HOTEL Olecko

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Koocuur
Posty: 1
Na forum od: 07 sty 2018 16:05
Staż sanatoryjny: 6

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Koocuur »

Alina56 pisze: 03 gru 2017 22:05 Hotel Olecko sanatorium ZUS to jest sanatorium dla palaczy. Wszędzie śmierdzi papierosami. Palić wolno wszędzie w pokojach, na korytarzach i nawet jest oficjalna palarnia. Był wyklad o szkodliwości palenia - to jakiś absurd.
Czy można jakoś na priv pogadać? pawel.[email].pl
forumowicz

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: forumowicz »

Kocurze ;) , musisz napisać jeszcze kilka postów (5, 6 ) i wówczas będziesz mógł korzystać z opcji PW.
Sorki za skrócenie Twego Nicka :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: zbigniew165 »

Olecko nie ma statusu sanatorium. Jest to obiekt hotelowy z zabiegami rehabilitacji ZUS. Pozdrawiam.
kangurek685
Posty: 3
Na forum od: 03 kwie 2018 07:54
Oddział NFZ: Mazowiecki

ocena pobytu turnus 15.03-07.04.2018

Post autor: kangurek685 »

Witam

Jestem kuracjuszem w sanatorium w Olecku. Na jedzenie nie narzekam. Za to mam zastrzeżenia do pokoju - zapchany zlew, połamana deska sedesowa. Rehabilitanci są super, ale cudu nie zrobią jeśli zabiegi są bardzo źle dobrane. Trafiłem na lekarza, który nie słucha pacjenta, nie reaguje na występujący ból i nieprzespane noce. Zabiegi są dobrane od czapy, pomagają jak umarłemu kadzidło. Ogólnie nie polecam tego sanatorium.
kangurek685
Posty: 3
Na forum od: 03 kwie 2018 07:54
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: kangurek685 »

Witam

Jestem kuracjuszem w sanatorium w Olecku turnus 15.03-07.04.2018. Na jedzenie nie narzekam. Za to mam zastrzeżenia do pokoju - zapchany zlew, połamana deska sedesowa. Rehabilitanci są super, ale cudu nie zrobią jeśli zabiegi są bardzo źle dobrane. Trafiłem na lekarza, który nie słucha pacjenta, nie reaguje na występujący ból i nieprzespane noce. Zabiegi są dobrane od czapy, pomagają jak umarłemu kadzidło. Ogólnie nie polecam tego sanatorium.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: ocena pobytu turnus 15.03-07.04.2018

Post autor: medi »

Szkoda że w tytule nie została umieszczona nazwa sanatorium i miejscowość w której się znajduje .Może admin coś na to poradzi
kangurek685
Posty: 3
Na forum od: 03 kwie 2018 07:54
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: ocena pobytu turnus 15.03-07.04.2018

Post autor: kangurek685 »

OLECKO
Joanna36
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 08 kwie 2018 15:23

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Joanna36 »

Witam wlasnie ukonczylam turnus 15.03.2018-7.04.2018 osrodek polozony jest nad samym jeziorem latem napewno jest tam przeslicznie, blisko na basem jakies 10minut drogi powolnym spacerkiem, bliziutko do sklepow biedronka i lewiatan.. Ogolnie osrodek bardzo dobrze usytuowany trafilam na fajny pokoj czysty i zadbany.. Posciel i reczniki byly wymieniane przez personel. Obsluga jak i rehabilitanci byli bardzo mili i towarzyscy. Sniadanie bylo od godz 7.30, objad 13 ibkolacja 17. Zabiegi byly wykonywane juz nastepnego dnia od przyjazdu od godz 9rano niektore kinczyly sie o 18.30. Jedzenie bylo bardzo dobre. Osrodek posiada rowniez na dole bar w ktorym pracuja przemile dziewczyny. Ogolnie pobyt bardzo mi sie podobal ciesze sie ze tam trafilam. Pozdrawiam wszystkich kuracjusz i, personel z tego terminu.. 😘😘😘☺☺
Awatar użytkownika
mercedes
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 343
Na forum od: 02 mar 2012 13:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 17

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: mercedes »

Joanna a jak z rozrywka , Napisz cos
wolswagen90
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 08 kwie 2018 20:24
Oddział NFZ: Lubelski

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: wolswagen90 »

Witam kto ma taką datę do Olecka ba turnus 27.07.2018??
ODPOWIEDZ