KRUS Jedlec 2016r.

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Widmo80
Posty: 3
Na forum od: 20 lut 2018 17:01
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: KRUS Jedlec 2016r.

Post autor: Widmo80 »

Witam . Odbyłem właśnie turnus w CRR Jedlecc. Niestety nie jestem zadowolony .
Pierwszy dzień to jakiś horror . od 10 rano do 19 latanie z papierami od dzwi do dzwi i czekanie na klucze do pokoju .
Organizacja beznadziejna . Drugi dzień praktycznie odpadł cały, jeśli chodzi o zabiebi, bo dopiero popołudniu dostaliśmu karty zabiegowe .
Same zabiegi też , jak dla mnie nieciekawe ( ćwiczenia w grupie , laser, magneto, solux) gdyz mam to na miejscu u siebie . Owszem zapisano mi ćwiczenia w baseniew którym pierwsze 1.5 tygodnia nie było wody :shock: Prośby lekarza o dopisanie fajnych zabiegów skończyły się na niczym .
Mieszkałem w budynku B i jak prawie wszyscy kuracjusze musiałem latać do budynku w którym są zabiegi jakies 300 m na zewnątrz, na mrozie, za każdym razem - dla mnie to jakaś porażka .. Drugi tydzień pobytu - nalali wodę do basenu , ale po jednych ćwiczeniach złapałem , jak większość grypę żołądkową ... i 2 noce na wc spędziłem nie śpiąc . Jedzenie takie sobie - dookoła pola i lasy - zadupie totalne - najbliżej do sklepu 3 km w kucharach. Bez samochodu tragedia. Trzeciego tygodnia , ostatniego złapałem grypę jak większość uczestników. Zwolnienie z wszystkich zabiegów do końca , ból gardła, że głos odebrało - nigdy tak ciężko nie przechodziłem grypy , osłabienie ze na stołówke nie mogłem zejść i w takim stanie maszeruj codziennie te wspomniane 300 metrów na mrozie do pielęgniarek po tabletki itp. Nie tylko ja mam takie zdanie a praktycznie każdy się skarzył na coś ..Wszędzie do tego jeszcze kolejki , czy to zabiegi czy pielęgniarki , - ludzie kaszlą prychaja , smarkają , nie sposób się nie zarazic zmutowaną odmianą grypy .
Najfajniejszy dla mnie z całego pobytu był powrót do domu :serce: Najgorzej spędzone 3 tygodnie w życiu
Widmo80
Posty: 3
Na forum od: 20 lut 2018 17:01
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: KRUS Jedlec 2016r.

Post autor: Widmo80 »

Zapomniałem dodać, że na terenie całego ośrodka problem z zasięgiem i jakiekolwiek próby dodzwonienia się gdziekolwiek kończyły się na .. abonent niedostępny.. To samo gdy ktoś próbował się dodzwonić do mnie . Wi-fi działało jako tako, ale tez przerywało.
Po powrocie do domu, zauważyłem że swędzi mnie mocno między palcami u nogi ale to pewnie tylko grzybicę na basenie złapałem.
1 czajnik wspólny na korytarzu na x pokojów . Parking 21 zł za cały pobyt.
forumowicz

Re: KRUS Jedlec 2016r.

Post autor: forumowicz »

Kurczaczki , to nie fajnie :(

Ale dzięki Widmo za opis :)
Widmo80
Posty: 3
Na forum od: 20 lut 2018 17:01
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: KRUS Jedlec 2016r.

Post autor: Widmo80 »

Proszę. Inaczej wyobrażałem sobie pobyt w sanatorium. Wiem że to nie są wczasy .
Na pochwałę zasługuje praca pań recepcjonistek i innych pracowników niskiego szczebla.
Panie sprzątaczki dbały o czystość w pokojach regularnie .
Może nastepnym razem będzie fajniej, ale póki co nie mam ochoty na kilka lat :lol:
Radek67
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 07 lut 2018 06:48
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: KRUS Jedlec 2016r.

Post autor: Radek67 »

Widmo.
Ty na obozie przetrwania byłeś !
A tak poważnie to Ci współczuję.
Nie tak powinien wyglądać pobyt w sanatorium.
Powinien być relaks, wypoczynek i nieco wysiłku podczas rehabilitacji.
To co Ty otrzymałeś to jakaś parodia...
Ale nie zniechęcaj się. Jest kilka fajnych ośrodków KRUS-u.
Ty trafiłeś do najgorszego. Teraz tylko lepiej !
jarko666
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 117
Na forum od: 22 sty 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: KRUS Jedlec 2016r.

Post autor: jarko666 »

Prawda jest taka że wszyscy narzekają i nic z tego nie wynika . Gdyby ludzie zaczęli odmawiać , KRUS musiał by coś z tym zrobić . Tak się skończył Teresin.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14118
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: KRUS Jedlec 2016r.

Post autor: GIENIA »

jarko , myślisz , ze KRUS się nami przejmuje :?: :o
Odmówisz raz , drugi , wylatujesz z kolejki i tyle . Poza tym , wszyscy nie odmówią , jest grupa osób , która nie wie na co sie porywa , kolejne osoby , chociaz wiedzą - co to Jedlec , jadą , bo jest Im wszystko jedno gdzie - byle jechać itp.
Gdyby jednak po powrocie wysyłano skargi do Krusu , może by to coś dało . Ale znam i taki tok myślenia - " nie będe wysyłał żadnych skarg , bo mi za karę już nigdy nie przyznają sanatorium , a moze kolejny raz trafię lepiej "

A ja się cieszę , bo Kraków nie kieruje do Jedlca ;)
Pozdrawiam z Niwy :D
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: KRUS Jedlec 2016r.

Post autor: Atina »

Nic innego nie zostaje jak napisać skargę do ZUS ...w pewnym wieku człowiek nie ma już nic do stracenia... :roll: chyba że resztki zdrowia :roll:
Powodzenia !!! :)
forumowicz

Re: KRUS Jedlec 2016r.

Post autor: forumowicz »

tylko co ZUS ma do tego :?: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: KRUS Jedlec 2016r.

Post autor: Atina »

Ooo czeski błąd, trzeba było poprawić :roll: ...oczywiście KRUS :)
ODPOWIEDZ