Wspomienia - Pionier, Szczawno-Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Jozefina
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 01 sty 2017 11:32
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 7

Wspomienia - Pionier, Szczawno-Zdrój

Post autor: Jozefina »

Bylam w sanatorium w Szczawnie Zdroj od 9 grudnia 2016 do 30 grudnia 2016 roku.Moj pobyt bede mile wspominac.Personel bardzo mily.Baza zabiegowa super z duzym doswiadczeniem,.przychylna kuracjuszom.Wyzywienie urozmaicone ,smaczne.Warunki pobytu bardzo dobre.Cieplo,czysto,cicho.Bardzo prosze nie czytac niepozytywnych wpisow.Serdecznie pozdrawiam personel.Zycze Szczesliwego Nowego Roku 2017 . :kwiat:
Ostatnio zmieniony 01 sty 2017 13:35 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Jozefina
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 01 sty 2017 11:32
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wspomienia

Post autor: Jozefina »

Bylam w Pionierze Szczawno Zdroj.Opinie ktore sa napisane na temat danego Pioniera sa niezgodne z prawda.Jestem zadowolona z zabiegow- w pieknym otoczeniu milego personelu i w pieknym wystroju .warunki pobytu sa bardzo dobre.Dziekuje wszystkim.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Wspomienia - "Pionier", Szczawno Zdrój

Post autor: Dzia_dek »

Jozefina pisze:Bylam w Pionierze Szczawno Zdroj (...) od 9 grudnia 2016 do 30 grudnia 2016 roku.
(...)Wyzywienie urozmaicone ,smaczne. Warunki pobytu bardzo dobre.Cieplo,czysto,cicho.
Taaa, a potem obudziłam się z pięknego snu i wróciłam do szarej rzeczywistości.
Ten Twój post jest tak "słodki" i miły, takie "ochy" i "achy", że aż nie do uwierzenia.
Twój turnus obejmował święta BN. Nawet słowem nic nie wspomniałaś na ten temat.
Na zabiegi trzeba chodzić, na posiłki trzeba chodzić i to spory kawałek - o tym też ani słowa.
Nawet jednego zdania o wyposażeniu pokoi. Pokoje typu studio 2+2 lub 3+3 ze wspólną łazienką,
wyposażoną w wannę, pewnie jeszcze z ubiegłego wieku i to są te superowe warunki pobytu?
Jeśli tak jest to proszę "wrzucić" tutaj kilka zdjęć tych wspaniałych warunków, tak dla zachęty.
Jozefina pisze:(...)Bardzo prosze nie czytac niepozytywnych wpisow.(...)
Ale tylko takie, właśnie niepozytywne, wpisy możemy czytać bo innych nie ma.
Bardzo negatywne opisy pobytów z lutego, kwietnia i sierpnia, więc skąd nagle w grudniu taka zmiana?
W Internecie żadnych opinii na temat "Pioniera", a jeśli są to tylko negatywne. Nie ma żadnych zdjęć.
Nawet na oficjalnej stronie uzdrowiska tylko budynek sanatorium z zewnątrz. Jedyne czym się chwalą
to winda w obiekcie i to, że budynek jest przystosowany w pełni dla osób niepełnosprawnych, a to,
że na stołówkę trzeba zasuwać z pół km pod górkę ,to dla osoby np. na wózku już taki drobiażdżek.
Więc jak tu dawać wiarę takim wpisom? Jak wierzyć w tak nierzetelnie napisane posty?
Moim zdaniem to kolejny post, który został napisany przez jakiegoś "nawiedzonego" pracownika.
Jozefina
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 01 sty 2017 11:32
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wspomienia - Pionier, Szczawno-Zdrój

Post autor: Jozefina »

Napisalam prawde!!!! Stolowka na miejscu.Na zabiegi chodzilam kilkanascie krokow .Obiekt w ktorym sa zabiegi jest bardzo ladny! Z wielka przyjemnoscia tam przebywalam.Jest tam kawiarnia -serwowane sa swieze soki i rozne napoje i desery.Piekne poczekalnie ozdobione roslinami zielonymi.Swieta Bzego Narodzenia spedzilam w milym gronie.Zorganizowano kolacje wigilijna przy obficie zastawionych stolach.W swieta posilki bardzo smaczne -desery ( ciasta i owoce).Okolica bardzo ladna.Bogata roslinnosc.Pijalnia wod .Przepiekny teatr.Czego zaluje -to tylko to ze bylam w okresie krotkich dni i brakowalo mi czasu na dalekie wyprawy.Jesli ktos jedzie do sanatorium i oczekuje warunkow hotelu piecio-gwiazdkowego.To radze sobie wykupic hotel.Jesli ktos jedzie aby zregenerowac zdrowie to radze jechac do Szczawna Zdroj.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Wspomienia - "Pionier", Szczawno-Zdrój

Post autor: Dzia_dek »

Jozefina pisze:(...)Obiekt w ktorym sa zabiegi jest bardzo ladny! Z wielka przyjemnoscia tam przebywalam.Jest tam
kawiarnia -serwowane sa swieze soki i rozne napoje i desery.Piekne poczekalnie ozdobione roslinami zielonymi.(...)
Opisz lepiej wygląd i wyposażenie pokoi i łazienek, to nam daje obraz warunków zakwaterowania,
a nie opisany przez Ciebie, zakład przyrodoleczniczy i jego kawiarnia, poczekalnie czy zieleń.
Jozefina pisze:(...)Swieta Bzego Narodzenia spedzilam w milym gronie.Zorganizowano kolacje wigilijna przy obficie
zastawionych stolach.W swieta posilki bardzo smaczne -desery ( ciasta i owoce).
Opis bardzo zdawkowy i pobieżny. Posiłki smaczne w Święta, ale tych było tylko dwa dni, a reszta?
Jozefina pisze:Okolica bardzo ladna.Bogata roslinnosc.Pijalnia wod .Przepiekny teatr.
W to, że okolica jest ładna to akurat nie wątpię, ale jaka bogata roślinność może być w grudniu?
"Łyse" drzewa i krzewy, brak kwiatów. Chyba, że ten Twój zachwyt to dla choinek i innych zimozielonych?
Pijalnia wód w uzdrowisku to żaden fenomen. Bardziej dziwne, gdyby takiego obiektu w ogóle nie było.
Poza tym zadam trochę przewrotne pytanie. Jakie znaczenie, oczywiście poza kulturalnym czy estetycznym,
ma piękny teatr dla regeneracji naszego zdrowia. Żeby pójść do teatru to akurat nie muszę jechać do sanatorium.
Jozefina pisze:Jesli ktos jedzie do sanatorium i oczekuje warunkow hotelu piecio-gwiazdkowego.To radze sobie
wykupic hotel.Jesli ktos jedzie aby zregenerowac zdrowie to radze jechac do Szczawna Zdroj.
Jadąc do sanatorium nie musimy oczekiwać warunków 5 * hotelu, ale to też nie oznacza, że swoje zdrowie
mamy regenerować w spartańskich warunkach, zachwycając się wszystkim w około tylko nie obiektem, w
którym przychodzi nam spędzić trzy tygodnie, a czasem nawet Święta. A tak poza nawiasem to znam o
wiele przyjemniejsze kurorty, dla poratowania zdrowia, niż polecane przez Ciebie - Szczawno Zdrój.
Jozefina
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 01 sty 2017 11:32
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wspomienia - Pionier, Szczawno-Zdrój

Post autor: Jozefina »

Dziadku tez bylam w roznych osrodkach-tez lepsze byly warunki pobytu.Ale to nie oznacza ze mamy krzywdzace opisy tworzyc o sanatorium Pionier w Szczawnnie Zdroj.Kiedy otrzymalam skierowanie i czytalam opinie -chcialam zrezygnowac.Zaryzykowalam i nie zaluje tego.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wspomienia - Pionier, Szczawno-Zdrój

Post autor: darek »

... Bardzo rzadko zgadzam się z wypowiedziami Dziadka cóż Mam inne poglądy.
Ale ostatnie wypowiedzi n/t Obiektu PIONIER w Szczawnie Zdroju -Trafiają w sedno.

Innym Forumowicz pisze ,że zastał kilka niedomagań .-drzwi na łańcuszek
kolejny Forumowicz ,że stołówka oddalona jest o ileś mertrów
Kolejny o kolejnych niedomaganiach.

A Ty "Droga -Józefino prawdopodobnie pracownico działu Marketingu Uzdrowisko Szczawno-Jedlina" S.A.
w Szczawno - Zdrój postanowiłaś zmienić WIZERUNEK -Firmy ,która nie ma zbyt wysokich Notowań

Co zresztą wspomniany przez zemnie Dziadek ładnie Ci wypunktował.

Starałaś się ;) tylko PRAWDA jest taka ,ze spoleczność tego forum w liczbie kilku tysięcy w ciagu krótkiego czasu Zweryfikuje..zweryfikuje zmiany ...gdybyś napisała ,że podczas pobytu rozpoczyna sie ..remont czy prace modernizacyjne ok
Ale Ty z obiektu ,,barakowego piszesz ,ze wszystko jest na Idealnym poziomie to sory ludziska z Forum bywają
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wspomienia - Pionier, Szczawno-Zdrój

Post autor: andrzej1955 »

Witam,wprawdzie nie byłem nigdy w Pionierze ale miałem podobną sytuację co do obiektu w Busku- pani która tam ponoć przebywała czuła się jak w raju-ja zakwalifikowałem go jako średniaka,z różnymi niedogodnościami i przez to niska ocena,tutaj natomiast Józefino napisałaś 5 wpisów-wszystkie dotyczące właśnie Pioniera,a w polemice z Dziadkiem Z. nadmieniłaś że byłaś w paru sanatoriach-a zatem gdzie twoje oceny Sanatoriów w których przebywałaś-przy avatarku masz ilość sanatoriów-7-nie ma w nich twojej oceny,co do prawdomówności=to tak jak Darek pisze,wszystko wcześniej czy później zweryfikują kuracjusze,a kryptoreklama,czy pisanie na zamówienie,nie przyniesie spodziewanego przez ciebie efektów wybielania-wręcz przeciwnie-będzie się ciągnęła zła opinia-i to jeszcze nagłaśniania-tak jak ty to robisz w tej chwili :!: :!: tak że efekt jest odwrotny :!: :!: :!:
majeczka15
Posty: 1
Na forum od: 16 lut 2017 17:32
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wspomienia - Pionier, Szczawno-Zdrój

Post autor: majeczka15 »

Witam. Jadę w m-cu kwietniu 2017r do sanatorium Pionier w Szczawnie Zdroju. Chciałabym wiedzieć jakie jest tam zakwaterowanie. Wiem ilu osobowe pokoje, ale jakie wyposażenie to nigdzie nie mogę znaleźć.Czy stołówka jest na miejscu bo wiem ,że na zabiegi muszę chodzić....OK dla zdrowia mogę. Wg mnie nie powinnam się w dzisiejszych czasach pytać czy jest łazienka przy każdym pokoju, czy są ręczniki, czy jest podstawowe wyposażenie tzn. szklanki, czajnik, talerze. sztućce, wifi, telewizja bezpłatna, bo przecież to norma nawet w więzieniach....Czy jest biblioteka. A tak podsumowując....Czy sanatorium to XXI wiek czy lata XX....Pozdrawiam będę od 20 kwietnia....
wapis1
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 01 mar 2017 19:23
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wspomienia - Pionier, Szczawno-Zdrój

Post autor: wapis1 »

Witam, też szukam opinii i jestem zmartwiona złymi ocenami, też jadę 20 04.Pozdrawiam serdecznie :(
ODPOWIEDZ