HOTEL Olecko

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
zetka55
Posty: 1
Na forum od: 20 wrz 2018 21:57
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: zetka55 »

Właśnie jestem uczestniczką turnusu 13 września do 6 października. Wcześniej czytałam te niepochlebne opinie o sanatorium i jechałam z mieszanymi uczuciami. Jestem jednak mile zaskoczona. Oczywiście jeśli ktoś oczekuje wyżywienia na poziomie dobrej restauracji to nie będzie zadowolony. Śniadania i kolacje są typowo sanatoryjne, ale za to obiady smaczne i urozmaicone. W pokojach jest czysto, obsługa opróżnia kosze na śmieci, wymienia systematycznie ręczniki i pościel. Zabiegi wykonuje profesjonalna kadra fizjoterapeutów, a jeśli zabieg nie jest odpowiedni, bez problemu można go zamienić na inny. Położony nad samym jeziorem hotel zachęca do spacerów i podziwiania pięknych krajobrazów. Ja jestem zadowolona i polecam wszystkim kuracjuszom pobyt w Olecku. :D
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5053
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: zbigniew165 »

Jak mogłaś czytać opinie o Olecku. :?: Wyjechałaś na turnus od 13 września, a na forum jesteś od 20 września. Wydaje się to znowu trochę podejrzane z tą opinią, która jest krańcowo inna od tej, które piszą forumowicze z większym stażem na tym forum. Opinia twoja pozytywna jest w pierwszym poście po zarejestrowaniu się na forum. Przed wyjazdem nie miałaś żadnych pytań :?: Dodam jeszcze, że to nie jest żadne sanatorium, tylko hotel, jak w tytule, bez sanatorium. Słowo sanatorium robi niepotrzebną reklamę temu obiektowi, który nie jest umiejscowiony w uzdrowisku i z opinii o nim nie zasługuje na to określenie. :shock: :shock:
marcingromek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 09 lis 2017 19:51
Staż sanatoryjny: 2

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: marcingromek »

Chłopi ogarnij się!!!!!tylko krytykujesz...inni mogą mieć lepsze zdanie ,,,nie chcesz to jeżdzij sobie do Ustronia ,Ciechocinka czy tak innego miejsca sanatoryjnego...Ludziom sie podoba w Olecku to doszukujesz się intrygi....oszustwa itp.!!!!
marcingromek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 09 lis 2017 19:51
Staż sanatoryjny: 2

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: marcingromek »

marcingromek pisze: 27 wrz 2018 19:53 Chłopie ogarnij się!!!!!tylko krytykujesz...inni mogą mieć lepsze zdanie ,,,nie chcesz to jeżdzij sobie do Ustronia ,Ciechocinka czy tak innego miejsca sanatoryjnego...Ludziom sie podoba w Olecku to doszukujesz się intrygi....oszustwa itp.!!!!
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6088
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Duszyczka »

zetka55 pisze: 22 wrz 2018 14:01 Właśnie jestem uczestniczką turnusu 13 września do 6 października. Wcześniej czytałam te niepochlebne opinie o sanatorium i jechałam z mieszanymi uczuciami. Jestem jednak mile zaskoczona. Oczywiście jeśli ktoś oczekuje wyżywienia na poziomie dobrej restauracji to nie będzie zadowolony. Śniadania i kolacje są typowo sanatoryjne, ale za to obiady smaczne i urozmaicone. W pokojach jest czysto, obsługa opróżnia kosze na śmieci, wymienia systematycznie ręczniki i pościel. Zabiegi wykonuje profesjonalna kadra fizjoterapeutów, a jeśli zabieg nie jest odpowiedni, bez problemu można go zamienić na inny. Położony nad samym jeziorem hotel zachęca do spacerów i podziwiania pięknych krajobrazów. Ja jestem zadowolona i polecam wszystkim kuracjuszom pobyt w Olecku. :D
Zetka....byłam tam i podzielam Twoją opinię .Krew mnie zalewa jak czytam opinie w których ludzie krytykują Olecko (za brak 5* ?) :roll: albo sugerują jakieś głupoty.W każdym sanatorium można mieć coś do zarzucenia.Bez wyjątku.
Chętnie tam bym wróciła ale prywatnie chyba jest problem.Cudowne miejsce. Fajna obsługa.Zabiegi mimo że okrojone ale solidne.Jedzonko dobre.(ps.były jakieś 3 diety)
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6088
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Duszyczka »

zbigniew165 pisze: 23 wrz 2018 09:29 Jak mogłaś czytać opinie o Olecku. :?: Wyjechałaś na turnus od 13 września, a na forum jesteś od 20 września. Wydaje się to znowu trochę podejrzane z tą opinią, która jest krańcowo inna od tej, które piszą forumowicze z większym stażem na tym forum. Opinia twoja pozytywna jest w pierwszym poście po zarejestrowaniu się na forum. Przed wyjazdem nie miałaś żadnych pytań :?: Dodam jeszcze, że to nie jest żadne sanatorium, tylko hotel, jak w tytule, bez sanatorium. Słowo sanatorium robi niepotrzebną reklamę temu obiektowi, który nie jest umiejscowiony w uzdrowisku i z opinii o nim nie zasługuje na to określenie. :shock: :shock:
Czytać można Zbyszku BEZ rejestracji. :lol: Pisać posty dopiero PO rejestracji.
Awatar użytkownika
rysiek46
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 29 sty 2012 18:05
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: rysiek46 »

Pozdrawiam z Pięknego Olecka. Turnus
  • 31.10-23.11
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6088
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Duszyczka »

rysiek46 pisze: 04 lis 2018 11:22 Pozdrawiam z Pięknego Olecka. Turnus
  • 31.10-23.11
Miłej kurateli! :kwiat:
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6088
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Duszyczka »

rysiek46 pisze: 04 lis 2018 11:22 Pozdrawiam z Pięknego Olecka. Turnus
  • 31.10-23.11
I jakie są Twoje obiektywne opinie są na temat tego miejsca? Mile zaskoczony czy paskudnie rozczarowany? :?:
koschen_34
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 15 lip 2018 10:05
Oddział NFZ: Podlaski

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: koschen_34 »

Duszyczka pisze: 01 lis 2018 18:43
zbigniew165 pisze: 23 wrz 2018 09:29 Jak mogłaś czytać opinie o Olecku. :?: Wyjechałaś na turnus od 13 września, a na forum jesteś od 20 września. Wydaje się to znowu trochę podejrzane z tą opinią, która jest krańcowo inna od tej, które piszą forumowicze z większym stażem na tym forum. Opinia twoja pozytywna jest w pierwszym poście po zarejestrowaniu się na forum. Przed wyjazdem nie miałaś żadnych pytań :?: Dodam jeszcze, że to nie jest żadne sanatorium, tylko hotel, jak w tytule, bez sanatorium. Słowo sanatorium robi niepotrzebną reklamę temu obiektowi, który nie jest umiejscowiony w uzdrowisku i z opinii o nim nie zasługuje na to określenie. :shock: :shock:
Czytać można Zbyszku BEZ rejestracji. :lol: Pisać posty dopiero PO rejestracji.
Popieram wpis...super miejsce....
ODPOWIEDZ