HOTEL Olecko

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Patrycja
Posty: 2
Na forum od: 17 lis 2018 14:16
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Patrycja »

Hej, czy możesz napisać coś więcej o Hotelu Olecko, np. czy w pokojach są czajniki? Zaczynam się pakować na następny turnus...a to mój pierwszy raz :-)
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Duszyczka »

Ponoć ostatnio były 2 czajniki na korytarz .W pokojach brak.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Duszyczka »

Rysiek46 jest tam teraz.Ma aktualne info.
wojka
Posty: 4
Na forum od: 18 lis 2018 11:24

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: wojka »

Poproszę o szczere opinie. Na forum są różne. Jadę pierwszy raz i nie wiem co mam myśleć. Co ze sobą zabrać
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Duszyczka »

Woyka...ilu ludzi.Tyle opinii.Zależy jakie masz oczekiwania .Każdy lubi co innego i tak samo jest z opisami.Ja byłam w życiu 3 razy i Olecko było najfajniejsze.Byłam styczeń- luty.Miasteczko i okolica super. Ośrodek na 150 osób. Zabiegi podstawowe.Jedzenie było baaardzo smaczne tylko stołówka nie za bardzo zadbana.Naczynia niedomyte.Sala .dyskoteki i drinki super.Biedronka i Żabka 5-10 minut drogi pieszo.2 czajniki na korytarz.Pokoje 2 i 1 osobowe z dodatkową kanapą i mini balkonikiem.Z pewnymi wyjątkami.Wi-fi szwankuje ale działa.Fizjoterapeuci-profeska.Basen 5 minut drogi od hotelu.Czy fajne...?Sama oceń.Najlepiej po powrocie.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Duszyczka »

Przepraszam...Wojka...przechrzciłam :oops:
wojka
Posty: 4
Na forum od: 18 lis 2018 11:24

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: wojka »

Dzięki dobra Duszyczko
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Duszyczka »

Nie ma sprawy :D Zdrówka życzę!
Beti76
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 08 wrz 2018 19:17
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Beti76 »

Witam wszystkich podczytujących i mam pytanie czy może ktoś z was wybiera się na turnus 26.01.19 . Jadę pierwszy raz i nie wiem czego mogę się spodziewać.Z tego co się doczytałam to na basen trzeba dojść a czy zabiegi są na miejscu czy tam co basen.Pozdrawiam wszystkich
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Duszyczka »

Beti.zabiegi są na miejscu.Basen 5 minut drogi.Też byłam dokładnie od 26-go stycznia .Z racji mrozu i lodu te kilkaset metrów wożono nas busem tam.Także spoko.Trzeba tylko mieć czapkę ciepłą.Basen jest również w pierwszej linii nad samym jeziorem jak hotel Olecko .Aż szkoda było tracić takie cudne widoki na jazdę busem.Zabiegi są na 4-rech kondygnacjach budynku.Od piwnicy po 2-gie piętro. Jedna winda.Polecam chodzić schodami bo na wszystkich turnusach w pierwszych dniach winda blokuje się z przepełnienia.Nikt nie czyta obslugi max.obciążenia tylko wchodzą na ścisk.Do piwnicy tylko windą niestety z racji bhp..Zabiegi jak ja byłam tam 2 lata temu to były podstawowe jak w każdej placówce miejskiej plus fango i kriokomora.Chyba że juz jest coś nowego. Przepraszam.jeśli nie jestem w temacie.Widzę. ze ludzie nie bardzo kwapią się opisywać. A szkoda.Polecam spacery wzdłuż linii brzegowej Wiewiórczym Szlakiem w stronę starego Olecka.20 minut wolnym tempem.Tam można zrobić fajne zakupy.zobaczyć kameralne Olecko i zjeść smaczne ciacha z kawusią.Po drodze jest plaża miejska z fajną zabudową.Przylegający park miejski.Przy plaży od 14-tu lat kąpią się w przerębli tamtejsze morsy.Spora grupa niesamowitych ludzi.Nie pamietam tylko w jaki dzień tygodnia?Pani Martynka w recepcji pewnie wie i powie.Na basen można sobie wykupić na ten czas karnet. Sporo ludzi wieczorami tam chodziło.Cały fajny.spory obiekt z saunami.Warto na zimę wziąć kijki do chodzenia.Ułatwi sprawę spacerów po śliskim podłożu. Biegówki narty też nie są głupie. Jest gdzie biegać.Zazdroszczę Wam tam wyjazdu.Mam same fajne wspomnienia.
ODPOWIEDZ