HOTEL Olecko

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
wolswagen90
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 08 kwie 2018 20:24
Oddział NFZ: Lubelski

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: wolswagen90 »

Tez jade sie podleczyc i wrocic w Pełni sprawny do pracy mam Pan rację tylko nie które te zabiegi to o kand dupy postukac...
wiecha54
Posty: 3
Na forum od: 25 kwie 2018 08:49
Oddział NFZ: Pomorski

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: wiecha54 »

Bylam na turnusie 19 06 2018do 12 07 2018. Fizjoterapełci profesjonani chyba lekko zastraszeni na moje oko. Pan Tomek wbrew pozorom to naprawde kompetentna osoba i zdaje sie od wszystkiego.Pierwszy dzien po przyjezdzie trzeba zdobywac papier toaletowy i posprzatac sobie pokoj. A teraz na temat stołowki [bo szumna nazwa ; Restauracja ; jest zdecydowanie nazwa na wyrost,stoły brudne bo nie sprzątane do kolacji brak obrusów bo trzeba zmieniać,sztućce w porwanym ,brudnym koszyku, szklanki brudne nie domyte. jedna mała łyżeczka na 12 osób no i oczywiście brak serwetek. jedzenie takie sobie prawie jak szpitalne brak warzyw i owoców, jeśli dadzą serek lub jogurt to ma dwa dni do terminu. No i na koniec hit olecka MARMOLADA w dużej misce z jedną łyżką na srodku jadalni jak ci zbrzydnie mielonka to możesz sie nią zapchać oczywiscie bez masła. No i o diecie zapomnij bo niema żadnej Szef kuchni nie ma o tym zielonego pojęcia.
koschen_34
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 15 lip 2018 10:05
Oddział NFZ: Podlaski

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: koschen_34 »

Az tak źle jest tam ze wszystkimi???
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1296
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: woytek »

Byłem tam w 2017r. do serwowania posiłków jak i do samych posiłków :evil: :evil: :evil: :evil: ..................masakra. Zabiegi,personel i miejsce ok.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: andrzej1955 »

Martuska pisze: 25 sty 2017 16:11
sztani pisze:Sorki Martuska Pewnie zbyt pochopnie oceniłem Twoje posty. Przyznaję ale często piszą tu osoby podstawione przez dyrekcję ośrodka ,że wziąłem Ciebie za taką . jeśli jak piszesz wcześniej tak jest , to super ośrodek się tworzy . jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam :kwiat:
Nie gniewam sie, kazdy ma prawo swoje zdanie wyrazic, ja mam nadzieje,ze wszystkim sie spodoba, na pewno nie jest to Versal, ale jak na spokojnosc i zabiegi, ktore ja mialam jestem mega zadowolona, Serdecznie Cie Pozdrawiam
Witam,niestety wszystkie pozytywy na temat tego obiektu legły w gruzach-a prawda,wprawdzie okrutna-ale się przebiła :!: Martuska popełniła aż 11-wpisów-wszystkie na temat Olecka i wszystkie pozytywne bo podejrzenia się sprawdziły że po to tu się zalogowała-nie moją sprawą jest dociekać czy to pracownik czy ktoś z właścicieli-fakt pozostaje faktem że takie metody nie popłacają i jak to w przysłowiu-oliwa sprawiedliwa na wierzch wypływa-ale smród i wstyd pozostał-co nie znaczy żeby wszyscy którzy tam trafią nie upominali się o to za co zapłacili i standardów jakie powinny obowiązywać w takich obiektach,Pozdrawiam
forumowicz

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: forumowicz »

Widzisz Andrzeju , a niektórzy się obrażają jak wyrażamy swoje wątpliwości co do niektórych postów :|

Olecku życzę oczywiście jak najlepiej :)
podlasianka 57
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 17 cze 2018 20:52
Oddział NFZ: Podlaski

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: podlasianka 57 »

aż miło poczytać i zazdroszczę, ja właśnie wróciłam z Grębiszewa. Masakra jakaś i porażka. Omijać szerokim łukiem!!!
angel21
Posty: 2
Na forum od: 25 sie 2018 20:17
Oddział NFZ: Podlaski

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: angel21 »

Czy ktoś mógłby napisać, jakie są w tym hotelu zabiegi mokre-kapiele, wirówki itp.? Jadę na turnus ZUS 31 października 2018 z Białegostoku.
DzikaM
Posty: 1
Na forum od: 14 wrz 2018 20:50
Oddział NFZ: Pomorski

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: DzikaM »

Witam, jestem obecnie w Olceku. Co do zabiegów to jest i wirówka i inne temu podobne. Mają całkiem dużo, tylko jakie będą to zabiegi zależy od lekarza prowadzącego.
Awatar użytkownika
rysiek46
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 254
Na forum od: 29 sty 2012 18:05
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Hotel OLECKO

Post autor: rysiek46 »

Może ma ktoś aktualne dane na temat tego "przybytku". Dotychczasowe wpisy nie nastrajają optymistycznie :(
ODPOWIEDZ