Gryf - Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

emik pisze: 20 wrz 2018 00:41

A odnośnie Gryfa to sama znam dwie osoby, które chwalą sobie to sanatorium. Jedna pani, którą miałam przyjemność poznać, mówiła o sobie "fanka Gryfa".
wyjątek nie stanowi reguły ;) tez słyszałem od osob , które miały nie-przyjemność tam byc zesłanym same złe opinie o tym ośrodku :? :mrgreen:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: zbigniew165 »

Okazuje się, że GIENIA ma dużą wiedzę w tym temacie, ale proponuje już nie pisać tutaj, bo moderator pogoni nas z tego tematu. Jest temat "Pobyty pełnopłatne"- w temacie "Inne sprawy około sanatoryjne" i tutaj jeżeli ktoś ma jakąś propozycję to możemy się wymienić informacjami. Pozdrawiam
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: moderator »

Zgadza się Zbigniewie, to jest temat o Gryfie w Kołobrzegu. Posty nt. Magnoli przeniosłem do "Oceń...".
Pozdrawiam
forumowicz

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

skoro tak sztywno trzymamy sie tematu , to juz od początku ósmej strony , wszystko powinno trafić do
viewtopic.php?f=33&t=16113
a nie tylko wpisy Gieni o Magnolii :mrgreen:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

Daj spokój Waldek :)

Zbyszek zapytał , ja z chęcią spieszyłam z pomocą .... nie zauważyłam w jakim to jest temacie :oops:

Przepraszam Pana Moderatora za sprawienie kłopotu :?
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: moderator »

Pani Gieniu, nie ma żadnego kłopotu dla mnie. Otrzymuję zgłoszenie, powinienem zareagować. Taka praca. Posty nie zostały skasowane lecz przeniesione do właściwego tematu, to chyba dobrze bo dzięki temu ktoś inny zainteresowany Magnolią może na nie trafić, a raczej wątpliwe by zajrzał do tematu Gryfa jeśli szuka Magnolii. Jak zauważył Waldek część postów powinna też być przeniesiona w inne miejsce i myślę, że to byłoby słuszne. Szkoda tylko, że zamiast kliknąć ikonkę zgłoszenia (wykrzyknik przy poście), napisał to tu. Nie traktujcie zgłoszenia moderacyjnego jak jakiegoś donosicielstwa. To błędne podejście. Po pierwsze nie czytam wszystkich postów, po drugie raport zgłoszenia otrzymuję natychmiast i jest on rejestrowany w wydzielonym rejestrze zgłoszeń, rejestrowane są również czynności moderacji. Dzięki temu mogę reagować. Dlatego tak ważne jest by zgłosić wątpliwość w sposób, o który proszę, a nie pisać w poście, którego mogę nigdy nie zauważyć. Naprawdę nie jest moim celem, ani przyjemnością ingerować w Państwa rozmowy. Pilnuję tylko porządku :) Moderacja pozwala jako tako utrzymać go na forum i dlatego jest potrzebna. Inaczej było by "Na każdy temat" w każdym wątku i dziale, a chyba nie o to chodzi.
A takich forumowiczów jak Pani Gienie chętnie bym na forum NS zobaczył więcej i więcej.
Pozdrawiam i liczę na wyrozumiałość i może odrobinę współpracy by na forum NS było jednak trochę porządku :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: GIENIA »

moderator pisze: 24 wrz 2018 21:33
A takich forumowiczów jak Pani Gienie chętnie bym na forum NS zobaczył więcej i więcej.
Dziękuję :D
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: zbigniew165 »

Ja też przepraszam Pana Moderatora za pisanie nie na temat, chociaż sam się z niego wycofałem przed interwencją moderatora i przeniosłem się do tematu "Pobyty pełnopłatne". Wrzuciłem w temat GRYFA pytanie i wywiązała się dyskusja nie na temat GRYFA. Przepraszam :?
ODPOWIEDZ