HOTEL Olecko

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1296
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: woytek »

Martuska :kwiat: może wiesz czy zabieg pt.sauna sucha jest dostępny? i na jakich zasadach sie z niego korzysta?
forumowicz

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: forumowicz »

Hotel musi mieć wymagane zabiegi przez ZUS jeżeli ma coś więcej to jego plus nic poza tym. :D
Ostatnio zmieniony 24 sty 2017 21:25 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono pisownię
Martuska
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 22 sty 2017 19:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Martuska »

sztani pisze:Martusko to jak wytłumaczyć ,pierwszy raz na Suwalszczyźnie , pod nickiem NFZ Warminsko mazurski (Olecko to też to samo województwo) a Ty z Warszawy . :) :) Pozdrawiam
pierwszy raz jestem na forum :-) i tak wpisalam warminsko-mazurskie, poniewaz jestem zajerestrowana w Elblagu :-* a na codzien mieszkam w Warszawie :-) niesamowita magia ;-) i wlasnie z Elblaga mam wysylke do osrodka , Nie chce byc zlosliwa, natomiast czasami trzeba spojzec na mape Polski ...Nie bede sie opowiadac, ani to miejsce ani niczyja sprawa, ze po wypadku,lecze sie u moich korzemia, a na suwalszczyznie pierwszy raz... dla prostoty same Suwalki ..jakies 40 km od Olecka , to juz woj. podlaskie , Olecko jeszcze w warminsko-mazurskim :-) Pozdrawiam i zycze wspanialych doznan :-)
Martuska
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 22 sty 2017 19:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: Martuska »

Casandra pisze:Martuska - o tym czy miejsce bedzie sie dobrze kojarzyło i czy ludzie będą chcieli wracać stanowi oferta hotelu i podejście zarządu i personelu.
Pewnie od tego tez zależą ew umowy z NFZ i Zus, i od oferowanej bazy zabiegowej, bo to wbrew temu co napisałaś nie zus okraja zabiegi tylko hotel ich nie ma w swojej ofercie..
Czyli nie ma co zwalać na innych tylko trzeba popracować nad zapleczem
Dla mnie zabiegi pasowaly, kregoslup mniej boli, cwiczenia odpowiednie, a jak robi i co robi ZUS czy NFZ... to juz inna sprawa, ani jednego ani drugiego nie poklepie po plecach. pytaliscie, ja odpowiadalam, na ten moment , odczuzia mam jedynie takie: zrzedzicie ..moi drodzy kuracjusze... mocno, zrzedzicie, pytacie to pisze, ale widze ,ze to calkiem bez sensu i nie dziwi mnie ,ze inni nie chcieli partycypowac w opisach i odpowiedziach na pytania. Pozdrawiam Wszystkich ...oby w kazdym sanatorium dodatkowo byly zabiegi z psychosomatyki !!!
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: sztani »

Sorki Martuska Pewnie zbyt pochopnie oceniłem Twoje posty. Przyznaję ale często piszą tu osoby podstawione przez dyrekcję ośrodka ,że wziąłem Ciebie za taką . jeśli jak piszesz wcześniej tak jest , to super ośrodek się tworzy . jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: forumowicz »

no niestety ja czekam na Pawla wydaje sie ze jego relacja bedzie oki ma zdrowe podejscie do tematu :D
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1296
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: woytek »

murem za Pawłem, i niech ktoś tylko.....
forumowicz

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: forumowicz »

jestem z wami :D
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: basiat »

A ja czekam na opinie Pawła na forum , nie na priv. Po to jest to forum, żeby się dzielić informacjami z innymi zainteresowanymi forumowiczami. Jestem ciekawa Olecka, ponieważ osobiście słyszałam niezbyt pochlebne opinie. Chciałabym to zweryfikować i poczytać innych.
Casandro, nie mąć proszę w głowie Pawła i nie nastawiaj Go wrogo do innych.

Paweł, czekam na Twoje relacje. Życzę udanego pobytu, dobrych zabiegów, wypoczynku i fajnego towarzystwa.
Basia
forumowicz

Re: sanatorium HOTEL Olecko

Post autor: forumowicz »

ale pawel wyraznie napisal ze da znac na forum takze spokojnie :)
ODPOWIEDZ