20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
ewasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 585
Na forum od: 20 paź 2014 17:51
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: ewasia »

Nutko,Nuteczko duży całusek dla Ciebie :lol: :serce:
Jak najszybciej do nich zadzwonię :kwiat:
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
ewasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 585
Na forum od: 20 paź 2014 17:51
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: ewasia »

Nutko, dzwoniłam do tego sanatorium,no i niestety Pani poinformowała mnie,
że nie rezerwują pokoi,tylko przydzielają w dniu przyjazdu,albo można przyjechać tak jak pisałaś
dzień wcześniej/ale trzeba zapłacić za nocleg nie małe pieniążki/.No nie wiem czy do końca,to tak jest :?:
No ale z wyższą instytucją nie ma co dyskutować.Nie wiem jakich trzeba użyć argumentów ,aby było dobrze
Proszę o odpowiedź :kwiat:
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31258
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: Nutka »

Witam :kwiat:

Ewasiu...oficjalnie uzdrowisko nie prowadzi wcześniejszej rezerwacji ;)
Spróbuj jeszcze raz zadzwonić,może trafisz na milszą osobę,albo po protu zadzwoń do dyrektora ;)
Wymyślając argumenty mogą przynieść odwrotny skutek.Wychodzę z założenia,że poprzez uśmiech
byciem miłym dużo można zdziałać ;) Zresztą Ewasiu,jesteś z małopolski,masz blisko o jedynkę się nie ubiegasz,
myślę,że będziesz stosunkowo wcześniej od innych kuracjuszy,to o pokój dwuosobowy problemów nie powinnaś mieć ;)
Najczęściej problemy są z jedynkami ;)
Awatar użytkownika
ewasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 585
Na forum od: 20 paź 2014 17:51
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: ewasia »

Nutko, Nuteczko masz rację ''trzeba trafić '' na miłą osobę, będę próbowała do skutku :twisted:
A jak piszesz muszę stawić się przed godziną 7.00 ,to wtedy mam gwarancję ,że trafię na dobry
pokój . Wszystko przede mną .Mam nadzieję że na miejscu trafię na ''MIŁĄ'' Panią, która się zlituje
i da dobry przydział :lol: :lol:
Pozdrowienia i całuski,do usłyszenia :kwiat: :serce:
forumowicz

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: forumowicz »

Cześć ewasiu. Pozwól, że dorzucę swój mały kamyczek do Twojego wyjazdu. ;) Dwa dni temu wróciłem z owej Krynicy, pierwsza potańcówka w wojskowym i koniecznie następne. Fajna atmosfera dobra muzyka i lokal. Polecam i Pozdrawiam. Miłego pobytu, w Krynicy Zdrój :)
Awatar użytkownika
ewasia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 585
Na forum od: 20 paź 2014 17:51
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: ewasia »

Wielkie dzięki. Zdar-ek1, nie omieszkam skorzystać skoro tak zachwlasz :lol:
Zawsze to na miejscu, nie trzeba się nachodzić tylko nogami i rękami pomachać
w takt dobrej muzyki :D
Pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: forumowicz »

Jak ja Ci zazdroszczę 8-) Dłuższy stolik przy barku pewnie jest jeszcze ciepły ;)
Awatar użytkownika
BOZENAD9
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 24 sty 2018 19:27
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: BOZENAD9 »

Dzięki za te informacje-
Jadę pierwszy raz do Sanatorium i bardzo mi pomogły te informacje. Krynicę pamiętam z przed 40 lat. :D
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: wiktor64 »

BOZENAD9 pisze: 27 sty 2018 14:38 Dzięki za te informacje-
Jadę pierwszy raz do Sanatorium i bardzo mi pomogły te informacje. Krynicę pamiętam z przed 40 lat. :D
Tylko sie nie zakochaj :lol: :lol: :lol: :kwiat:
Awatar użytkownika
BOZENAD9
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 24 sty 2018 19:27
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: BOZENAD9 »

Wiktor64
w Krynicy - może .A poza tym nie jestem "kochliwa" :lol: :lol: :lol: Inna forma :serce: :serce: :serce: mi raczej nie grozi :lol:
ODPOWIEDZ