 7 piętra. No ale jak ktoś chce w góry to trochę wspinania musi być. :lol:
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 369
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: tygrys »

ewasia pisze: 16 mar 2018 17:14 No witam wszystkich po przyjeździe :D
Pobyt w/w sanatorium uznaję za s u p e r :!: :!: :!:
Przyjęcie : szybko i sprawnie z uśmiechem na twarzy na 5
Informacja od Pani i pobór klucza do pokoju na 5
Opłata za pobyt w sanatorium w kasie na 1 piętrze.
Pokój po remoncie,czyściutko,pachnąco,sprzątany co dwa dni -na 5
Ręczniki zmieniane w połowie turnusu,jak i pościel-panie miłe można było się dogadać.
Posiłki smaczne,wystarczająco dla mnie,nie dokupywałam
Stoliki na jadalni -6-cio, 4-ro osobowe,niektóre były złączone na większe.
Obsługa miła ,szybka i sprawna.
Co niektórzy narzekali,że ciągle kasza i kasza,ja nie narzekałam.
Wizyta lekarska dobra,dobrze dobrane zabiegi,można było zasugerować zabiegi.
Baza zabiegowa na wysokim poziomie jak również dobrze wykwalifikowana kadra medyczna
i ukłon w stronę terapeutów prowadzących kuracjuszy,mili uprzejmi.
Jeżeli chodzi o parking to na przeciw tego sanatorium jest parking płatny 150 zł za 21 dni-otrzymuje się
kartę czipową i o każdej porze dnia i nocy można wejść na parking,a do tego widać go z okien sanatorium.
Jeżeli ktoś lubi się zabawić to w Szwejku, u Łysego i w hotelu Prezydent.
To by było na tyle.jeżeli ktoś coś chce wiedzieć więcej , odpiszę na pytania.
Pozdrawiam,klikamy dalej
Witaj "ewasia" na którym piętrze miałaś pokój ? Czy pokoje są tylko od strony ulicy i balkonów ?-,bo nigdzie nie mogę znaleźć inf.,ani zdjęć 2 strony budynku. O której godz. zajechałaś?,żeby dostać lepszy pokój? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: Felice »

Są również pokoje od drugiej strony.Ponieważ od góry,więc bardziej ponure.
Awatar użytkownika
ewasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 585
Na forum od: 20 paź 2014 17:51
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: ewasia »

Witam :kwiat: Tygrysku ,są również pokoje z drugiej strony,ale mało atrakcyjny widok.
Z jednego pokoju w którym przebywałam towarzysko-widziałam basen :lol:
Najlepsza pora przybycia ,to wcześnie z rana,ja byłam o godz.9.30.,ale z tego co słyszałam
co niektórzy przyjeżdżali dzień wcześniej.Byłam na V-tym piętrze z widokiem na Krynicę.
Mam wrażenie,że pokoje były już wcześniej przydzielone,ale co niektõrzy zmieniali w trakcie pobytu,
nie wiem na jakiej to zasadzie,ja byłam zadowolona z pokoju.
Parking na przeciwko sanatorium,widziałam z okna.
Pozdrawiam i życzę miłego pobytu,jeżeli się wybierasz, w a r t o!!!!! :kwiat:
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 369
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: tygrys »

Witaj
ewasia pisze: 24 cze 2018 20:00 Witam :kwiat: Tygrysku ,są również pokoje z drugiej strony,ale mało atrakcyjny widok.
Z jednego pokoju w którym przebywałam towarzysko-widziałam basen :lol:
Najlepsza pora przybycia ,to wcześnie z rana,ja byłam o godz.9.30.,ale z tego co słyszałam
co niektórzy przyjeżdżali dzień wcześniej.Byłam na V-tym piętrze z widokiem na Krynicę.
Mam wrażenie,że pokoje były już wcześniej przydzielone,ale co niektõrzy zmieniali w trakcie pobytu,
nie wiem na jakiej to zasadzie,ja byłam zadowolona z pokoju.
Parking na przeciwko sanatorium,widziałam z okna.
Pozdrawiam i życzę miłego pobytu,jeżeli się wybierasz, w a r t o!!!!! :kwiat:
Witaj " ewasia " .Dziękuję za odpowiedź :kwiat: Tak wybieram się od 13.08 do 3.09 .Jestem w trakcie negocjacji pokoju :) .Ciężko to idzie,chciałem zarezerwować 2 właśnie od strony miasta(wejścia głównego) i tak jak zawsze mam problem z "zaklepaniem" -1-(jedynki) to teraz w sumie na siłę chcą mi zarezerwować 1, bo dwuosobowych nie rezerwują .Wszystko OK tylko oglądając zdjęcia i czytając opisy te 1 są strasznie małe i większosc właśnie od 2-giej tej gorszej ponurej ;) strony.Może Ty coś w tym temacie podpowiesz.? Pozdrawiam
ODPOWIEDZ