20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: forumowicz »

No i szczęśliwa Ewasia - świetnie
Awatar użytkownika
ewasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 589
Na forum od: 20 paź 2014 17:51
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: ewasia »

Bibi dzięki,dzięki :kwiat: :serce:
Zdar-ek1 miejsce w kawiarence odwiedziłam''było jeszcze cieplutkie''ale nie wiem kto je zajmował :?: :o :lol:
Tyle ludków tam się przewijało,że trudno by było dojść ,bo wszyscy tam grzali miejsca :lol: :lol: :lol:
No, ale na poważnie,było superaście,miło i wesoło czego życzę innym na następnych turnusach sanatoryjnych :kwiat:
pysiunia22
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 18 lut 2016 15:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: pysiunia22 »

ewasia pisze: 16 mar 2018 19:53 Bibi dzięki,dzięki :kwiat: :serce:
Zdar-ek1 miejsce w kawiarence odwiedziłam''było jeszcze cieplutkie''ale nie wiem kto je zajmował :?: :o :lol:
Tyle ludków tam się przewijało,że trudno by było dojść ,bo wszyscy tam grzali miejsca :lol: :lol: :lol:
No, ale na poważnie,było superaście,miło i wesoło czego życzę innym na następnych turnusach sanatoryjnych :kwiat:
Mam pytanie czy jest możliwość rezerwacji pokoju :?: bo będę 25 kwietnia ;) i czy to są pokoje typu studio czy 2 osobowe pozdrawiam
Awatar użytkownika
ewasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 589
Na forum od: 20 paź 2014 17:51
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: ewasia »

Witam :kwiat: Pisiunia22 z tego co niektórzy na miejscu opowiadali
że o pokoje jedynki dzwonili do p.dyrektora/o jest w gestii przyznawania /
Jeżeli chodzi o pozostałe ,ja dzwoniłam o zarezerwowanie pokoju dwójki/2-razy/
ale poinformowano mnie,że w dniu przyjazdu są przydziały i tak było w moim przypadku .
Ale Cię pocieszę,że niektórym osobom to się udało i w trakcie zmieniali pokoje/nie wiem jak
to zrobili ;) ,no i się im udało.Warto próbować,prosić panie o przydział osoby mniej więcej
w swoim wieku.Życzę Ci dobrego przydziału,super towarzystwa,trafionych zabiegów,dobrego
humoru no i pogody . :kwiat:
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: Nutka »

Cześć Ewasiu :kwiat:

Mówiłam....będziesz zadowolona :D
Cieszę się,że pobyt się udał ....Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
ewasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 589
Na forum od: 20 paź 2014 17:51
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: ewasia »

Nutko :kwiat: Nuteczko :serce: dzięki,miałaś rację,było superaście :D
Żal było wyjeżdżać,jeszcze by się pobyło.
Za niedługo trzeba składać ponownie skierowanie/lekarz zalecił w wypisie
na kontynuowanie leczenia sanatoryjnego jak najszybciej/.
Ma nadzieję,że nic się nie zmieni i dalej będziemy wyjeżdżać na leczenie :D :kwiat:
Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę zdrówka :kwiat: :serce:
pysiunia22
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 18 lut 2016 15:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: pysiunia22 »

ewasia pisze: 17 mar 2018 18:33 Nutko :kwiat: Nuteczko :serce: dzięki,miałaś rację,było superaście :D
Żal było wyjeżdżać,jeszcze by się pobyło.
Za niedługo trzeba składać ponownie skierowanie/lekarz zalecił w wypisie
na kontynuowanie leczenia sanatoryjnego jak najszybciej/.
Ma nadzieję,że nic się nie zmieni i dalej będziemy wyjeżdżać na leczenie :D :kwiat:
Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę zdrówka :kwiat: :serce:
A jakie koszty pobytu są :?: i do której godziny trzeba zameldować się :?:
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: Nutka »

Pysiuniu :kwiat: koszty pobytu narzucone są odgórnie przez ministerstwo i wszędzie są takie same.
Ceny są ustalone od standardu i okresu pobytu....plus do tego koszty ,takie jak: tv,radio czajnik itp
[link]
A na przyjazd nie ma ustalonej godziny
Ostatnio zmieniony 18 mar 2018 10:38 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
pysiunia22
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 18 lut 2016 15:53
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: pysiunia22 »

Nutka pisze: 18 mar 2018 08:35 Pysiuniu :kwiat: koszty pobytu narzucone są odgórnie przez ministerstwo i wszędzie są takie same.
Ceny są ustalone od standardu i okresu pobytu....plus do tego koszty ,takie jak: tv,radio czajnik itp
[link]
A na przyjazd nie ma ustalonej godziny
Dziękuję za info.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2018 10:14 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
forumowicz

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: forumowicz »

ewasia pisze: 16 mar 2018 19:53 Bibi dzięki,dzięki :kwiat: :serce:
Zdar-ek1 miejsce w kawiarence odwiedziłam''było jeszcze cieplutkie''ale nie wiem kto je zajmował :?: :o :lol:
Tyle ludków tam się przewijało,że trudno by było dojść ,bo wszyscy tam grzali miejsca :lol: :lol: :lol:
No, ale na poważnie,było superaście,miło i wesoło czego życzę innym na następnych turnusach sanatoryjnych :kwiat:
Hej ewasiu, jak miło Cię słyszeć w świetnym humorze po turnusie :) Dziękuję, że Pamiętałaś, a przy okazji Sprawiłaś, że powróciły mi piękne chwile, szczególnie spędzone w tamtejszej kawiarence przy muzyce w miłym towarzystwie.
Cieszę się, że było superaście, bo inaczej być nie mogło ;) Tam , gdzie miło i wesoło, zawsze przewija się dużo ludzi :) Teraz ewasiu życzę Ci miłego, choć trudnego powrotu do rzeczywistości. :kwiat:
ODPOWIEDZ