Ciche Wąwozy Nałęczów DRAMAT !!!

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Ciche Wąwozy Nałęczów DRAMAT !!!

Post autor: Narewka »

Na zamówienie.? Raczej nie.Poczytajcie proszę, inne opinie na naszym forum.Nie wszystkie są pozytywne!
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2133
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Ciche Wąwozy Nałęczów DRAMAT !!!

Post autor: Chmurka07 »

Nie będę polemizować . Byłam, widziałam , napisałam. Na szczegółowe pytania chętnie odpowiem. :)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ciche Wąwozy Nałęczów DRAMAT !!!

Post autor: darek »

Narewko

Mamy tutaj dwie opinie Pań ,które były w tym samym obiekcie w tym samym czasie.
Jedna pani opisuje same NEGATYWY
Druga -Prawdę jak było bez koloryzowania.

To podobnie Jak My
W ten sam dzień u Jednego Zarządcy jedliśmy ten sam obiad...zupa kartoflana :cry:
Mnie wywiozła karetka a Ty miałaś kupę STRACHU.
Również powinienem założyć temat i użalać sie.
a OFIARA byla tylko Jedna -..TY :serce:
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Ciche Wąwozy Nałęczów DRAMAT !!!

Post autor: Narewka »

Prawda zawsze jest gdzieś pośrodku!
Ps.az taka ofiara to nie jestem, Darku!.ale to w innym temacie rozmowa.Pozdrawiam i już jutro do domu jadę.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Ciche Wąwozy Nałęczów DRAMAT !!!

Post autor: Atina »

Narewka pisze:Prawda zawsze jest gdzieś pośrodku!
Ps.az taka ofiara to nie jestem, Darku!.ale to w innym temacie rozmowa.Pozdrawiam i już jutro do domu jadę.
Zgadzam się z Narewką prawda jest gdzieś...
Byłam w Nałęczowie w ubiegłym roku i zwiedzałam do uzdrowisko jak i sanatoria.
Ciche Wąwozy nie dziękuję :roll:
babcia
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 01 lis 2016 17:51
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 26

Re: Ciche Wąwozy Nałęczów DRAMAT !!!

Post autor: babcia »

andr58 pisze:Widać że babcia to pewnie z tej dobrej zmiany bo już w samym jej opisie ma staż sanatoryjny 26 a tutaj pisze że byla 11 raz ,cosik się tutaj nie zgadza.
Rozumiem że każdy może mieć inną opinię i spojrzenie na dany temat ale czytając Wasze opinie dochodzę do wniosku że babci baaaardzo mocno przesadziła ze swoimi pretensjami i uważam że w domu może mieć gorzej niż było w tym sanatorium.Pewnie bylo to tak że turnus mija a ja niczyja :P .Też byłem w sanatorium w którym ja nie miałem sie do czego przyczepić a były osoby bardzo narzekające.Ślę Wam wszystkim pozdrowionka i udanych pobytów sanatoryjnych
żal mi ciebie, do sanatorium jedzie się podreperować zdrowie a nie użerać z niekompetencją i arogancją pracowników, którzy sprawiają dziwne wrażenie że są tam za karę. Sama nie wiem. Ale to jest forum, które ma za jedną z funkcji wymianę informacji między nami, a moja opinia o Cichych Wąwozach to po prostu DRAMAT.
babcia
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 01 lis 2016 17:51
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 26

Re: Ciche Wąwozy Nałęczów DRAMAT !!!

Post autor: babcia »

Narewka pisze:Na zamówienie.? Raczej nie.Poczytajcie proszę, inne opinie na naszym forum.Nie wszystkie są pozytywne!
Masz rację. Skończyły się czasy głębokiej komuny. Czy była dobra czy zła- nie wnikam. Kuracjusz przede wszystkim oczekuje SZACUNKU, a tu tego zabrakło. Nie tylko tego......
babcia
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 01 lis 2016 17:51
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 26

Re: Ciche Wąwozy Nałęczów DRAMAT !!!

Post autor: babcia »

Zbynio pisze:Witam
A może warto jednak zgłosić do nfz ,że panują tam tak fatalne warunki, umowy nie są wieczne.widocznie nie ma tam kompletnie nadzoru osób odpowiedzialnych.!
Zgłosiłam....
Awatar użytkownika
maria123
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1596
Na forum od: 04 lis 2013 21:03
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciche Wąwozy Nałęczów DRAMAT !!!

Post autor: maria123 »

A może babcia ma zaduże wymagania? :lol: Z tak wysokim stażem sanatoryjnym :serce:
Awatar użytkownika
Betina71
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1627
Na forum od: 05 lut 2016 08:03
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Ciche Wąwozy Nałęczów DRAMAT !!!

Post autor: Betina71 »

W ogóle to coś mnie w tym zastanawia...wybaczcie...babcia pisze,ze była 11 razy,w awatarze ma staż 26....ile trzeba mieć lat by tyle razy obrócić sanatorium he he :lol: .Na każdy wyjazd się czeka sporo czasu,potem przerwa na złożenie wniosku na kolejny wyjazd...Załóżmy,ze te 11 razy czy 26 była...jak dla mnie( sorry ) całe zycie to tylko podróże sanatoryjne.Domniemywam,ze jest malkontentką więc jakim cudem udało jej się przetrwać tyle kuracji i nie zrażać się a jechać kolejny raz?
Coś mi tutaj nie gra i nie pasuje :? :evil:
ODPOWIEDZ