HOTEL Olecko

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Krzysztof +-i1709
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 07 kwie 2018 21:18

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Krzysztof +-i1709 »

Witam. Jadę autem do Olecka na turnus od 02.05.2018 r z okolic Mińska Mazowieckiego jak kogoś zabrać to priv :)
Krzysztof +-i1709
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 07 kwie 2018 21:18

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Krzysztof +-i1709 »

Do Joanna 36.
Czy można liczyć w ramach sanatorium na pokój jednoosobowy w hotelu Olecko?
Joanna36
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 08 kwie 2018 15:23

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Joanna36 »

Witam. Wydaje mi sie ze jest mozliwsc zakwaterowania sie w jednoosobowym pokoje niemniej nie polecam tego poniewaz z kims w pokoju jest o wiele razniej a nawet mozna sie zaprzyjaznic ja trafilam na wspaniala grupe przyjaciol i mialam przesympatyczna kolezanke w pokoju bez niej napewno czulabym sie samotnie.. Tak wiec radzilabym zastanowic sie zawsze mozna zglosic ze sie nie dogadujecie wowczas przydziela wam oddzielny pokoj tak bylo w naszym turnusie..
Joanna36
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 08 kwie 2018 15:23

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Joanna36 »

Jezeli chodzi o rozrywke w osrodku na dole znajduje sie bar gdzie wieczorami odbywaja sie dyskoteki, w barze istnieje mozliwosc zagrania w bilard i inne gry.ponadto istnieje mozliwosc zorganizowania sobie ogniska na terenie osrodka, organizowane sa rowiez wycieczki. Chetni maja mozliwosc wypozyczenia sobie roweru i pojezdzenia na nim polecam objechac cale jezioro w okolo piekne widoki.. Kazdy niewybredy turnusowicz dla siebie napewno cos znajdzie i zaklimatyzuje sie..
Joanna36
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 08 kwie 2018 15:23

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Joanna36 »

Dodam jeszcze ze wszyscy fizjoterapeuci i personel osrodka jest bardzo otwarty dla ludzi i sluza pomoca. Dziewczyny w kuchni jak i szef kuchni staraja sie by dogodzic naszym podniebieniom jak w najlepszy sposob, dziewczyny w barze rowniez sa bardzo mile i dowcipne robia co moga w swojej mocy by umilic wszystkim tam pobyt. Naprawde goraco polecam ten osrodek.. Czlowiek jezeli jest wybredny napewno znajdzie cos by pomarudzic ale trzeba liczyc sie z tym ze nigdzie nie jest idealnie zawsze znajdzie sie cos co moze sie nam nie spodobac.. Ale jest to miejsce gdzie naprawde mozna milo spedzic czas i sie zrehabilitowac.. Goraco pozdrawiam wszystkich..
Joanna36
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 08 kwie 2018 15:23

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Joanna36 »

Do pana kocura.. Bylam tam 3tygodnie i przez ten okres nie zauwazylam by jaki kolwiek turnusowicz palil papierosy na korytarzu odnosnie pokoi nie moge sie wypowiedziec poniewaz nie zwiedzlam wszystkich pokoi widocznie pan mial taka mozliwosc skoro tak sie wypowiada choc watpie w to.. Bylo zebranie odnosnie palenia papierosow i bylo wpomniane ze za palenie w pokojach grozi kara do tego jest wyznaczone miejsce jak palarnia. Na czystosc w pokojach tez nie mozna narzekac personel chodzi po pokojach i jak ktos sobie zyczy odkurzaja i myja lazienki, na korytarzu rowniez jest udostepniony odkurzacz z ktorego kazdy moze korzystac.
DO240
Posty: 2
Na forum od: 17 kwie 2018 18:11
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: DO240 »

Witajcie Drodzy Kuracjusze!

Byłam kuracjuszką IV turnusu w Olecku i polecam rehabilitację w tym ośrodku :) nowy sprzęt i wykwalifikowana kadra, która profesjonalnie i z zaangażowaniem podchodziła do pacjentów, zasługuje na uznanie i słowa wdzięczności. Szczególne podziękowania kieruję do Pani Kasi, która z wielkim wyczuciem i dbałością masowała moje kolano oraz do Pana Wojtka, który swoją czujnością, a także otwartością sprawił, że balansowanie na beretach to była przyjemność. Wielkie dzięki wszystkim fizjoterapeutom za profesjonalizm, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do pacjenta! :kwiat:

Jechałam do sanatorium pierwszy raz w życiu i też zastanawiałam się nad czajnikiem (bo rzekomo dostają nóg i znikają po pokojach), żelazkiem, pralnią, pokojem jednoosobowym... :o I okazało się, że całkiem niepotrzebnie :lol: bo do pokoju "dobrali" mi współlokatorkę peselowo, a nawet wagowo ;) Plan zajęć, zabiegów, ćwiczeń, wykładów, wizyt lekarskich, pory posiłków, a nade wszystko wspaniałe towarzystwo sprawiły, że problem nieco wygniecionej koszulki przestał istnieć :lol:
Na korytarzach (na każdym piętrze) były do dyspozycji dwa czajniki, lodówka, odkurzacze, które nawet jeśli zniknęły na pół dnia, to jednak zawsze wracały na swoje miejsce ;) :lol: (także lodówka :o )

Posiłki - temat rzeka ;) zawsze mogłoby być lepiej, ale też nigdy nie było aż tak źle, żeby nie mogło być gorzej ;) z głodu nie umarłam, a z obiadów byłam zazwyczaj usatysfakcjonowana, szczególnie, że co dzień było co innego i to nie ja musiałam gotować, a potem zmywać ;) Wielkie chapeau bas szefowi kuchni za przygotowanie świątecznych posiłków, a szczególnie wielkanocnego śniadania. Chwile spędzone przy odświętnym stole pozwoliły poczuć klimat Wielkanocy, pomimo śnieżnego krajobrazu za oknem.

Na moim turnusie były "marudy", które ciągle były z czegoś niezadowolone, wszędzie widziały tylko niedociągnięcia, niechlujstwo, zaniedbanie... Aż trudno uwierzyć, że były na tym samym turnusie co ja. Także - ile ludzi, tyle opinii. Uważam, że w takim miejscu najważniejsze jest towarzystwo (oczywiście zaraz po zabiegach i zajęciach :D ) - jak to będzie doborowe, to cała reszta łatwiejsza do przyjęcia. :)

Całemu personelowi medycznemu, obsłudze oraz pracownikom hotelu wielkie dzięki za wspólne chwile, za cierpliwość, wyrozumiałość i za optymizm. :kwiat: Pani Paulinie piękne dzięki za organizację wieczorków tanecznych, ogniska oraz wycieczek. :kwiat:

Wszystkim kuracjuszom IV turnusu życzę dużo zdrowia i dziękuję za wspaniałe chwile! :serce:
Powodzenia!

Dorota :)
Krzysztof +-i1709
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 07 kwie 2018 21:18

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Krzysztof +-i1709 »

Do Pani Doroty Do 240
Czy jest taka możliwość wyboru pokoju jednoosoboweg? Pytała pani?
DO240
Posty: 2
Na forum od: 17 kwie 2018 18:11
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: DO240 »

Osobiście nie pytałam, zaryzykowałam i byłam bardzo zadowolona,bo trafiłam na wspaniałą współlokatorkę :) Nie wszyscy jednak wygrali taki los na loterii. Były przypadki, że kuracjusze "przechodzili" z pokoju dwuosobowego do jednoosobowego, obsługa hotelu nie robiła z tego problemu. Akurat nasz turnus nie był zbyt liczny, więc były wolne pokoje, prawdopodobnie przy liczniejszej grupie kuracjuszy byłoby trudniej logistycznie zorganizować takie zamiany.
Pozdrawiam i życzę dobrej decyzji dot. wyboru pokoju.
Edyta+42
Posty: 1
Na forum od: 21 kwie 2018 17:49
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Edyta+42 »

Krzysztof +-i1709 pisze: 08 kwie 2018 22:18 Witam. Jadę autem do Olecka na turnus od 02.05.2018 r z okolic Mińska Mazowieckiego jak kogoś zabrać to priv :)
Witam ja też jadę w tym czasie z tych okolic jak się z panem skontaktować?
ODPOWIEDZ