20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: forumowicz »

artbi pisze:Byłem w tym samym czasie co kruszynka2 i zgadzam się z całym opisem. Od siebie dodam tylko śliczne dziękuję całemu personelowi 20 WSUR, za bardzo miły pobyt i profesjonalną opiekę fizjoterapeutów.
Witaj może bylismy w jednej grupie posiłkowej :kwiat: może mam Twoje zdjęcie? :o :lol: :lol: :D tzn może jesteśmy razem na nim coooooooooooo? :oops: :D :lol: coś mi Twój nick mówi :o

Grażynko cała przyjemność po mojej stronie ,miało być więcej i lepszych ,ale ja jak zwykle mam mało czasu na wszystko ;) :lol:
Tadeusz54
Posty: 2
Na forum od: 28 maja 2017 21:42
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: Tadeusz54 »

Będę w sanatorium pierwszy raz w lipcu 2017r. Pytanie brzmi o której można się zameldować oraz czy jest wystarczająca ilość miejsc na parkingu płatnym przy szpitalu? Pozdrawiam byłych jak i przyszłych kuracjuszy.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20131
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: Felice »

Miejsc parkingowych jest bardzo mało.Można zameldować się nawet w przeddzień płacąc za nocleg.Im wcześniej będziesz w dniu przyjazdu tym większe szanse mas na fajny pokój,szybciej dopełnisz formalności i zaczniesz cieszyć się kuracyjnym życiem.
Tadeusz54
Posty: 2
Na forum od: 28 maja 2017 21:42
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: Tadeusz54 »

Interesuje mnie pokój 2-osobowy z pełnym węzłem sanitarnym lub 2-osobowy o wysokim standardzie. Czy ktoś wie jaka jest różnica między nimi? Jakie piętro wybrać, oraz czy wschodnią lub zachodnią stronę? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20131
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: Felice »

Dwu osobowe o wysokim standardzie są w dobudowanej części i jest ich kilka zazwyczaj dla komercji.
Strona tylko ta z balkonami od frontu im wyżej tym ładniejszy widok.Nie polecam osobiście 6 i 7 piętra.Na drugim też nie ma balkonów tylko duży wspólny taras.
forumowicz

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: forumowicz »

Ooooo ktoś wygrzebał temat :) no to palec pod budkę trzeba KZ odwiedzić by było .
Słonko do tablicy :o ;) A potem odwiedzimy odwiedzony niedawno Sandomierz . :D
Nioooooo co Ty na to ? :lol: :shock:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24964
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: Sloneczko »

Kruszynko :kwiat: pomysły masz świetne ;)
Tylko czy ja będę miała na to wszystko czas :o
Noooo ale palec pod budkę wkładam ;) :D
forumowicz

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: forumowicz »

Sloneczko pisze:Kruszynko :kwiat: pomysły masz świetne ;)
Tylko czy ja będę miała na to wszystko czas :o
Noooo ale palec pod budkę wkładam ;) :D
Czas masz 8-) wiem wiem :D
Hm ...... :lol: .
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24964
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: Sloneczko »

No akurat w tym tygodniu się zdarzyło ........ no ale co z tego :?:
Przecież ruszać się nie mogę :o :shock: :? :evil:
forumowicz

Re: 20 Wojskowy Szpital Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowy W Krynicy Zdroju ul Świdzińskiego 4

Post autor: forumowicz »

A to ty chcesz już w tym tygodniu :o :o no no szybko :lol:
Wiedziałam kogo do tablicy wywołać ;)
Może jeszcze ktoś taki szybki jest :roll: :lol:
ODPOWIEDZ